Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Real Madrid Billetter

Toppgrafikk for Real Madrid med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Real Madrid er den mest dekorerte klubben i Europa, med 15 Champions League-titler og 36 La Liga-titler. Bestill dine Real Madrid kampbilletter for 2026-2027-sesongen trygt på Livefootballtickets.com. Vi har for øyeblikket 956 billetter tilgjengelig for alle Real Madrid-kamper, med priser fra 235 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 961 $. Du kan kjøpe billetter til alle Real Madrid-kamper gjennom hele sesongen, både hjemme og borte.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Real Madrid CF

Los Merengues / Los Blancos · Estadio Santiago Bernabéu · Madrid, Spain · Grunnlagt 1902

Trener: José Mourinho (Portugal)

Stallstørrelse
42
Snittalder
24
Ligatitler
36
Europacuptitler
17

La Liga 2026/2027

Tabell for La Liga 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
1Barça CL99003993027
2Atleti CL97111981122
3Real Madrid CL97022391421
4Betis CL96121614219
5Real Sociedad EL95131717016
6Sevilla UECL94231416-214
7Alavés93241310311

Form og toppspillere

Formkurve

  1. WSeier
  2. WSeier
  3. LTap
  4. WSeier
  5. WSeier

Toppscorer

Kylian Mbappé

9 mål

Flest målgivende

Vinícius Júnior

3 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for Real Madrid CF
DatoKampResultat
12. sep.Real Madrid CF - Rayo Vallecano de Madrid4 - 1
WSeier
15. sep.Elche CF - Real Madrid CF2 - 3
WSeier
20. sep.Club Atlético de Madrid - Real Madrid CF2 - 1
LTap
10. okt.Real Madrid CF - Villarreal CF1 - 0
WSeier
14. okt.AS Roma - Real Madrid CF3 - 4
WSeier
18. okt.Real Madrid CF - Sevilla FC4 - 1
WSeier

Spillerstall

Real Madrid CF Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Alvaro Gonzalez Pozo19i/tSpaini/t
Andrii Lunin271,91 mUkraineright
Javier Navarro19i/tSpaini/t
Sergio Mestre21i/tSpaini/t
Thibaut Courtois341,99 mBelgiumright
Real Madrid CF Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Antonio Rüdiger331,90 mGermanyright
Cucurella281,75 mSpainleft
Dean Huijsen211,97 mSpainright
Denzel Dumfries301,89 mNetherlandsright
Diego Aguado191,82 mSpaini/t
Ferland Mendy311,78 mFranceleft
Ibrahima Konaté271,93 mFranceright
Jesus Fortea191,75 mSpaini/t
Joan Lozano19i/tSpaini/t
Lamini Fati20i/tSpaini/t
Mario Rivas19i/tSpaini/t
Raúl Asencio23i/tSpaini/t
Trent Alexander-Arnold281,75 mEnglandright
Álvaro Carreras231,86 mSpaini/t
Éder Militão281,86 mBrazilright
Real Madrid CF Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Arda Güler211,75 mTürkiyei/t
Aurélien Tchouameni261,85 mFranceright
Bernardo Silva321,73 mPortugalleft
Brahim Díaz271,70 mMoroccoright
Daniel Mesonero21i/tSpaini/t
Daniel Yáñez191,77 mSpainleft
Eduardo Camavinga231,82 mFranceleft
Federico Valverde281,79 mUruguayright
Jorge Cestero20i/tSpaini/t
Jude Bellingham231,86 mEnglandright
Pol Fortuny21i/tSpaini/t
Sergio Martínez191,85 mSpaini/t
Thiago Pinar191,75 mSpaini/t
Real Madrid CF Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Alexis Ciria Flores18i/tSpaini/t
Carlos Espí211,85 mSpaini/t
Endrick201,73 mBrazilleft
Kylian Mbappé271,78 mFranceright
Rodrygo251,74 mBrazilright
Vinícius Júnior261,76 mBrazilright
Yan Diomandé191,80 mCôte d’Ivoirei/t
Álvaro Leiva23i/tSpaini/t
Real Madrid CF Unknown
UnknownAlderHøydeLandFot
Julián Carmona43i/tSpaini/t

