Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Real Sociedad billetter

Toppgrafikk for Real Sociedad med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Real Sociedad er en av de mest respekterte klubbene i spansk fotball, med en veldig tydelig identitet og en sterk ungdomsakademi-tradisjon. Bestill dine Real Sociedad kampbilletter for 2026-2027-sesongen trygt på Livefootballtickets.com. Vi har for øyeblikket 1914 billetter tilgjengelig for alle Real Sociedad-kamper, med priser fra 46 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 310 $. Du vil kunne kjøpe billetter til alle Real Sociedad-kamper gjennom hele sesongen, både hjemme og borte.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Real Sociedad de Fútbol

Txuriurdin / Erreala · Reale Arena · San Sebastián, Spain · Grunnlagt 1903

Trener: Pellegrino Matarazzo (United States)

Stallstørrelse
38
Snittalder
24.3
Ligatitler
2
Europacuptitler
0

La Liga 2026/2027

Tabell for La Liga 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
2Atleti CL97111981122
3Real Madrid CL97022391421
4Betis CL96121614219
5Real Sociedad EL95131717016
6Sevilla UECL94231416-214
7Alavés93241310311
8Celta9252107311

Form og toppspillere

Formkurve

  1. WSeier
  2. LTap
  3. WSeier
  4. WSeier
  5. WSeier

Toppscorer

Luka Sučić

3 mål

Flest målgivende

Carlos Soler

3 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for Real Sociedad de Fútbol
DatoKampResultat
13. sep.Real Sociedad de Fútbol - Club Atlético de Madrid0 - 3
LTap
17. sep.Real Sociedad de Fútbol - AFC Bournemouth1 - 2
LTap
20. sep.Valencia CF - Real Sociedad de Fútbol2 - 3
WSeier
11. okt.Real Sociedad de Fútbol - RC Deportivo A Coruña3 - 2
WSeier
15. okt.RU Saint-Gilloise - Real Sociedad de Fútbol1 - 1
DUavgjort
18. okt.Málaga CF - Real Sociedad de Fútbol2 - 5
WSeier

Spillerstall

Real Sociedad de Fútbol Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Aitor Fraga23i/tSpaini/t
Kevin Folgado21i/tFrancei/t
Unai Marrero251,81 mSpainright
Álex Remiro311,91 mSpainright
Real Sociedad de Fútbol Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Aihen Muñoz291,75 mSpainleft
Beñat Turrientes241,72 mSpainright
Héctor Fort201,82 mSpainright
Igor Zubeldía291,85 mSpainright
Iñaki Rupérez23i/tSpaini/t
Jon Aramburu241,75 mVenezuelaright
Jon Martin201,86 mSpaini/t
Jon Pacheco251,84 mSpainleft
Kazunari Kita211,89 mJapani/t
Luken Beitia22i/tSpaini/t
Mamadou Sarr211,96 mSenegali/t
Sergio Gómez261,70 mSpainleft
Álvaro Odriozola301,78 mSpainright
Real Sociedad de Fútbol Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Alex Lebarbier22i/tFrancei/t
Alex Marchal19i/tSpaini/t
Arsen Zakharyan231,80 mRussiaright
Carlos Soler291,83 mSpainright
Ibai Aguirre19i/tSpaini/t
Jon Gorrotxategi241,77 mSpaini/t
Lander Astiazaran20i/tSpaini/t
Luka Sučić241,85 mCroatialeft
Pablo Marín23i/tSpaini/t
Tomás Carbonell21i/tSpaini/t
Yangel Herrera281,82 mVenezuelaright
Real Sociedad de Fútbol Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Ander Barrenetxea241,78 mSpainright
Arkaitz Mariezkurrena21i/tSpaini/t
Daniel Díaz201,65 mSpainleft
Gonçalo Guedes291,79 mPortugalright
Gorka Carrera21i/tSpaini/t
Job Ochieng'23i/tKenyai/t
Mikel Oyarzabal291,80 mSpainleft
Orri Steinn Óskarsson22i/tIcelandi/t
Takefusa Kubo251,73 mJapanleft
Real Sociedad de Fútbol Unknown
UnknownAlderHøydeLandFot
Ion Ansotegi44i/tSpaini/t

