Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Osasuna billetter

Toppgrafikk for Osasuna med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Osasuna er en av klubbene med mest personlighet i spansk fotball, kjent for karakteren til supporterne sine og den konkurransekraften de viser hjemme. Bestill dine Osasuna kampbilletter for 2026-2027-sesongen trygt på Livefootballtickets.com. Vi har for tiden 1161 billetter tilgjengelig for alle Osasuna-kamper, med priser fra 46 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 357 $. Du vil kunne kjøpe billetter til alle Osasuna-kamper gjennom sesongen, både hjemme og borte.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti
  • 2027
    4. apr.00:00

    Spansk La Liga

    Malaga vs Osasuna
    Estadio La Rosaleda, Málaga, Spania
    fra 75 £
    fra 75 £
  • 2027
    11. apr.00:00
    Estadio El Sadar, Pamplona, Spania
    fra 177 £
    fra 177 £
  • 2027
    18. apr.00:00

    Spansk La Liga

    Elche CF vs Osasuna
    Estadio Manuel Martinez Valero, Elche, Spania
    fra 133 £
    fra 133 £
  • 2027
    21. apr.00:00

    Spansk La Liga

    Osasuna vs Alaves
    Estadio El Sadar, Pamplona, Spania
    fra 43 £
    fra 43 £
  • 2027
    2. mai00:00

    Spansk La Liga

    Barcelona vs Osasuna
    Camp Nou, Barcelona, Spania
    fra 131 £
    fra 131 £
  • 2027
    9. mai00:00
    Estadio El Sadar, Pamplona, Spania
    fra 61 £
    fra 61 £
  • 2027
    16. mai00:00

    Spansk La Liga

    Osasuna vs Real Betis
    Estadio El Sadar, Pamplona, Spania
    fra 70 £
    fra 70 £
  • 2027
    23. mai00:00

    Spansk La Liga

    Villarreal vs Osasuna
    Estadio de la Ceramica, Villarreal, Spania
    billetter
  • 2027
    30. mai00:00

    Spansk La Liga

    Osasuna vs Valencia
    Estadio El Sadar, Pamplona, Spania
    fra 70 £
    fra 70 £

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 448 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

CA Osasuna

Los Rojillos · Estadio El Sadar · Pamplona, Spain · Grunnlagt 1920

Trener: Ramis (Spain)

Stallstørrelse
29
Snittalder
26.1
Ligatitler
0
Europacuptitler
0

La Liga 2026/2027

Tabell for La Liga 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
7Alavés93241310311
8Celta9252107311
9A Coruña92521312111
10Osasuna93241018-811
11Athletic72327619
12Villarreal9234131309
13Espanyol92251112-18

Form og toppspillere

Formkurve

  1. LTap
  2. LTap
  3. DUavgjort
  4. LTap
  5. WSeier

Toppscorer

Ante Budimir

7 mål

Flest målgivende

Raúl

1 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for CA Osasuna
DatoKampResultat
6. sep.Deportivo Alavés - CA Osasuna5 - 2
LTap
12. sep.CA Osasuna - RCD Espanyol de Barcelona0 - 2
LTap
16. sep.Club Atlético de Madrid - CA Osasuna4 - 0
LTap
19. sep.CA Osasuna - Rayo Vallecano de Madrid1 - 1
DUavgjort
11. okt.Real Betis Balompié - CA Osasuna5 - 2
LTap
18. okt.CA Osasuna - Real Racing Club2 - 0
WSeier

