Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Sevilla-billetter

Toppgrafikk for Sevilla FC med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Sevilla er en av de mest suksessrike klubbene i Spania i europeiske turneringer og et historisk referansepunkt i andalusisk fotball. Bestill dine Sevilla kamptbilletter for 2026-2027-sesongen trygt på Livefootballtickets.com. Vi har for tiden 1698 billetter tilgjengelig for alle Sevilla-kamper, med priser fra 70 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 336 $. Du vil kunne kjøpe billetter til alle Sevilla-kamper gjennom hele sesongen, både hjemme og borte.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Sevilla FC

Sevillistas / Los Nervionenses · Estadio Ramón Sánchez Pizjuán · Sevilla, Spain · Grunnlagt 1905

Trener: Luís García (Spain)

Stallstørrelse
33
Snittalder
24.3
Ligatitler
1
Europacuptitler
7

La Liga 2026/2027

Tabell for La Liga 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
3Real Madrid CL97022391421
4Betis CL96121614219
5Real Sociedad EL95131717016
6Sevilla UECL94231416-214
7Alavés93241310311
8Celta9252107311
9A Coruña92521312111

Form og toppspillere

Formkurve

  1. WSeier
  2. WSeier
  3. LTap
  4. DUavgjort
  5. LTap

Toppscorer

Isaac Romero

2 mål

Flest målgivende

Robbie Ure

2 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for Sevilla FC
DatoKampResultat
6. sep.RCD Espanyol de Barcelona - Sevilla FC1 - 1
DUavgjort
11. sep.Sevilla FC - Valencia CF1 - 0
WSeier
16. sep.RC Deportivo A Coruña - Sevilla FC0 - 1
WSeier
19. sep.Sevilla FC - FC Barcelona1 - 3
LTap
12. okt.Levante UD - Sevilla FC3 - 3
DUavgjort
18. okt.Real Madrid CF - Sevilla FC4 - 1
LTap

Spillerstall

Sevilla FC Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Fran212,00 mSpaini/t
Lorenzo Luchino20i/tArgentinai/t
Odisseas Vlachodimos321,91 mGreeceright
Rafa23i/tSpaini/t
Sevilla FC Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Arouna Sanganté241,89 mSenegali/t
Carmona24i/tSpaini/t
Fábio Cardoso321,86 mPortugalright
Gabriel Suazo291,76 mChilei/t
Iker Ortín22i/tSpaini/t
Kike Salas24i/tSpaini/t
Marcão301,85 mBrazilright
Sevilla FC Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Edu Altozano20i/tSpaini/t
Félix Correia251,78 mPortugalright
Giorgi Kochorashvili271,76 mGeorgiaright
Iglesias281,85 mSpainright
Jesús Cruz19i/tSpaini/t
Jon Guridi311,79 mSpainleft
Julio Diaz211,70 mSpaini/t
Lucien Agoume241,85 mFranceright
Manu Bueno221,78 mSpaini/t
Nicolás Guilén Peguero18i/tSpaini/t
Youssouf Fofana271,84 mFranceright
Sevilla FC Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Alfon271,72 mSpainright
Castrin23i/tSpaini/t
Chidera Ejuke281,76 mNigeriaright
Ibrahima Sow19i/tSenegali/t
Isaac Romero261,84 mSpaini/t
Lucas Stassin211,83 mBelgiumi/t
Manuel Ángel Castillo18i/tSpaini/t
Miguel Ángel Sierra22i/tSpainleft
Peque24i/tSpaini/t
Robbie Ure22i/tScotlandi/t
Ruben Vargas281,74 mSwitzerlandright

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Margaret W kapret 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Kelvin J sikret seg 4 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Dennis L fikk tak i 3 billetter til Arsenal vs Everton.19. okt. 2026
  • Marian Romica C skaffet seg 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Simon V kjøpte 2 billetter til Arsenal vs Ipswich Town.19. okt. 2026
  • John M fikk 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Caitlyn C kapret 2 billetter til Newcastle United vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Kacper P sikret seg 3 billetter til AC Milan vs Frosinone.19. okt. 2026
  • Marius K fikk tak i 1 billett til Liverpool vs Chelsea.19. okt. 2026
  • Mohamed shanil M skaffet seg 1 billett til Manchester United vs AS Roma.19. okt. 2026

Kjøp 2026-2027 Sevilla-billetter trygt på nett


På denne siden finner du de beste billettene til Sevilla-kamper, både hjemme og borte på stadion. Neste kamp er Sevilla FC vs Osasuna, som spilles 26.10.2026 på Estadio R. Sánchez Pizjuán i Sevilla, Spania. Utforsk billettutvalget vårt og finn kampen du vil se. Husk alltid å velge "borteseksjon" eller "Sevilla-seksjon" når du kjøper billetter til Sevillas bortekamper. Sevilla-billetter vekker alltid stor interesse, så ikke vent for lenge og bestill dine nå.

Hvordan kjøpe billetter til Sevilla i 2026?