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Margaret W kapret 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Kelvin J sikret seg 4 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Dennis L fikk tak i 3 billetter til Arsenal vs Everton.19. okt. 2026
  • Marian Romica C skaffet seg 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Simon V kjøpte 2 billetter til Arsenal vs Ipswich Town.19. okt. 2026
  • John M fikk 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Caitlyn C kapret 2 billetter til Newcastle United vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Kacper P sikret seg 3 billetter til AC Milan vs Frosinone.19. okt. 2026
  • Marius K fikk tak i 1 billett til Liverpool vs Chelsea.19. okt. 2026
  • Mohamed shanil M skaffet seg 1 billett til Manchester United vs AS Roma.19. okt. 2026

Kjøp 2026-2027 Real Sociedad billetter trygt på nett


På denne siden finner du de beste billettene til Real Sociedad-kamper, både hjemme og borte på stadion. Neste kamp er Real Sociedad vs Levante UD, som spilles 25.10.2026 på Estadio Anoeta i San Sebastián, Spania. Utforsk vårt billettutvalg og finn kampen du ønsker å se. Husk alltid å velge "borteseksjon" eller "Real Sociedad-seksjon" når du kjøper billetter til Real Sociedad bortekamper. Real Sociedad-billetter er høyt verdsatt av supporterne, så ikke vent for lenge og bestill dine nå.

Hvordan kjøpe billetter til Real Sociedad i 2026?

Vår kundeserviceavdeling mottar mange meldinger fra supportere som spør: Hvordan kan jeg kjøpe billetter til Real Sociedad-kamper? Det er vanskelig å få billetter når du ikke er klubbmedlem, derfor tilbyr vi billetter slik at du kan se txuri-urdin på nært hold selv om du ikke er det. Nedenfor viser vi deg trinnene for å fullføre kjøpet:

  1. Velg kampen du ønsker å se og klikk "Se billetter".
  2. Velg området på stadion hvor du ønsker å sitte.
  3. Velg antall billetter du vil kjøpe.
  4. Klikk "Kjøp".
  5. Fyll ut skjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjon er korrekt.
  7. Klikk "Gjennomfør betaling".
  8. Billettene er dine!

Hvorfor du bør bestille dine billetter til Real Sociedad-kamper på Livefootballtickets.com

La Liga er en av de mest spennende ligaene i verden og Real Sociedad er en av klubbene med sterkest fotballidentitet i Spania. Med det sekundære billettmarkedet i vekst, vil vi gjerne forklare hvorfor du bør bestille dine billetter til Real Sociedad-kamper på Livefootballtickets.com. Vi vil gjøre dette basert på våre tre viktigste verdiløfter.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Vår prioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor skapte vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver billett på nettsiden vår kommer med en 150% garanti. Hvis noe uventet skjer med billettene dine, vil du motta full refusjon + 50% ekstra i butikkredit. I løpet av de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt kundene våre om deres opplevelse. Dette hjelper oss å lære, men også vise andre supportere hva de kan forvente av oss. Vi har nylig passert 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 viser det at kundene våre er svært fornøyde med servicen vår. Kvalitetene som oftest fremheves av kundene våre er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Tilfredshet med kjøpsprosessen
  • Rask levering av billetter
  • Positiv opplevelse med seteplassering

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på vår Trustpilot-profil, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt billetter gjennom vår plattform.

Vi er veldig stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber konstant for å tilby deg en uforglemmelig opplevelse. Dette er bare noen få av de over 20 000 anmeldelsene. Du kan lese dem alle på vår Trustpilot-profil.

24/7 tilgjengelighet

Med all erfaringen vi har fått gjennom årene, vet vi hvor viktig det er å være tilgjengelige for kundene våre. Spesielt for de som skal se sin første Real Sociedad-kamp, ettersom prosessen med å få billettene dine og finne plassen din på stadion kan være litt stressende. Derfor opprettet Livefootballtickets.com det første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbillettnettsider. Hvis det oppstår problemer, kan du alltid kontakte oss. Uavhengig av tidsforskjellen er kollegene våre klare til å hjelpe deg.

