Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Real Betis billetter

Toppgrafikk for Real Betis med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Real Betis Balompié er en av de mest representative og karismatiske klubbene i spansk fotball, med en veldig sterk identitet og en supporterbase som utmerker seg ved sin lidenskap og lojalitet. Bestill dine Betis kampbilletter for 2026-2027-sesongen trygt på Livefootballtickets.com. Vi har for øyeblikket 1761 billetter tilgjengelig for alle Betis-kamper, med priser fra 46 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 335 $. Du vil kunne kjøpe billetter til alle Betis-kamper gjennom hele sesongen, både hjemme og borte.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Real Betis Balompié

Béticos / Los Verdiblancos / El Glorioso · Estadio La Cartuja de Sevilla · Sevilla, Spain · Grunnlagt 1907

Trener: Manuel Pellegrini (Chile)

Stallstørrelse
32
Snittalder
26.2
Ligatitler
1
Europacuptitler
0

La Liga 2026/2027

Tabell for La Liga 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
1Barça CL99003993027
2Atleti CL97111981122
3Real Madrid CL97022391421
4Betis CL96121614219
5Real Sociedad EL95131717016
6Sevilla UECL94231416-214
7Alavés93241310311

Form og toppspillere

Formkurve

  1. WSeier
  2. WSeier
  3. DUavgjort
  4. WSeier
  5. LTap

Toppscorer

Abde Ezzalzouli

3 mål

Flest målgivende

Cucho Hernández

2 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for Real Betis Balompié
DatoKampResultat
14. sep.Villarreal CF - Real Betis Balompié1 - 2
WSeier
17. sep.Real Betis Balompié - Getafe CF1 - 0
WSeier
20. sep.RC Deportivo A Coruña - Real Betis Balompié1 - 1
DUavgjort
11. okt.Real Betis Balompié - CA Osasuna5 - 2
WSeier
14. okt.Real Betis Balompié - FC Porto3 - 2
WSeier
17. okt.Real Betis Balompié - FC Barcelona2 - 5
LTap

Spillerstall

Real Betis Balompié Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Diego Conde27i/tSpaini/t
Manu González19i/tSpaini/t
Álvaro de Pablo24i/tSpaini/t
Álvaro Vallés29i/tSpaini/t
Real Betis Balompié Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Bartra351,81 mSpainright
Carlos De Roa19i/tSpaini/t
Diego Llorente331,85 mSpainright
Fran Garcia27i/tSpainleft
Héctor Bellerín311,78 mSpainright
Ian Forns22i/tSpainleft
Júnior Firpo301,84 mDominican Republicleft
Natan251,88 mBrazilleft
Rodrigo Riquelme26i/tSpaini/t
Valentín Gómez23i/tArgentinai/t
Real Betis Balompié Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Dani Ceballos301,76 mSpainright
Facundo Bernal231,87 mUruguayright
Giovani Lo Celso301,77 mArgentinaleft
Isco341,76 mSpainright
Iván Corralejo19i/tSpaini/t
Marc Roca291,84 mSpainleft
Nelson Deossa26i/tColombiai/t
Pablo Fornals301,78 mSpainright
Álvaro Fidalgo291,76 mMexicoright
Ángel Ortíz22i/tSpaini/t
Real Betis Balompié Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Abde Ezzalzouli24i/tMoroccoi/t
Aitor Ruibal301,76 mSpainright
Antony261,72 mBrazilleft
Cucho Hernández271,75 mColombiaright
Iker Losada251,75 mSpaini/t
Jose Antonio19i/tSpaini/t
Rodrigo Marina20i/tSpaini/t
Troy Parrott241,85 mRepublic of Irelandright