Kundeserviceteamet vårt mottar mange meldinger fra supportere som spør: Hvordan kan jeg kjøpe billetter til Sevilla-kamper? Det er vanskelig å få billetter når du ikke er klubbmedlem, og derfor tilbyr vi billetter slik at du kan se Sevillista-laget på nært hold selv om du ikke er medlem. Nedenfor viser vi deg trinnene for å fullføre kjøpet:

  1. Velg kampen du vil se og klikk «Vis billetter».
  2. Velg området på stadion hvor du vil sitte.
  3. Velg antall billetter du vil kjøpe.
  4. Klikk «Kjøp».
  5. Fyll ut skjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjon er riktig.
  7. Klikk «Betal».
  8. Billettene er dine!

Hvorfor du bør bestille billettene dine til Sevilla-kamper på Livefootballtickets.com

La Liga er en av de mest spennende ligaene i verden og Sevilla er en av de viktigste klubbene i moderne spansk fotball. Med det sekundære billettmarkedet i vekst, vil vi gjerne forklare hvorfor du bør bestille billettene dine til Sevilla-kamper på Livefootballtickets.com. Vi vil gjøre dette basert på våre tre viktigste verdiløfter.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Vår prioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor opprettet vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver billett på nettsiden vår kommer med en 150% garanti. Hvis noe uventet skjer med billettene dine, vil du motta full refusjon + 50% ekstra i butikkreditt. I løpet av de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt våre kunder hvordan opplevelsen deres var. Dette hjelper oss å lære av det, men også vise andre supportere hva de kan forvente av oss. Vi har nylig passert 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 viser det at våre kunder er svært fornøyde med servicen vår. Kvalitetene som oftest fremheves av våre kunder er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Tilfredshet med kjøpsprosessen
  • Rask levering av billetter
  • Positiv opplevelse med seteplassering

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på Trustpilot-profilen vår, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt billetter gjennom plattformen vår.

Vi er svært stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber konstant for å tilby deg en uforglemmelig opplevelse. Dette er bare noen få av de over 20 000 anmeldelsene. Du kan lese dem alle på vår Trustpilot-profil.

24/7 tilgjengelighet

Med all erfaringen vi har opparbeidet gjennom årene, vet vi hvor viktig det er å være tilgjengelig for våre kunder. Spesielt for de som skal se sin første Sevilla-kamp, ettersom prosessen med å få billettene dine og finne seteplassen din på stadion kan være litt stressende. Derfor opprettet Livefootballtickets.com det første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbillett-nettsider. Hvis det oppstår problemer, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell er våre kolleger klare til å hjelpe deg.

Stort utvalg av Sevilla-billetter

En annen svært viktig grunn til å bestille billettene dine gjennom nettsiden vår er tilgjengelighet. På tidspunktet du leser dette, har vi 1698 billetter tilgjengelig for å se Sevilla. Selgerteamet vårt jobber konstant for å finne de beste billettene til deg. Ser du ikke billettene du leter etter akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil se lagerbeholdningen vår fullstendig oppdatert.

Erfaring

Vi har drevet virksomhet siden 2006. Tilbake da var vi en av de få på nett markedsplassene for fotballbilletter. Dette har endret seg betraktelig de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og sterkere enn noensinne. I mer enn 20 år har vi solgt billetter til Sevilla og resten av La Liga-lagene. Best av alt, ikke bare har selskapet vært i virksomhet så lenge, men teamet vårt har også svært mye erfaring. I hver avdeling av selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å tilby deg de beste billettene som er mulig. Med vår mer enn 20 års erfaring vil vi sørge for at din opplevelse av å se Sevilla er feilfri.


Stadioninformasjon

Navn:

Estadio Ramon Sanchez-Pizjuan

Kapasitet:

43 880

Adresse:

Calle Sevilla Futbol Club, s/n, 41005 Sevilla, Spain

Beskrivelse:

Ramon Sanchez-Pizjuan er et av de mest gjenkjennelige stadionene i spansk fotball. Beliggende midt i byen Sevilla, er det kjent for sin intensitet, sin historie og den konkurransemessige tyngden det formidler på de store kveldene. Det er et stadion hvor atmosfæren vanligvis spiller en grunnleggende rolle.


Den beste måten å komme til Ramon Sanchez-Pizjuan

Når du har billettene dine til en Sevilla-kamp, må du finne ut hvordan du kommer til stadion. Her er de beste alternativene å huske på, slik at du vet hvilket som passer deg best.

Med t-bane

Siden det ligger i byen, er stadion godt tilknyttet t-banesystemet, så det er relativt enkelt å komme dit fra forskjellige deler av Sevilla.

Med buss

På samme måte er det flere metrolinjer som passerer gjennom området rundt stadion, slik at du kan nå det med dette middelet fra sentrum eller fra forskjellige bydeler i byen. Selv om turen tar litt lengre tid, er det også et flott alternativ på kampdager.

Med bil

Hvis du bestemmer deg for å kjøre bil, anbefaler vi å ta hensyn til trafikken som kan bygge seg opp på kampdager og vanskeligheten med å finne parkering.