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Robert B kapret 2 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Bernard Z sikret seg 5 billetter til West Ham United vs Southampton.19. okt. 2026
  • Daniël D fikk tak i 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Dulcie F skaffet seg 1 billett til England vs Croatia.19. okt. 2026
  • KONSTANTINOS N kjøpte 5 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Chris K fikk 3 billetter til Sunderland vs Aston Villa.19. okt. 2026
  • Xiao Y kapret 3 billetter til Manchester United vs Bournemouth.19. okt. 2026
  • Nguyen Le Duc T sikret seg 2 billetter til Paris Saint-Germain vs FC Barcelona.19. okt. 2026
  • Ndapewa I fikk tak i 2 billetter til Manchester City vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Matthew C skaffet seg 1 billett til Newcastle United vs Everton.19. okt. 2026

Kjøp 2026-2027 Real Madrid Billetter På nett


På denne siden finner du de beste billettene til Real Madrid-kamper, både hjemme og borte på stadion. Neste kamp er Barcelona vs Real Madrid, som spilles 25.10.2026 på Camp Nou i Barcelona, Spania. Utforsk vårt billettutvalg og finn kampen du vil se. Husk alltid å velge "borteseksjon" eller "Real Madrid-seksjon" når du kjøper billetter til Real Madrids bortekamper. Real Madrid-billetter er svært ettertraktet, så ikke vent for lenge og bestill dine nå!

Hvordan kjøpe Real Madrid-billetter i 2026?

Vår kundeserviceavdeling mottar mange meldinger fra supportere som spør: Hvordan kan jeg kjøpe billetter til Real Madrid-kamper? Det er vanskelig å få billetter når du ikke er klubbmedlem, derfor tilbyr vi billetter slik at du kan se Los Blancos på nært hold selv om du ikke er det. Nedenfor viser vi deg trinnene for å fullføre kjøpet:

  1. Velg kampen du vil se og klikk "Se billetter".
  2. Velg området på stadion hvor du vil sitte.
  3. Velg antall billetter du vil kjøpe.
  4. Klikk "Kjøp".
  5. Fyll ut skjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjon er korrekt.
  7. Klikk "Gjennomfør betaling".
  8. Billettene er dine!

Hvorfor du bør bestille dine Real Madrid-kamper billetter på Livefootballtickets.com

La Liga er en av de mest spennende ligaene i verden og Real Madrid er en av de mest populære og suksessrike klubbene på planeten. Med det blomstrende annenhåndsmarkedet for billetter, vil vi gjerne forklare hvorfor du bør bestille billettene dine til Real Madrid-kamper på Livefootballtickets.com. Vi vil gjøre dette basert på våre tre viktigste verdiforslag.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Vår prioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor har vi laget Livefootballtickets.com-garantien. Hver billett på nettstedet vårt kommer med en 150 % garanti. Hvis noe uventet skjer med billettene dine, vil du få full refusjon + 50 % ekstra i butikkredit. I løpet av de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt våre kunder om deres erfaring. Dette hjelper oss å lære, men også vise andre supportere hva de kan forvente av oss. Vi har nylig passert 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 viser det at kundene våre er svært fornøyde med tjenesten vår. Egenskapene som oftest fremheves av kundene våre er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Tilfredshet med kjøpsprosessen
  • Hastighet på billettlevering
  • Positiv erfaring med seteplassering

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på vår Trustpilot-profil, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt Real Madrid-billetter gjennom plattformen vår. Dette er et lite utvalg av anmeldelsene vi har mottatt fra kunder som booket Real Madrid-billetter tidligere:

Carlos Sanchez, de España, reservó entradas para el Clásico de mayo de 2026
Carlos nos dejó esta reseña: Fui a ver el Clásico y conseguí unas muy buenas localidades, me las entregaron dos días antes y estuvieron en contacto conmigo todo el tiempo. Al principio me pareció un poco caro pero la gente de mi zona pagó bastante más que yo así que supongo que no puedo poner pegas. Reseña en Trustpilot