Spillerstall

CA Osasuna Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Aitor Fernández351,82 mSpainright
Mikel Bermejo17i/tSpaini/t
Rafa Fernández221,87 mFrancei/t
Sergio Herrera331,92 mSpainright
CA Osasuna Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Abel26i/tSpaini/t
Catena31i/tSpaini/t
Diego Rico331,81 mSpainleft
Enzo Boyomo251,81 mCameroonleft
Jorge Herrando251,92 mSpainleft
Rockson Yeboah221,89 mGhanai/t
Unai Santos20i/tSpaini/t
Valentin Rosier301,75 mFranceright
CA Osasuna Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Aimar Oroz241,77 mSpainright
Asier Osambela22i/tSpaini/t
Iker Muñoz23i/tSpaini/t
Jon Moncayola281,82 mSpainright
Lucas Torró321,88 mSpainright
Mauro Echegoyen21i/tSpaini/t
Moi Gómez311,74 mSpainright
Romain Del Castillo301,72 mFranceright
Rubén García331,71 mSpainright
CA Osasuna Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Aly Doumbia18i/tSpaini/t
Ante Budimir351,90 mCroatiaright
Asier Bonel181,80 mSpainright
Iñigo Arguibide211,78 mSpainright
Jonathan Dubasin26i/tBelgiumi/t
Kike Barja291,78 mSpainright
Raúl25i/tSpaini/t
Raúl Moro231,80 mSpainright

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Arko H kapret 3 billetter til Borussia Dortmund vs Inter Milan.19. okt. 2026
  • Felix N sikret seg 2 billetter til Fulham vs Bournemouth.19. okt. 2026
  • Abdoulhadi H fikk tak i 1 billett til Chelsea vs Tottenham Hotspur.19. okt. 2026
  • Jeroen B skaffet seg 2 billetter til Sunderland vs Crystal Palace.19. okt. 2026
  • Alfio Eray S kjøpte 2 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • James S fikk 4 billetter til Manchester United vs Bournemouth.19. okt. 2026
  • Olivier M kapret 3 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Paula K sikret seg 2 billetter til FC Shakhtar Donetsk vs Sporting CP.19. okt. 2026
  • Stacey P fikk tak i 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Chloe R skaffet seg 3 billetter til Liverpool vs FC Porto.19. okt. 2026

Kjøp 2026-2027 Osasuna billetter trygt på nett


På denne siden finner du de beste billettene til Osasuna-kamper, både hjemme og borte på stadion. Neste kamp er Sevilla FC vs Osasuna, som spilles 26.10.2026 på Estadio R. Sánchez Pizjuán i Sevilla, Spania. Utforsk vårt billettutvalg og finn kampen du ønsker å se. Husk alltid å velge "borteseksjon" eller "Osasuna-seksjon" når du kjøper billetter til Osasuna bortekamper. Osasuna-billetter skaper stor entusiasme på El Sadar, så ikke vent for lenge og bestill dine nå.

Hvordan kjøpe billetter til Osasuna i 2026?

Vårt kundeserviceteam mottar mange meldinger fra supportere som spør: Hvordan kan jeg kjøpe billetter til Osasuna-kamper? Det er vanskelig å få billetter når du ikke er klubbmedlem, og det er derfor vi tilbyr billetter slik at du kan se Rojillo-laget på nært hold selv om du ikke er det. Nedenfor viser vi deg trinnene for å fullføre kjøpet:

  1. Velg kampen du ønsker å se og klikk «Vis billetter».
  2. Velg området på stadion der du vil sitte.
  3. Velg antall billetter du ønsker å kjøpe.
  4. Klikk «Kjøp».
  5. Fyll ut skjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjon er korrekt.
  7. Klikk «Gjennomfør betaling».
  8. Billettene er dine!

Hvorfor du bør bestille billettene dine til Osasuna-kamper på Livefootballtickets.com

La Liga er en av de mest spennende ligaene i verden og Osasuna er en av de mest intense og konkurransedyktige klubbene i spansk fotball. Med det sekundære billettmarkedet i vekst, ønsker vi å forklare hvorfor du bør bestille billettene dine til Osasuna-kamper på Livefootballtickets.com. Vi vil gjøre dette basert på våre tre viktigste verdier.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Vår prioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor skapte vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver billett på nettstedet vårt kommer med en 150% garanti. Hvis noe uventet skjer med billettene dine, får du full refusjon + 50% ekstra i handlekreditt. I løpet av de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt kundene våre om deres erfaring. Dette hjelper oss med å lære av det, men også vise andre supportere hva de kan forvente av oss. Vi har nylig passert 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 viser det at kundene våre er svært fornøyde med vår service. Kvalitetene som fremheves mest av våre kunder er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Tilfredshet med kjøpsprosessen
  • Rask levering av billetter
  • Positiv opplevelse med seteplassering

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på vår Trustpilot-profil, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt billetter gjennom vår plattform.