Ramon Sanchez-Pizjuan-guide

Ramon Sanchez-Pizjuan har fått et rykte som et av stadionene som tilbyr den beste atmosfæren for å se fotball. Med tribuner nær banen og intensiteten til de pasjonerte supporterne, er opplevelsen veldig spesiell, noe som er grunnen til at billetter ofte er utsolgt. Det er der vi kommer inn, ettersom vi har billetter til hver eneste Sevilla-kamp. Stadion er delt inn i områder som Preferencia, Fondo, Gol Norte og Gol Sur.

Preferencia

Preferencia er hovedtribunen på stadion. Den tilbyr en panoramautsikt over banen og er seksjonen der boksene og VIP-loungene befinner seg, noe som gjør den ideell for supportere som søker stor komfort og den fulle opplevelsen.

Fondo

Fondo-området er den andre sidetribunen, så det tilbyr også et veldig attraktivt perspektiv av kampen og er vanligvis et litt rimeligere alternativ for å nyte kampen med best mulig utsikt. Det er der det er en mer familievennlig atmosfære.

Gol Norte

Gol Norte er et av de mest livlige områdene på stadion, der sangseksjonen befinner seg, noe som gjør det til en seksjon med mye atmosfære og konstant støy.

Gol Sur

Gol Sur er et litt mindre intenst område, ettersom det i visse kamper er der en seksjon er tildelt bortefans.

Hvilket område bør du velge?

Det er viktig å kunne ta den beste beslutningen når du bestiller Sevilla-billetter. Derfor har vi laget denne sammenligningstabellen der du kan identifisere dine preferanser og se hvilket område som passer deg best for best mulig opplevelse.

Prioritet Beste område Hvorfor
Beste stemning Gol Norte Dette er det mest støyende området på stadion, der supporterne vanligvis står og synger hele kampen
Best utsikt Preferencia eller Fondo Siden dette er sideområdene, er det her du får den beste utsikten over hele banen
Første besøk Fondo Dette er det familievennlige området der det er den beste balansen mellom stemning, pris og utsikt
Familier med barn Preferencia eller Fondo Dette er områdene som tilbyr den beste helhetsopplevelsen. Preferencia mer fellesskap, men Fondo med litt mer av
På budsjett Gol Sur Dette er området der de mest rimelige billettene vanligvis finnes
Se spillerne på nært hold Preferencia (nedre område) Dette er der du vil være nærmest benkeområdet og oppvarmingsområdet
Maksimal komfort og eksklusivitet Preferencia Du er garantert litt skygge og det er her de mest eksklusive seksjonene ligger

Sevilla-informasjon

Nåværende trener:

Luis Garcia Plaza

Nåværende kaptein:

Jesus Navas

Nemanja Gudelj

Plassering i La Liga forrige sesong:

13. plass

Annen informasjon

Grunnlagt i 1890 er Sevilla en av de eldste klubbene i Spania. Deres historie er dypt knyttet til byen og til en kultur av konkurransemessige krav som har definert klubben i flere tiår.

Sevilla har vært en av de mest suksessfulle klubbene i Europa på 2000-tallet, hovedsakelig på grunn av deres dominans i Europa League. Selv om de har vekslet mellom perioder med større og mindre konsistens i La Liga, forblir de en institusjon av enorm historisk og konkurransemessig tyngde.


Sevillas meritter

Sevilla har en av de viktigste europeiske merittlistene i spansk fotball, fremfor alt på grunn av deres internasjonale titler, ettersom deres nylige fortid har vært preget av ekstraordinær dominans i Europa League. Billetter til Sevilla-kamper er tilgjengelige på Livefootballtickets.com.

Europa League/UEFA Cup-titler:

7 (siste: 2022/23)

La Liga-titler:

1 (1945/46)

Copa del Rey-titler:

5 (siste: 2009/10)

UEFA Super Cup-titler:

1 (2006)

Spansk Super Cup-titler:

1 (2007)


Rivaliseringer

Hovedrival

El Gran Derbi mot Real Betis

El Gran Derbi mot Real Betis er Sevillas største kamp. Det er en av de mest intense og emosjonelle oppgjørene i spansk fotball. Det handler ikke bare om fotball: det er en rivalisering om by, identitet og stolthet som leves med enorm lidenskap i Sevilla.

Mindre rivaliseringer

Malaga og andre andalusiske derbyer

Kamper mot andre andalusiske lag pleier også å generere stor interesse blant Sevilla-supporterne. Dette er oppgjør med et klart regionalt element og en ekstra dose konkurransevilje.


Ofte stilte spørsmål om Sevilla-billetter

Ofte stilte spørsmål om Sevilla-billetter

Sevilla bortebilletter er vanskeligere å finne enn billetter til hjemmekamper. Dette skyldes at det på hvert La Liga-stadion er begrenset plass til bortefans. Likevel sørger vi for å skaffe billetter til hver Sevilla-kamp i sesongen. Velg kampen du vil se og sjekk billettbeholdningen. Alle våre bortekampbilletter er merket. De vanligste merkene er: Sevilla Section, Away Section, Away Supporters Section og Away End. Hvis seksjonsmerket ikke samsvarer med disse, er billettene til hjemmelaget.