Juan, from Argentina, fulfilled a dream by attending the Madrid derby
Juan left us this review: We're so grateful to Live Football Tickets – we've fulfilled our dream of watching the Madrid derby!!! A huge thank you – and trust me, it really does work! Review on Trustpilot

Francisco Santana Carvajal, from Spain, has bought tickets for more than one Real Madrid match
Francisco left us this review: I was very nervous and sceptical about sites like this, as I'd never used them before and they have a bad reputation. However, the service and the genuine care taken with the ticket delivery put my mind at ease. I went ahead and made two purchases for Real Madrid matches with confidence. Review on Trustpilot

Richard Davison, from Spain, watched Madrid in a Champions League match
Richard left us this review: I bought tickets for MCFC vs Madrid in the Champions League semi-final. The tickets arrived on my phone two days before the match. Everything worked perfectly. I had two seats together and the view was good. Review on Trustpilot

Vi er veldig stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber kontinuerlig for å tilby deg en uforglemmelig opplevelse. Dette er bare noen få av de over 20 000 anmeldelsene. Du kan lese dem alle på vår Trustpilot-profil.

24/7 tilgjengelighet

Med all erfaringen vi har fått gjennom årene, vet vi hvor viktig det er å være tilgjengelig for kundene våre. Spesielt for de som skal se sin første Real Madrid-kamp, ettersom prosessen med å få billettene dine og finne setet ditt på stadion kan være litt stressende. Derfor har Livefootballtickets.com opprettet det første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbillettnettsteder. Hvis det oppstår noen problemer, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg.

Bredt utvalg av Real Madrid-billetter

En annen svært viktig grunn til å booke billettene dine gjennom nettstedet vårt er tilgjengelighet. På det tidspunktet du leser dette, har vi 956 billetter tilgjengelig for å se Real Madrid. Selgerteamet vårt jobber konstant for å finne de beste billettene til deg. Ser du ikke billettene du leter etter akkurat nå? Kom tilbake om noen dager, så vil du se at lageret vårt er helt oppdatert.

Erfaring

Vi har drevet virksomhet siden 2006. Den gang var vi en av få nettbaserte billettsalgsplattformer for fotball. Mye har endret seg de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og sterkere enn noen gang. I mer enn 20 år har vi solgt billetter til Real Madrid og resten av La Liga-lagene. Det beste av alt er ikke bare at selskapet har eksistert så lenge, men at teamet vårt også har enorm erfaring. I hver avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å tilby deg de beste billettene som er mulig. Med vår mer enn 20 års erfaring vil vi sørge for at turen din for å se Real Madrid blir feilfri.


Stadioninformasjon

Navn:

Santiago Bernabéu Stadium

Kapasitet:

83 186

Adresse:

Av. de Concha Espina, 1, 28036 Madrid, Spania

Beskrivelse:

Santiago Bernabéu har vært hjemmet til Real Madrid siden det åpnet i 1947. Det ligger i hjertet av Paseo de la Castellana i Madrid og er et av de mest ikoniske stadionene i verden. Det er oppkalt etter klubbens legendariske tidligere president, Santiago Bernabéu Yeste. I 2024 ble en ambisiøs ombygging fullført, og siden da har stadionet hatt et uttrekkbart tak og gressmatte. Det har også toppmoderne teknologi som gjør det til et av de mest moderne stadionene på planeten, og i tillegg til Madrid-kamper arrangeres det derfor jevnlig konserter og alle slags arrangementer.