Vi er svært stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber konstant for å tilby deg en uforglemmelig opplevelse. Dette er bare noen få av de mer enn 20 000 anmeldelsene. Du kan lese dem alle på vår Trustpilot-profil.

24/7 tilgjengelighet

Med all erfaringen vi har fått gjennom årene, vet vi hvor viktig det er å være tilgjengelig for kundene våre. Spesielt for de som skal se sin første Osasuna-kamp, da prosessen med å få billettene og finne setet ditt på stadion kan være litt stressende. Derfor opprettet Livefootballtickets.com det første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbillett-nettsteder. Hvis det oppstår problemer, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg.

Stort utvalg av Osasuna-billetter

En annen svært viktig grunn til å bestille billettene dine gjennom nettstedet vårt er tilgjengelighet. I det øyeblikket du leser dette, har vi 1161 billetter tilgjengelig for å se Osasuna. Vårt team av selgere jobber konstant for å finne de beste billettene for deg. Ser du ikke billettene du leter etter akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil se at beholdningen vår er fullstendig oppdatert.

Erfaring

Vi har drevet virksomhet siden 2006. Da var vi en av få markedsplasser for fotballbilletter på nett. Dette har endret seg betydelig de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og sterkere enn noensinne. I mer enn 20 år har vi solgt billetter til Osasuna og resten av La Liga-lagene. Best av alt, ikke bare har selskapet drevet virksomhet så lenge, men vårt team har også stor erfaring. I hver avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å tilby deg de beste billettene som er mulig. Med vår mer enn 20 års erfaring vil vi sørge for at din opplevelse av å se Osasuna er feilfri.


Stadioninformasjon

Navn:

El Sadar

Kapasitet:

23 576

Adresse:

C. del Sadar, s/n, 31006 Pamplona, Navarra, Spania

Beskrivelse:

El Sadar er et av stadionene med den sterkeste stemningen i spansk fotball. Hjemmebanen til Osasuna er kjent for nærhetene til publikum, presset skapt av supporterne og energien som kampene spilles med i Pamplona. Det har blitt en vanskelig arena for alle bortelag og et av symbolene på klubbens identitet.


Den beste måten å komme seg til El Sadar

Når du har billettene dine til en Osasuna-kamp, må du finne ut hvordan du kommer deg til stadion. Her er de beste alternativene slik at du kan velge det som passer deg best.

Med buss

Pamplona har bybusstjenester som forbinder ulike deler av byen med området rundt El Sadar, noe som gjør det til en av de enkleste og mest praktiske måtene å komme seg dit på.

Til fots eller med taxi

Hvis du bor i byen, avhengig av området, kan det hende du kan gå til stadion. Taxi er også et praktisk alternativ for en direkte og komfortabel reise.

Med bil

Hvis du bestemmer deg for å kjøre, anbefaler vi at du drar med god tid, siden trafikken rundt stadion kan være tett på kampdager og parkering kan være vanskeligere enn vanlig.


El Sadar-guide

El Sadar tilbyr en av de mest intense kampdagsstemningene i Spania. Nærhetene til tribunene og lidenskapen til supporterne gjør hver kamp spesiell. Det er her vi kommer inn, ettersom vi har billetter til hver Osasuna-kamp. Stadion er delt inn i fire hovedtribuner: Tribuna, Preferencia, Gol Sur og Gol Norte.

Tribuna

Tribuna er et av de beste alternativene hvis du ser etter komfort og et bredt utsyn over banen. Det er vanligvis et av de mest komplette områdene på stadion.