Bred tilgjengelighet av Real Sociedad-billetter

En annen svært viktig grunn til å bestille billettene dine gjennom nettsiden vår er tilgjengelighet. På tidspunktet du leser dette, har vi 1914 billetter tilgjengelig for å se Real Sociedad. Vårt selgerteam jobber konstant for å finne de beste billettene til deg. Ser du ikke billettene du leter etter akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil se at lageret vårt er fullstendig oppdatert.

Erfaring

Vi har drevet siden 2006. Den gangen var vi en av få billettsteder for fotball på nett. Dette har endret seg betraktelig de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og sterkere enn noensinne. I over 20 år har vi solgt billetter til Real Sociedad og resten av La Liga-lagene. Beste av alt, ikke bare har selskapet eksistert så lenge, men teamet vårt har også svært mye erfaring. I hver avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i over 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å tilby deg de beste billettene. Med vår over 20 års erfaring vil vi sørge for at opplevelsen din med å se Real Sociedad blir feilfri.


Stadioninformasjon

Navn:

Reale Arena

Kapasitet:

40 000

Adresse:

Paseo de Anoeta, 1, 20014 Donostia-San Sebastián, Gipuzkoa, Spania

Beskrivelse:

Beliggende i San Sebastián, er dette en av de mest moderne stadionene i spansk fotball. Reale Arena kombinerer oppgraderte fasiliteter, utmerket sikt og lojale supportere som skaper en intens atmosfære på hver kamp. Stadion har vært en viktig del av å hjelpe Real Sociedad å etablere seg som et av de mest solide og attraktive lagene i La Liga.


Den beste måten å komme seg til Reale Arena

Når du har billettene dine til en Real Sociedad-kamp, må du finne ut hvordan du kommer deg til stadion. Her er de beste alternativene slik at du kan vurdere hvilket som passer deg best.

Med buss

San Sebastiáns kollektivnettverk forbinder alle deler av byen svært godt med Anoeta-området, noe som gjør det til et av de beste alternativene for å komme seg til stadion.

Med tog eller lokaltog

Avhengig av utgangspunktet ditt, kan du også ankomme med tog og fullføre resten av reisen til fots.

Med bil

Hvis du bestemmer deg for å kjøre bil, anbefaler vi å dra med god tid for å unngå den tette trafikken som bygger seg opp i timene før kampene.


Reale Arena-guide

Reale Arena er et av stadionene som tilbyr en av de beste opplevelsene for å se live fotball. Det er et komfortabelt, moderne stadion med lidenskapelige supportere. Identiteten mellom supporterne og laget deres gjør dem til en av de mest lojale supporterskarer i landet, og derfor fyller de vanligvis stadion. Det er der vi kommer inn, siden vi har billetter til hver Real Sociedad-kamp. Stadion er delt inn i fire tribuner: Principal, Øst, Nord og Sør.

Principal

Beliggende på vestsiden, dette er området hvor VIP-losjene og presidentdelen befinner seg, noe som gjør det til den mest eksklusive sektoren på stadion. Den tilbyr flott sikt over banen og er vanligvis det foretrukne alternativet for de som ønsker en full og mer komfortabel opplevelse.

Øst

Dette er et annet utmerket område for å se fotball. Siden det er på siden av banen, tilbyr det flott atmosfære og en panoramautsikt over spilleflaten, men til en lavere pris, noe som gjør det virkelig attraktivt for supportere.

Nord (Aitor Zabaleta)

Dette er sektoren hvor klubbens sangseksjon befinner seg, noe som gjør det til det mest bråkete og mest livlige området på stadion.

Sør

Dette er seksjonen med den mest familievennlige atmosfæren og er hvor de billigste billettene vanligvis finnes. I tillegg har den også et område hvor bortesupportere normalt plasseres.