Den beste måten å komme seg til Santiago Bernabéu

Når du har billettene dine til en Real Madrid-kamp, må du finne ut hvordan du kommer deg til stadionet. Klubben anbefaler å unngå å kjøre til stadionet og bruke offentlig transport i stedet, ettersom trafikken vanligvis er tett i området rundt på kampdager. Her er de beste alternativene:

Med t-bane

T-banen er den mest praktiske og raskeste måten å komme seg dit på. Santiago Bernabéu-stasjonen (linje 10) er nærmest og ligger rett ved siden av stadionet. Fra sentrale Madrid kan du ta linje 10 ved Plaza de España- eller Tribunales-stasjonen. Du kan også komme deg dit ved å bytte fra andre linjer, for eksempel linje 1 fra Puerta del Sol- eller Atocha-stasjonen.

Med buss

Hvis du er i nærheten av Atocha, Paseo del Prado eller Plaza de Cibeles, kan du ta buss 14 eller 27. Hvis du tar linje 14, ta retning mot Avenida Pío XII og du når stadionet via Paseo de la Habana. Hvis du tar linje 27, ta retning mot Plaza de Castilla og gå av ved Plaza de Lima, bare noen få meter fra stadionet.

Med lokaltog

Flere linjer forbinder til Nuevos Ministerios-stasjonen, og derfra er stadionet bare 15-20 minutters gange unna. Linje 10 på t-banen går også gjennom den stasjonen, som lar deg være bare ett stopp unna Santiago Bernabéu-stasjonen hvis du heller ikke vil gå.


Santiago Bernabéu Stadium-guide

Santiago Bernabéu er et av de største og mest ikoniske stadionene i Europa, og derfor er de 83 000 setene vanligvis utsolgt. Det er der vi kommer inn, ettersom vi har billetter til hver eneste Real Madrid-kamp. Stadionet er delt inn i fire hovedtribuner: østtribunen, nordenden, sørenden og vesttribunen.

Østtribunen

Østtribunen er stadionets hovedtribune. Det er siden der VIP-losjene og boksene befinner seg, i tillegg til presidentområdet og de mest eksklusive setene. Den er på siden av spillerbenkene og der spillerne varmer opp. Det er et populært område for supportere som ikke har noe imot å betale mer i bytte mot en plass med glimrende sikt og god atmosfære.

Sørenden

Sørenden er den mest bråkete tribunen på stadionet, ettersom det er der Real Madrids sangerseksjoner befinner seg og hvor sanger ledes gjennom hele kampen. Plassert bak ett av målene tilbyr den flott sikt, selv om den er langt fra det motsatte målet.

Nordenden

Nordenden er bak det motsatte målet og har en mer familievennlig atmosfære, selv om den fantastiske atmosfæren på stadionet kan kjennes fra hvor som helst. På denne siden, i øvre hjørne, på fjerde nivå, er det reservert plass til bortesupportere.

Østtribunen (Preferencia)

Østtribunen, tradisjonelt kjent som "Preferencia-tribunen", er tribunen på stadionets hovedfasade, med utsikt over Paseo de la Castellana. Den har flott sikt og sentral oversikt over hele banen, men uten de høye kostnadene til vesttribunen.

Hvilken tribuneseksjon bør du velge?

Det er viktig å ta riktig beslutning når du bestiller billetter til en Real Madrid-kamp. Derfor har vi laget denne tabellen med en rask sammenligning av de fire tribunene. Du vil kunne vurdere hva som betyr mest for deg når du ser en kamp, og velge den tribunen som passer best til dine preferanser.

Prioritet Beste tribune Begrunnelse
Beste stemning Sørtribunen Her er supporterklubben plassert, så dette er det mest høylytte området
Beste utsikt Østtribunen eller Vesttribunen (sentrale området) Perfekt panoramautsikt over hele banen
Første besøk Vesttribunen Dette er området hvor du føler deg mest nedsenket i stadion. Flott stemning og god sikt
Familier med barn Nordtribunen eller Østtribunen En mer avslappet stemning
Begrenset budsjett Sørtribunen eller Nordtribunen (øvre område) Godt valuta for pengene, god utsikt (sjekk om det er siktbegrensninger i hjørnene)
Se spillerne på nært hold Vesttribunen (nedre sentrale område) Veldig nær benken og innkjøringsområdet
Maksimal komfort og eksklusivitet Vesttribunen Premium-seter, tilgang til VIP-områder

Real Madrid-informasjon

Nåværende trener:

José Mourinho

Nåværende kaptein:

Federico Valverde

Plassering i La Liga forrige sesong:

2. plass

Annen informasjon

José Mourinho hadde sin første periode i Real Madrid-garderoben mellom 2010 og 2013, der han vant en ligamesterskap, en Copa del Rey og en spansk supercup. Etter 13 år vender han tilbake til benken i den hvite klubben som Florentino Pérez' valg, etter å ha vunnet valget i 2026.