Preferencia

Preferencia tilbyr også utmerket sikt og er ofte et veldig godt valg for supportere som ser etter en balanse mellom stemning, komfort og pris.

Gol Sur

Dette er den ene kortenden bak målet og et av de mest livlige områdene, spesielt når de mest vokale supporterne samles der for å heie på laget.

Gol Norte

Gol Norte gir et lignende perspektiv fra den motsatte enden og er et annet interessant alternativ hvis du vil oppleve stemningen bak målet.

Hvilket område bør du velge?

Det er viktig å kunne ta den beste beslutningen når du bestiller Osasuna-billettene dine. Derfor har vi laget denne tabellen med en rask sammenligning av de forskjellige seksjonene, slik at du kan identifisere hvilken som passer best med dine preferanser.

Prioritet Beste område Hvorfor
Beste stemning Gol Sur Dette er vanligvis det mest intense området, hvor de mest høylytte supporterne samles
Beste utsikt Tribuna eller Preferencia Dette er sidetribunene og tilbyr det bredeste utsynet over banen
Første besøk Preferencia God balanse mellom stemning, sikt og komfort
Familier med barn Tribuna Vanligvis det mest komfortable og rolige området
På budsjett Gol Norte Dette er ofte et av de mest rimelige områdene
Se spillerne på nært hold Nedre Tribuna Dette er området hvor du er nærmest banen
Maksimal komfort og eksklusivitet Tribuna Den mest komplette opplevelsen på stadion

Osasuna-informasjon

Nåværende trener:

Vicente Moreno

Nåværende kaptein:

David García

Posisjon i La Liga forrige sesong:

11. plass

Annen informasjon

Osasuna er en av klubbene med den sterkeste identiteten i spansk fotball. Grunnlagt i 1920 har klubben bygget sin historie rundt innsats, konkurranseevne og en svært sterk tilknytning til Navarra og byen Pamplona.

Gjennom årene har Osasuna fått et rykte som et vanskelig lag å slå, spesielt hjemme, hvor atmosfæren på El Sadar ofte har vært en av deres største styrker.

Rojillo-identitet

Osasuna representerer en svært gjenkjennelig fotballkultur, basert på innsats, engasjement og et nært forhold til supporterne. Supporterbasen deres er en av de mest lojale og lidenskapelige i Spania, og det båndet har vært avgjørende for å forme klubbens karakter gjennom dens historie.


Osasunas meritter

Osasuna har ikke en av de største meritlistene i spansk fotball, men de er en respektert og historisk klubb som har klart å etablere seg i mange år i toppdivisjonen. Billetter til Osasuna-kamper er tilgjengelig på Livefootballtickets.com.

Beste plassering i La Liga:

4. plass

Copa del Rey-finalist:

1 (2004/05)

Andredivisjons-titler:

1 (2018/19)


Rivalisering

Hovedrival

Regionale rivaliseringer i Nord-Spania

Osasuna har kamper med spesiell intensitet mot klubber fra nærliggende regioner, spesielt på grunn av den geografiske nærheten og styrken til lokal fotballidentitet i det nordlige Spania.

Mindre rivaliseringer

Real Zaragoza

Kamper mot Real Zaragoza har tradisjonelt hatt en spesiell konkurransekant, fordi de bringer sammen to historiske klubber fra nærliggende territorier med lidenskapelige supporterbaser.


Vanlige spørsmål om Osasuna-billetter

Vanlige spørsmål om Osasuna-billetter

Osasuna bortebilletter er vanskeligere å få tak i enn billetter til hjemmekamper. Dette er fordi plassen som er avsatt til bortefans på hvert La Liga-stadion er begrenset. Likevel sørger vi for å få billetter til hver Osasuna-kamp i sesongen. Velg kampen du vil være på og sjekk billettbeholdningen. Alle våre bortekampbilletter er merket. De vanligste merkene er: Osasuna-seksjon, Borteseksjon, Bortefan-seksjon og Bortetribune. Hvis seksjonsmerkingen ikke stemmer med disse, er billettene for hjemmelaget.