Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Deportivo La Coruña billetter

Toppgrafikk for Deportivo La Coruna med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Deportivo de La Coruña er en av de mest emblematiske klubbene i spansk fotball, med en historie preget av store kvelder på Riazor og en LaLiga-tittel i trofeskapet. Bestill dine Deportivo de La Coruña kampbilletter for 2026-2027-sesongen trygt på Livefootballtickets.com. Vi har for øyeblikket 2035 billetter tilgjengelig til alle Deportivo-kamper, med priser fra 65 $ og en gjennomsnittspris på 323 $. Du kan kjøpe billetter til alle Deportivo de La Coruña-kamper gjennom hele sesongen, både hjemme og borte.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 448 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

RC Deportivo A Coruña

Blanquiazules / Dépor · Estadio Abanca-Riazor · A Coruña, Spain · Grunnlagt 1906

Trener: Antonio Hidalgo (Spain)

Stallstørrelse
32
Snittalder
25.5
Ligatitler
1
Europacuptitler
0

La Liga 2026/2027

Tabell for La Liga 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
6Sevilla UECL94231416-214
7Alavés93241310311
8Celta9252107311
9A Coruña92521312111
10Osasuna93241018-811
11Athletic72327619
12Villarreal9234131309

Form og toppspillere

Formkurve

  1. DUavgjort
  2. LTap
  3. DUavgjort
  4. LTap
  5. DUavgjort

Toppscorer

Pierre-Emerick Aubameyang

5 mål

Flest målgivende

Mario Soriano

2 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for RC Deportivo A Coruña
DatoKampResultat
5. sep.Villarreal CF - RC Deportivo A Coruña2 - 3
WSeier
13. sep.Getafe CF - RC Deportivo A Coruña1 - 1
DUavgjort
16. sep.RC Deportivo A Coruña - Sevilla FC0 - 1
LTap
20. sep.RC Deportivo A Coruña - Real Betis Balompié1 - 1
DUavgjort
11. okt.Real Sociedad de Fútbol - RC Deportivo A Coruña3 - 2
LTap
16. okt.RC Deportivo A Coruña - Levante UD1 - 1
DUavgjort

Spillerstall

RC Deportivo A Coruña Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Germán33i/tSpaini/t
Leo Román261,89 mSpaini/t
Álvaro Fernández281,85 mSpainright
RC Deportivo A Coruña Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Angeliño291,70 mSpainleft
Arnau Comas26i/tSpaini/t
Bright Ede191,93 mPolandi/t
Damian Canedo23i/tSpaini/t
Daniel Barcia23i/tSpaini/t
Giacomo Quagliata261,77 mItalyleft
José Maria Giménez311,85 mUruguayright
Lucas Noubi21i/tBelgiumi/t
Ximo Navarro361,77 mSpainright
Yayo González22i/tSpaini/t
RC Deportivo A Coruña Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Adrià Altimira25i/tSpainright
Diego Villares301,86 mSpaini/t
Jairo Noriegai/ti/tSpaini/t
Jonathan Asp Jensen20i/tDenmarki/t
Lorenzo Amatucci22i/tItalyright
Luismi251,66 mSpaini/t
Marc Casado231,72 mSpaini/t
Miguel Loureiro29i/tSpainright
Noé Collazo19i/tSpaini/t
Riki Rodríguez29i/tSpaini/t
Yeremay Hernández23i/tSpaini/t
Zakaria Eddahchouri26i/tNetherlandsi/t
RC Deportivo A Coruña Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Adama Traoré301,78 mSpainright
Bil Nsongo22i/tCamerooni/t
David Mella211,71 mSpaini/t
Kevin Sánchez21i/tSpaini/t
Mario Soriano241,63 mSpainright
Martín Ochoa211,78 mSpaini/t
Pierre-Emerick Aubameyang371,87 mGabonright