Real Madrid ble grunnlagt i 1902 som Madrid Football Club, og mottok tittelen «Real» fra kong Alfonso XIII i 1920. Klubben har historisk sett vært assosiert med suksess, glamour og signeringen av verdensklassestjerner.

Spanske innflytelser

Til tross for sin historie med å signere internasjonale stjerner, har Real Madrid alltid opprettholdt en sterk forbindelse med spansk fotball. Spillere som Dani Carvajal, Sergio Ramos, Raúl, Iker Casillas og Fernando Hierro, blant andre, er noen av klubbens største spanske legender. I tillegg har deres akademi, La Fábrica, produsert talenter som Raúl, Iker Casillas og, nylig, spillere som har nådd førstelaget.


Real Madrids meritter

Real Madrid er den mest suksessrike klubben i europeisk fotballhistorie og konkurrerer konstant på høyeste nivå. Madrid-supportere forventer å kjempe om hver tittel hver sesong, noe som betyr kamper på toppnivå gjennom hele året. Billetter til Real Madrid-kamper, fra de billigste til de mest eksklusive, er tilgjengelige på Livefootballtickets.com.

La Liga-titler:

36 (siste: 2023/24)

Champions League/Europacup-titler:

15 (siste: 2023/24)

UEFA Cup-titler:

2 (siste: 1984/85)

UEFA Super Cup-titler:

6 (siste: 2024)

VM for klubblag-titler:

6 (siste: 2024)

Copa del Rey-titler:

20 (siste: 2022/23)

Spansk supercup-titler:

13 (siste: 2024)


Rivaliseringer

Hovedrival

El Clásico mot Barcelona

Det finnes ingen større rivalisering i verdensfotballen enn den mellom Real Madrid og Barcelona. De er de to største klubbene i Spania og to av de beste i verden, med supportere i hvert hjørne av planeten. Enhver fotballfan har datoen for El Clásico merket i kalenderen. Uansett hvordan begge lag ankommer denne kampen hver sesong, er møtene mellom disse to gigantene alltid fulle av spenning og umulige å forutsi.

Mindre rivaliseringer

Madrid-derbyet mot Atlético de Madrid

Rivaliseringen mellom de to klubbene fra hovedstaden begynte på starten av det 20. århundre. Real Madrid, grunnlagt i 1902 og betraktet som klubben til Madrids elite, var alltid det dominerende laget i byen. Atlético de Madrid, grunnlagt i 1903, ble klubben til arbeiderne og arbeiderklassen. Denne klasserivaliseringen har definert Madrid-derbyet i mer enn et århundre. Spenningen har økt betydelig siden Atlético begynte å utfordre Real Madrid og Barcelona i toppen av La Liga, og de møtte dem til og med i to Champions League-finaler (2014 og 2016), begge vunnet av Real Madrid.


Ofte stilte spørsmål om Real Madrid-billetter

Ofte stilte spørsmål om Real Madrid-billetter

Real Madrid bortebilletter er vanskeligere å finne enn billetter til hjemmekamper. Dette er fordi plassen avsatt til bortefans er begrenset på alle La Liga-stadioner. Likevel sørger vi for å få billetter til hver eneste Real Madrid-kamp i sesongen. Velg kampen du vil se og sjekk billettlageret. Alle våre bortekampbilletter er merket. De vanligste merkene er: Real Madrid Section, Away Section, Away Supporters Section og Away End. Hvis seksjonsmerket ikke stemmer med disse, er billettene for hjemmelaget.