Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Barcelona billetter

Toppgrafikk for Barcelona med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Barcelona er en av de mest meritterte klubbene i Europa, med 5 Champions League-titler og 27 La Liga-titler. Bestill dine Barcelona kampbilletter for 2026-2027-sesongen trygt på Livefootballtickets.com. Vi har for øyeblikket 7252 billetter tilgjengelig til alle Barcelona-kamper, med priser fra 151 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 342 $. Du vil kunne kjøpe billetter til alle Barcelona-kamper gjennom sesongen, både hjemme og borte.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

FC Barcelona

Barça / Blaugranas · Spotify Camp Nou · Barcelona, Spain · Grunnlagt 1899

Trener: Hansi Flick (Germany)

Stallstørrelse
32
Snittalder
24.9
Ligatitler
29
Europacuptitler
5

La Liga 2026/2027

Tabell for La Liga 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
1Barça CL99003993027
2Atleti CL97111981122
3Real Madrid CL97022391421
4Betis CL96121614219
5Real Sociedad EL95131717016
6Sevilla UECL94231416-214
7Alavés93241310311

Form og toppspillere

Formkurve

  1. WSeier
  2. WSeier
  3. WSeier
  4. WSeier
  5. WSeier

Toppscorer

Raphinha

12 mål

Flest målgivende

Lamine Yamal

6 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for FC Barcelona
DatoKampResultat
13. sep.Levante UD - FC Barcelona2 - 4
WSeier
16. sep.FC Barcelona - Real Racing Club7 - 2
WSeier
19. sep.Sevilla FC - FC Barcelona1 - 3
WSeier
10. okt.FC Barcelona - Getafe CF3 - 0
WSeier
13. okt.Galatasaray SK - FC Barcelona1 - 4
WSeier
17. okt.Real Betis Balompié - FC Barcelona2 - 5
WSeier

Spillerstall

FC Barcelona Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Dominik Livaković311,86 mCroatiaright
Eder Aller19i/tSpaini/t
Iker Rodriguez Medina18i/tSpaini/t
Joan García251,91 mSpaini/t
Wojciech Szczęsny361,96 mPolandright
FC Barcelona Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Alejandro Balde23i/tSpaini/t
Andreas Christensen301,88 mDenmarkright
Eric García251,83 mSpainright
Gerard Martín24i/tSpainleft
Jordi Pesquer17i/tSpaini/t
João Cancelo321,80 mPortugalright
Jules Koundé271,78 mFranceright
Pau Cubarsí191,81 mSpainright
FC Barcelona Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Brian Fariñas Perez20i/tSpaini/t
Dani Olmo281,76 mSpainright
Fermin López23i/tSpaini/t
Frenkie de Jong291,78 mNetherlandsright
Gavi Paez221,73 mSpaini/t
Marc Bernal191,88 mSpaini/t
Orian Goren17i/tIsraeli/t
Pedri231,74 mSpainright
Rodri301,90 mSpainright
Roony Bardghji20i/tSwedeni/t
Xavi Espart19i/tSpaini/t
FC Barcelona Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Anthony Gordon251,73 mEnglandright
Gabriel Jesus291,75 mBrazilright
Hamza Abdelkarim181,82 mEgypti/t
Jesse Bisiwu181,82 mBelgiumi/t
Karim Adeyemi241,80 mGermanyleft
Lamine Yamal191,80 mSpainleft
Raphinha291,76 mBrazilleft
FC Barcelona Unknown
UnknownAlderHøydeLandFot
Marcus Sorg60i/tGermanyi/t

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Margaret W kapret 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Kelvin J sikret seg 4 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Dennis L fikk tak i 3 billetter til Arsenal vs Everton.19. okt. 2026
  • Marian Romica C skaffet seg 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Simon V kjøpte 2 billetter til Arsenal vs Ipswich Town.19. okt. 2026
  • John M fikk 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Caitlyn C kapret 2 billetter til Newcastle United vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Kacper P sikret seg 3 billetter til AC Milan vs Frosinone.19. okt. 2026
  • Marius K fikk tak i 1 billett til Liverpool vs Chelsea.19. okt. 2026
  • Mohamed shanil M skaffet seg 1 billett til Manchester United vs AS Roma.19. okt. 2026

Kjøp 2026-2027 Barcelona billetter trygt på nett


På denne siden finner du de beste billettene til Barcelona-kamper, både hjemme og borte på stadion. Neste kamp er Barcelona vs Real Madrid, som spilles 25.10.2026 på Camp Nou i Barcelona, Spania. Utforsk vårt billettutvalg og finn kampen du vil være med på. Husk alltid å velge "borteseksjon" eller "Barcelona-seksjon" når du kjøper billetter til Barcelonas bortekamper. Barcelona-billetter er svært ettertraktet, så ikke vent for lenge og bestill dine nå!

Hvordan kjøpe billetter til Barcelona i 2026?

Vår kundeserviceavdeling mottar mange meldinger fra supportere som spør: Hvordan kan jeg kjøpe billetter til Barcelona-kamper? Det er vanskelig å få billetter når du ikke er klubbmedlem, og derfor tilbyr vi billetter slik at du kan se Blaugrana på nært hold selv om du ikke er det. Nedenfor viser vi deg trinnene for å fullføre kjøpet:

  1. Velg kampen du vil være med på og klikk "Se billetter".
  2. Velg området på stadion hvor du vil sitte.
  3. Velg antall billetter du vil kjøpe.
  4. Klikk "Kjøp".
  5. Fyll ut skjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjon er korrekt.
  7. Klikk "Gjennomfør betaling".
  8. Billettene er dine!