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Trisha C kapret 3 billetter til Manchester City vs AEK Athens.19. okt. 2026
  • Youssef S sikret seg 1 billett til Crystal Palace vs Newcastle United.19. okt. 2026
  • Yong Cong C fikk tak i 1 billett til Arsenal vs Brentford.19. okt. 2026
  • Yanbing C skaffet seg 2 billetter til England vs Croatia.19. okt. 2026
  • Christian N kjøpte 3 billetter til Borussia Dortmund vs Stuttgart.19. okt. 2026
  • Emir A fikk 2 billetter til Manchester City vs AEK Athens.19. okt. 2026
  • Maria Lapholm C kapret 2 billetter til Chelsea vs Crystal Palace.19. okt. 2026
  • Liam A sikret seg 1 billett til Manchester City vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Emily B fikk tak i 2 billetter til Bayern Munich vs Arsenal.19. okt. 2026
  • Michael P skaffet seg 2 billetter til FC Shakhtar Donetsk vs Sporting CP.19. okt. 2026

Kjøp 2026-2027 Deportivo La Coruña billetter trygt på nett


På denne siden finner du de beste billettene til Deportivo de La Coruña-kamper, både hjemme og borte på stadion. Neste kamp er Atletico Madrid vs Deportivo La Coruna, som spilles 24.10.2026 på Estadio Metropolitano i Madrid, Spania. Utforsk vårt billettutvalg og finn kampen du ønsker å være til stede på. Husk alltid å velge "borteseksjon" eller "Deportivo-seksjon" når du kjøper billetter til Deportivo-kamper som bortesupporter. Deportivo de La Coruña-billetter vekker stor interesse, så ikke vent for lenge og bestill dine nå.

Hvordan kjøpe Deportivo de La Coruña-billetter i 2026?

Vårt kundeserviceteam mottar mange meldinger fra supportere som spør: Hvordan kan jeg kjøpe billetter til Deportivo de La Coruña-kamper? Det er vanskelig å få billetter når du ikke er klubbmedlem, og derfor tilbyr vi billetter slik at du kan se "Blanquiazules" på nært hold selv om du ikke er det. Nedenfor finner du trinnene for å fullføre kjøpet:

  1. Velg kampen du ønsker å være til stede på og klikk "Se billetter".
  2. Velg området på stadion hvor du ønsker å sitte.
  3. Velg antall billetter du ønsker å kjøpe.
  4. Klikk "Kjøp".
  5. Fyll ut skjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjon er riktig.
  7. Klikk "Gjennomfør betaling".
  8. Billettene er dine!

Hvorfor du bør bestille dine Deportivo de La Coruña-kamper hos Livefootballtickets.com

La Liga er en av de mest spennende ligaene i verden og Deportivo de La Coruña er en av de mest elskede klubbene i spansk fotball. Med det blomstrende annenhåndsmarkedet for billetter ønsker vi å forklare hvorfor du bør bestille dine Deportivo de La Coruña-kamper hos Livefootballtickets.com. Vi vil gjøre dette basert på våre tre viktigste verdiløfter.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Vår prioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor opprettet vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver billett på nettstedet vårt kommer med 150% garanti. Hvis noe uventet skjer med billettene dine, vil du motta full refusjon + ekstra 50% i butikkredit. I løpet av de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt kundene våre hvordan opplevelsen deres var. For å lære av det, men også for å vise andre supportere hva de kan forvente av oss. Vi passerte nylig 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 beviser dette at kundene våre er svært fornøyde med tjenestene våre. Kvalitetene som fremheves mest av kundene våre er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Tilfredshet med kjøpsprosessen
  • Hastighet på billettutsendelse
  • Positiv opplevelse med seteplassering

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på vår Trustpilot-profil, men vi ønsker å dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt billetter gjennom vår plattform.

Vi er svært stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber kontinuerlig for å tilby deg en uforglemmelig opplevelse. Dette er bare noen av de mer enn 20 000 anmeldelsene. Du kan sjekke dem alle på vår Trustpilot-profil.

24/7 tilgjengelighet

Med all erfaringen vi har opparbeidet gjennom årene, vet vi hvor viktig det er å være tilgjengelig for kundene våre. Spesielt for de som skal være til stede på sin første Deportivo de La Coruña-kamp, siden prosessen med å anskaffe billettene dine og finne plassen din på stadion kan være litt stressende. Derfor opprettet Livefootballtickets.com det første kundeserviceteamet tilgjengelig 24 timer i døgnet, 7 dager i uken blant fotballbillettnettstedet. Hvis det oppstår problemer, kan du alltid kontakte oss. Uavhengig av tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg.