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Marius K kapret 1 billett til Liverpool vs Chelsea.19. okt. 2026
  • Mohamed shanil M sikret seg 1 billett til Manchester United vs AS Roma.19. okt. 2026
  • YEHIA MOUNIR K fikk tak i 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Hassan Uzzaman C skaffet seg 4 billetter til England vs Croatia.19. okt. 2026
  • Nigel S kjøpte 2 billetter til Manchester United vs Nottingham Forest.19. okt. 2026
  • Donal O fikk 2 billetter til Tottenham Hotspur vs Manchester City.19. okt. 2026
  • RAUL M kapret 5 billetter til Manchester City vs Fulham.19. okt. 2026
  • Lucas B sikret seg 2 billetter til Inter Milan vs Fiorentina.19. okt. 2026
  • Luigi T fikk tak i 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Armand I skaffet seg 3 billetter til Arsenal vs Ipswich Town.19. okt. 2026

Kjøp 2026-2027 Betis billetter trygt på nett


På denne siden finner du de beste billettene til Betis-kamper, både hjemme og borte på stadion. Neste kamp er Celta De Vigo vs Real Betis, som spilles 25.10.2026 på Balaidos i Vigo, Spania. Utforsk vårt billettutvalg og finn kampen du ønsker å være på. Husk alltid å velge "borteseksjon" eller "Betis-seksjon" når du kjøper billetter til Betis' bortekamper. Betis-billetter er alltid svært etterspurt, så ikke vent for lenge og bestill dine nå.

Hvordan kjøpe billetter til Betis i 2026?

Vårt kundeserviceteam mottar mange meldinger fra supportere som spør: Hvordan kan jeg kjøpe billetter til Betis-kamper? Det er vanskelig å få billetter når du ikke er klubbmedlem, og det er derfor vi tilbyr billetter slik at du kan se Verdiblanco-laget på nært hold selv om du ikke er det. Nedenfor viser vi deg trinnene for å fullføre kjøpet:

  1. Velg kampen du ønsker å være på og klikk "Se billetter".
  2. Velg det området på stadion der du ønsker å sitte.
  3. Velg antall billetter du ønsker å kjøpe.
  4. Klikk "Kjøp".
  5. Fyll ut skjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjon er riktig.
  7. Klikk "Gjennomfør betaling".
  8. Billettene er dine!

Hvorfor du bør bestille billettene dine til Betis-kamper på Livefootballtickets.com

La Liga er en av de mest spennende ligaene i verden og Betis er en av klubbene med mest karakter i spansk fotball. Med annenhånds billettmarked i vekst, vil vi gjerne forklare hvorfor du bør bestille billettene dine til Betis-kamper på Livefootballtickets.com. Vi gjør dette basert på våre tre viktigste verdiløfter.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Vår prioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor opprettet vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver billett på nettsiden vår kommer med en 150% garanti. Hvis noe uventet skjer med billettene dine, vil du motta full refusjon + 50% ekstra i butikkreditt. I løpet av de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt kundene våre om hvordan opplevelsen var. Dette hjelper oss å lære av det, men også å vise andre supportere hva de kan forvente av oss. Vi har nylig passert 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 viser det at kundene våre er svært fornøyde med servicen vår. Kvalitetene som fremheves mest av kundene våre er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Tilfredshet med kjøpsprosessen
  • Rask levering av billetter
  • Positiv opplevelse med plasseringen

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på Trustpilot-profilen vår, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt billetter gjennom plattformen vår.

Vi er veldig stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber konstant for å tilby deg en uforglemmelig opplevelse. Dette er bare noen få av de over 20 000 anmeldelsene. Du kan lese dem alle på Trustpilot-profilen vår.

24/7 tilgjengelighet

Med all erfaringen vi har opparbeidet gjennom årene, vet vi hvor viktig det er å være tilgjengelig for kundene våre. Spesielt for de som skal på sin første Betis-kamp, ettersom prosessen med å få billettene dine og finne plassen din på stadion kan være litt stressende. Derfor opprettet Livefootballtickets.com det første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbillettnettsteder. Hvis det oppstår problemer, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg.