Hvilket område bør du velge?

Det er viktig å kunne ta den beste beslutningen når du bestiller Real Sociedad-billetter. Derfor har vi laget denne tabellen som sammenligner de ulike områdene basert på de prioriteringene du måtte ha, slik at du kan velge det som passer best for deg.

Prioritet Beste område Hvorfor
Best stemning North End Det mest bråkete området, der heiaropene starter
Best utsikt Principal og East Siden dette er sidetribunene, gir de best oversikt over banen
Første besøk East Flott balanse mellom stemning og utsikt, for en fullstendig opplevelse
Familier med barn Principal Større komfort og en bedre helhetlig opplevelse
På budsjett South og North End Dette er normalt områdene med de billigste billettene
Se spillerne på nært hold Principal (nedre område) Dette er der du vil være nærmest benkene og oppvarmingsområdet
Maksimal komfort og eksklusivitet Principal Den mest komplette opplevelsen på stadion

Real Sociedad-informasjon

Nåværende trener:

Imanol Alguacil

Nåværende kaptein:

Mikel Oyarzabal

Plassering i La Liga forrige sesong:

10. plass

Annen informasjon

Grunnlagt i 1909 er Real Sociedad en av de historiske institusjonene i spansk fotball. Klubben er kjent for sitt sterke engasjement for ungdomsutvikling, sin baskiske identitet og en spillestil som har vært anerkjent i flere tiår.

Imanol Alguacil har vært en av hovedpersonene bak Real Sociedads nylige vekst, ettersom laget under hans ledelse har gjenvunnet konsistens og returnert til europeisk konkurranse.

Txuri-urdin-identitet

Real Sociedad har alltid hatt et veldig spesielt bånd med San Sebastián og med ungdomsfotballen. Egenoppdratte spillere som Luis Miguel Arconada, Xabi Prieto, Antoine Griezmann, Xabi Alonso og Mikel Oyarzabal har vært noen av de største navnene i verdensfodballen, spesielt med det spanske landslaget, og de ble utviklet gjennom ungdomsrekkene til den baskiske klubben.


Real Sociedads titler

Real Sociedad har en mer enn respektabel tittelsamling innenfor spansk fotball, og er en av de få klubbene som har løftet Primera División-trofeet. De siste årene har de klart å returnere til å konkurrere regelmessig blant de beste lagene i ligaen. Billetter til Real Sociedad-kamper er tilgjengelige på Livefootballtickets.com.

La Liga-titler:

2 (siste: 1981/82)

Copa del Rey-titler:

4 (siste: 2025/26)

Spansk supercup-titler:

1 (1982/83)

2. divisjon-titler:

6 (siste: 2009/10)


Rivaliseringer

Hovedrival

Det baskiske derbyet mot Athletic Club

Det baskiske derbyet mot Athletic Club er Real Sociedads største kamp. Selv om det er en rivalisering preget av respekt mellom supporterne, bærer den enorm vekt konkurransemessig. Det er et oppgjør fullt av historie, identitet og regional stolthet.

Mindre rivaliseringer

Osasuna

Kamper mot Osasuna skaper også spesiell interesse på grunn av geografisk nærhet og den vanlige intensiteten i disse oppgjørene. De er svært konkurransepregede oppgjør innenfor nord-spansk fotball.


Vanlige spørsmål om Real Sociedad-billetter

Vanlige spørsmål om Real Sociedad-billetter

Real Sociedad bortebilletter er vanskeligere å finne enn billetter til hjemmekamper. Dette er fordi plassen som er avsatt til bortefans er begrenset på alle La Liga-stadioner. Likevel sørger vi for å få billetter til hver eneste Real Sociedad-kamp i sesongen. Velg kampen du vil være på og sjekk billettlageret. Alle våre bortekampbilletter er merket. De vanligste merkene er: Real Sociedad-seksjon, Borteseksjon, Bortesupporterseksjon og Bortetribune. Hvis seksjonsmerket ikke stemmer med disse, er billettene for hjemmelaget.