Stort utvalg av Deportivo de La Coruña-billetter

En annen svært viktig grunn til å bestille billettene dine gjennom nettstedet vårt er tilgjengelighet. I øyeblikket du leser dette, har vi 2035 billetter for å se Deportivo de La Coruña tilgjengelig. Vårt team av selgere jobber kontinuerlig for å finne de beste billettene til deg. Ser du ikke billettene du leter etter akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil se vårt lager helt fornyet.

Erfaring

Vi har vært i bransjen siden 2006. Den gangen var vi en av få nettbaserte markedsplasser for fotballbilletter. Noe som har endret seg betraktelig de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og sterkere enn noensinne. I over 20 år har vi solgt billetter til Deportivo de La Coruña og resten av La Liga-lagene. Best av alt er det ikke bare selskapet som har vært i virksomhet så lenge, men teamet vårt har også mye erfaring. I hver avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å tilby deg de best mulige billettene. Med vår over 20 års erfaring vil vi sørge for at opplevelsen din av å se Deportivo de La Coruña er feilfri.


Stadioninformasjon

Navn:

Estadio Abanca-Riazor

Kapasitet:

32 660

Adresse:

Rúa Manuel Murguía, s/n, 15011 A Coruña, Spania

Beskrivelse:

Riazor er et av de mest gjenkjennelige stadionene i spansk fotball og har i flere tiår vært hjemmet til Deportivo La Coruña. Beliggende ved havet i A Coruña, har det vært rammen for noen av de mest minneverdige kveldene for klubbens supportere. Dets privilegerte beliggenhet og karakteren til supporterne gjør det til en av de mest spesielle arenaene i Spania.


Den beste måten å komme til Riazor

Når du har billettene dine til en Deportivo de La Coruña-kamp, må du finne ut hvordan du kommer til stadion. Offentlig transport er ideelt og du kan til og med komme dit med bil. Her er de beste alternativene.

Med buss

Busslinjer forbinder raskt sentrum av A Coruña og Riazor, noe som gjør det til en praktisk måte å nå stadion på uten å bekymre seg for parkering.

Til fots

Å gå til Riazor er et utmerket alternativ hvis du er i sentrum av A Coruña. Strandpromenaden og gatene nær stadion gjør turen veldig hyggelig, spesielt blant alle supporterne som går til stadion på kampdager.

Med bil

Hvis du velger å reise med bil, er det tilrådelig å ankomme i god tid, da parkering i nærheten av stadion kan være begrenset og området opplever vanligvis mye bevegelse før kampen starter.


Riazor stadionguide

Riazor er et stadion med en tydelig definert identitet, hvor nærheten mellom tribunene og banen og drivet til supporterne skaper en veldig spesiell atmosfære, så plassene er ofte utsolgt. Det er her vi kommer inn, siden vi har billetter til hver Deportivo de La Coruña-kamp. Stadion er delt inn i forskjellige områder som Tribuna, Preferencia, Marathón og Pabellón.

Tribuna

Tribuna er et av de beste områdene for å følge kampen komfortabelt og med et bredt perspektiv av banen. Herfra kan du nyte den fantastiske atmosfæren, god sikt og uten å være den dyreste sektoren på arenaen.

Preferencia

Dette er området hvor VIP-losjene er plassert, så det kan sies at det er hovedtribunen på stadion. Det er en veldig attraktiv sektor for de som besøker Riazor for første gang, på grunn av komforten, sikten og atmosfæren.

Marathón

Marathón er en av de mest gjenkjennelige tribunene på Riazor, da det er her de mest aktive Depor-supporterne samles og skaper en fantastisk atmosfære. Det er et flott alternativ hvis du ønsker å oppleve kampen med maksimal intensitet.