Stort utvalg av Betis-billetter

En annen svært viktig grunn til å bestille billettene dine gjennom nettsiden vår er tilgjengelighet. På tidspunktet du leser dette, har vi 1761 billetter tilgjengelig for å se Betis. Selgerteamet vårt jobber konstant for å finne de beste billettene til deg. Ser du ikke billettene du leter etter akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil se at lageret vårt er helt oppdatert.

Erfaring

Vi har drevet siden 2006. Den gangen var vi en av få markedsplasser for fotballbilletter på nett. Dette har endret seg betraktelig i løpet av de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og sterkere enn noensinne. I mer enn 20 år har vi solgt billetter til Betis og resten av La Liga-lagene. Best av alt, ikke bare har selskapet vært i virksomhet så lenge, men teamet vårt har også stor erfaring. I hver avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å tilby deg de best mulige billettene. Med vår mer enn 20 års erfaring vil vi sørge for at opplevelsen din av å se Betis er feilfri.


Stadioninformasjon

Navn:

Estadio Benito Villamarín

Kapasitet:

60 720

Adresse:

Av. de Heliópolis, s/n, 41012 Sevilla, Spain

Beskrivelse:

Benito Villamarín er hjemmebanen til Real Betis og et av stadionene med den beste atmosfæren i Spania. Beliggende i Sevilla, er det kjent for lojaliteten til Betis-supporterne og for intensiteten kampene oppleves med der. Dets store kapasitet og karakteren til tribunene gjør det til et av de mest spesielle arenaene i La Liga. Betis vil imidlertid spille midlertidig på Estadio de La Cartuja mens Benito Villamarín gjennomgår renovering. Arbeidene forventes å vare i omtrent to år.

La Cartuja er et av de største stadionene i landet, noe som er grunnen til at det ofte blir valgt for store sportslige begivenheter, som viktige finaler. Det vil nå være arenaen hvor Betis-supporterne støtter laget i hjemmekampene sine.

Navn:

Estadio de La Cartuja

Kapasitet:

70 000

Adresse:

Isla de la Cartuja, sector norte, 41092 Sevilla, Spain


Den beste måten å komme seg til Estadio de La Cartuja

Når du har billettene dine til en Betis-kamp, må du finne ut hvordan du kommer til stadion. Siden kamper for tiden spilles på La Cartuja, er her de mest praktiske alternativene for å komme seg dit komfortabelt.

Med buss

På kampdager er det vanligvis bussforbindelser og forsterkede spesialtjenester for å gjøre tilgangen til stadion enklere. Det er et av alternativene som oftest brukes av supportere.

Med bil

Hvis du bestemmer deg for å kjøre bil, anbefaler vi å dra i god tid, da trafikken kan hope seg opp på veiene som fører til stadion og rundt parkeringsområdene på kampdager.

Med taxi

Et annet praktisk alternativ er å ta taxi eller bruke transportapper med sjåfør, spesielt hvis du vil unngå parkeringsproblemer og gjøre reisen enklere.


Guide til Estadio de La Cartuja

Estadio de La Cartuja tilbyr en annen opplevelse enn Benito Villamarín, med større kapasitet og en struktur designet for store begivenheter. Likevel er Verdiblanco-supporterne blant de mest lidenskapelige i spansk fotball, så de vil fortsette å definere atmosfæren og gjøre hver kamp til en spesiell anledning. Det er der vi kommer inn, siden vi har billetter til hver Betis-kamp. Stadion er delt inn i fire områder: Preferencia, Fondo, Gol Norte og Gol Sur.

Preferencia

Dette er hovedtribunen og det beste alternativet hvis du leter etter komfort, god sikt og et fyldigere perspektiv av kampen. Det er her boksene befinner seg og uten tvil det mest anbefalte området for de som prioriterer komfort.

Fondo

Dette er det andre sideområdet og det tilbyr også veldig god sikt til banen, så det er vanligvis et flott alternativ for de som leter etter en god kombinasjon av atmosfære og perspektiv, til en litt mer tilgjengelig pris.