Pabellón

Pabellón tilbyr en annen utsikt over kampen fra motsatt ende, hvor en mer familievennlig atmosfære oppleves. I enkelte kamper er en del av denne sektoren avsatt til bortesupportere. Det kan være et interessant alternativ for de som ser etter rimeligere billetter uten å ofre atmosfæren på et historisk stadion.

Hvilket område bør du velge?

Det er viktig å kunne ta den beste beslutningen når du bestiller Deportivo de La Coruña-billetter. Derfor har vi laget denne tabellen hvor du har en rask sammenligning av de forskjellige områdene, slik at du kan analysere hva din prioritet er og velge den beste plasseringen i henhold til dine preferanser.

Prioritet Beste område Hvorfor
Beste stemning Marathón Område med mest bråk og intensitet
Beste utsikt Tribuna eller Preferencia Begge har god panoramautsikt over banen
Første besøk Preferencia Den har den beste balansen mellom pris, stemning og sikt
Familier med barn Tribuna Større komfort og bedre adkomst
Stramt budsjett Pabellón Vanligvis de rimeligste billettene
Se spillerne på nært hold Preferencia baja Det er sektoren nærmest benkene og oppvarmingsområdet
Maksimal komfort og eksklusivitet Tribuna Mest komfortable og komplette område på stadion

Informasjon om Deportivo de La Coruña

Nåværende trener:

Antonio Hidalgo

Nåværende kaptein:

Diego Villares

LaLiga-plassering forrige sesong:

Rykket opp som nummer to i LaLiga Hypermotion (andre divisjon)

Annen informasjon

Grunnlagt i 1906, opplevde Depor sin mest glorrike æra på slutten av 90-tallet og begynnelsen av 2000-tallet, med det såkalte "Súper Dépor" som vant LaLiga, løftet Copa del Rey-troféer og konkurrerte på høyeste nivå i Champions League.

Deportivo de La Coruña vender tilbake til toppdivisjonen med ambisjon om å gjenvinne sin plass blant de mest anerkjente klubbene i spansk fotball. Klubbens målsetting er å re-etablere seg i LaLiga, støttet av styrken til Riazor og en av de mest lojale supporterskarer i landet. Gitt sin historie er den essensiell i spansk fotball og vil tiltrekke seg mange øyne ved sin retur til LaLiga.


Deportivo de La Coruña-titler

Depor kan skilte med et av de mest strålende kapitlene i spansk fotball, som supporterne fortsatt husker med stolthet fra europeiske kvelder og den historiske ligaseieren. Billetter til Deportivo de La Coruña-kamper er tilgjengelige på Livefootballtickets.com.

LaLiga-titler:

1 (siste: 1999/00)

Copa del Rey-titler:

2 (siste: 2001/02)

Spanske supercup-titler:

3 (siste: 2002)


Rivalisering

Hovedrival

Galicisk derby mot Celta de Vigo

Det galiciske derbyet er regionens storkamp. Rivaliseringen med Celta de Vigo deler Galicia og stiller to lidenskapelige supporterskarer, to byer med mye personlighet og to klubber med en historie full av intense oppgjør mot hverandre. Det er en av de mest attraktive regionale duelene i spansk fotball.

Mindre rivalisering

Real Madrid og store kvelder på Riazor

I flere år hadde Deportivos kamper mot Real Madrid en spesiell komponent på grunn av den sportslige viktigheten til begge lagene og flere minneverdige kvelder opplevd på Riazor. Selv om det ikke er en historisk rivalisering, har disse oppgjørene satt sitt preg på Deportivo-supporterne.


Ofte stilte spørsmål om Deportivo La Coruña-billetter

Ofte stilte spørsmål om Deportivo La Coruña-billetter

Depor bortebilletter er vanskeligere å finne enn billetter til hjemmekamper. Dette skyldes at plassen avsatt til bortefans er begrenset på alle La Liga-stadioner. Likevel sørger vi for å få billetter til hver Depor-kamp i sesongen. Velg kampen du ønsker å se og sjekk billettbeholdningen. Alle våre bortekampbilletter er merket. De vanligste merkene er: Depor-seksjon, Borteseksjon, Bortefanseksjon og Borteende. Hvis seksjonens merke ikke samsvarer med disse, er billettene for hjemmelaget.