Gol Sur

Plassert bak et av målene, er det ved mange anledninger vanligvis et VIP-område i den nedre delen. Dette er et område hvor du kan nyte en veldig familievennlig atmosfære.

Gol Norte

Dette er området bak motsatt mål og det vil være hvor klubbens sangerseksjon befinner seg, noe som gjør det til den mest bråkete og livligste delen av stadion.

Hvilket område bør du velge?

Det er viktig å kunne ta den beste beslutningen når du bestiller Betis-billetter. Derfor har vi laget denne sammenligningstabellen der du kan identifisere dine prioriteringer og velge den beste seksjonen for deg basert på dine preferanser.

Prioritet Beste område Hvorfor
Best atmosfære Målområdene Dette er der atmosfæren på tribunen kjennes mest. I dette tilfellet er nordsiden der det er mest sang og en mer livlig atmosfære
Best utsikt Preferencia og Fondo Siden dette er sideområdene, gir begge et bredere overblikk over banen
Første besøk Fondo God balanse mellom atmosfære, sikt og pris
Familier med barn Preferencia eller Gol Sur Større komfort og en roligere opplevelse
Stramt budsjett Målområdene Siden disse er kortendene, tilbyr de vanligvis mer tilgjengelige alternativer
Se spillerne på nært hold Preferencia (nedre område) Nærmere banen og benkene
Maksimal komfort og eksklusivitet Preferencia Den mest komplette opplevelsen på stadion

Informasjon om Betis

Nåværende trener:

Manuel Pellegrini

Nåværende kaptein:

Isco Alarcón

Plassering i La Liga forrige sesong:

5. plass

Annen informasjon

Grunnlagt i september 1907 er Betis en av klubbene med de dypeste røttene i spansk fotball og en historisk institusjon i andalusisk fotball. Gjennom sin historie har de bygget en svært sterk identitet, formet av lidenskap hos deres folk, deres folkelige karakter og en veldig spesiell måte å leve fotball på, og har blitt en av de viktigste klubbene i Sevilla.

Betis har vært i stand til å konkurrere på høyeste nivå i forskjellige perioder og har alltid opprettholdt et veldig spesielt forhold til sine supportere. Den emosjonelle tilknytningen har gjort klubben til en av de mest elskede og gjenkjennelige institusjonene i landet.


Betis' meritter

Uten å være et av de mest suksessrike lagene i spansk fotball, har Betis en imponerende merittliste og har hatt bemerkelsesverdige kampanjer i både nasjonale og europeiske turneringer. Billetter til Betis-kamper er tilgjengelige på Livefootballtickets.com.

La Liga-titler:

1 (1934/35)

Copa del Rey-titler:

3 (siste: 2021/22)

Andredivisjonstitler:

7 (siste: 2014/15)


Rivaliseringer

Hovedrival

El Gran Derbi mot Sevilla

Betis' hovedrival er Sevilla. Det er en av de mest intense og emosjonelle oppgjørene i spansk fotball. Det handler ikke bare om fotball: det er en rivalisering om by, identitet og stolthet som leves med enorm lidenskap i Sevilla. Atmosfæren rundt denne kampen er en av de mest spesielle i hele La Liga.


Ofte stilte spørsmål om Betis-billetter

Ofte stilte spørsmål om Betis-billetter

Betis-bortebilletter er vanskeligere å få tak i enn billetter til hjemmekamper. Dette er fordi plassen avsatt til bortefans på hvert La Liga-stadion er begrenset. Likevel sørger vi for å få billetter til hver Betis-kamp i sesongen. Velg kampen du ønsker å se og sjekk billettbeholdningen. Alle våre bortekampbilletter er merket. De vanligste merkene er: Betis-seksjon, Borteseksjon, Bortefanseksjon og Bortetribunen. Hvis seksjonsetiketten ikke stemmer med disse, er billettene for hjemmelaget.