Hvorfor du bør bestille billetter til Barcelona-kamper på Livefootballtickets.com

La Liga er en av de mest spennende ligaene i verden, og Barcelona er en av de mest populære og vellykkede klubbene på planeten. Med det blomstrende annenhåndsmarkedet for billetter vil vi gjerne forklare hvorfor du bør bestille billetter til Barcelona-kamper på Livefootballtickets.com. Vi gjør dette basert på våre tre viktigste verdiforslag.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Vår prioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor opprettet vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver billett på nettstedet vårt kommer med en 150 % garanti. Hvis noe uventet skulle skje med billettene dine, vil du motta full refusjon + 50 % ekstra i butikkkreditt. I løpet av de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt kundene våre om deres opplevelse. Dette hjelper oss å lære av det, men også vise andre supportere hva de kan forvente av oss. Vi har nylig passert 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 viser det at kundene våre er svært fornøyde med servicen vår. Kvalitetene som oftest fremheves av kundene våre er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Tilfredshet med kjøpsprosessen
  • Hastighet på billettleveringen
  • Positiv opplevelse med seteplassering

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på Trustpilot-profilen vår, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt Barcelona-billetter gjennom plattformen vår. Dette er et lite utvalg av anmeldelsene vi har mottatt fra kunder som bestilte Barcelona-billetter tidligere:

Carlos Sanchez, fra Spania, bestilte billetter til El Clásico i mai 2026
Carlos ga oss denne anmeldelsen: Jeg dro for å se El Clásico og fikk svært gode seter, de ble levert til meg to dager før og de holdt kontakten med meg hele tiden. I begynnelsen virket det litt dyrt for meg, men folkene i området mitt betalte ganske mye mer enn jeg gjorde, så jeg antar at jeg ikke kan klage. Anmeldelse på Trustpilot

Alvaro Torres, fra Spania, dro for å se Barça i Champions League med sønnen sin.
Alvaro ga oss denne anmeldelsen: Jeg kjøpte to billetter til Barcelonas Champions League-kamp mot Newcastle. Selgeren kontaktet meg og delte lenken for å laste ned billettene. Han var veldig hyggelig og kjøpet ble gjennomført vellykket, og sønnen min og jeg kunne være til stede på kampen uten problemer. Anmeldelse på Trustpilot

Javier Zazueta, fra Mexico, nøt en Barcelona-seier.
Javier ga oss denne anmeldelsen: Sannheten er at kjøpet var 100 % trygt og billetten ankom nøyaktig 2 dager før kampen. Utmerket service! Jeg ville kjøpt fra dere igjen med lukkede øyne. Takk og PS: Jeg fikk se Barcelona vinne! Ajuaaaa haha. Anmeldelse på Trustpilot

Vi er svært stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber konstant for å tilby deg en uforglemmelig opplevelse. Dette er bare noen få av de mer enn 20 000 anmeldelsene. Du kan lese dem alle på Trustpilot-profilen vår.

24/7 tilgjengelighet

Med all erfaringen vi har fått gjennom årene, vet vi hvor viktig det er å være tilgjengelige for kundene våre. Spesielt for de som skal på sin første Barcelona-kamp, ettersom prosessen med å få billettene dine og finne setet ditt på stadion kan være litt stressende. Derfor opprettet Livefootballtickets.com det første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbillett-nettsteder. Hvis det skulle oppstå problemer, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg.

Bred tilgjengelighet av Barcelona-billetter

En annen svært viktig grunn til å bestille billettene dine gjennom nettstedet vårt er tilgjengelighet. På tidspunktet du leser dette, har vi 7252 billetter tilgjengelige for å se Barcelona. Teamet vårt av selgere jobber konstant for å finne de beste billettene for deg. Ser du ikke billettene du leter etter akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil se at beholdningen vår er helt oppdatert.

Erfaring

Vi har vært i virksomhet siden 2006. Den gangen var vi en av få på nett markedsplasser for fotballbilletter. Mye har endret seg i løpet av de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og sterkere enn noen gang. I mer enn 20 år har vi solgt billetter til Barcelona og resten av La Liga-lagene. Det beste av alt er at ikke bare har selskapet vært i virksomhet så lenge, men teamet vårt har også stor erfaring. I hver avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å tilby deg best mulige billetter. Med vår mer enn 20 års erfaring vil vi sørge for at opplevelsen din av å se Barcelona er feilfri.


Stadioninformasjon

Navn:

Spotify Camp Nou

Kapasitet:

105 000

Adresse:

C/ d'Arístides Maillol, 12-18, 08028 Barcelona, Spania

Beskrivelse:

Spotify Camp Nou har vært Barcelonas hjemmebane siden det åpnet i 1957. Det ligger i bydelen Les Corts i Barcelona og er det største stadionet i Europa og et av de mest ikoniske templene i verdensfotballen. I 2026 ble en ambisiøs renovering fullført, som økte kapasiteten til 105 000 tilskuere. I tillegg vil det ha et tak som dekker alle tribuner, uten å bli et lukket stadion, og vil ha toppmoderne teknologi gjennom hele anlegget, noe som gjør det til et av de mest moderne arenaene på kontinentet.


Den beste måten å komme seg til Spotify Camp Nou

Når du har billettene dine til en Barcelona-kamp, må du finne ut hvordan du kommer deg til stadionet. Klubbens anbefaling er å unngå å kjøre til stadionet, da trafikken kan være svært tett på kampdager og parkering er svært vanskelig. Derfor er det beste alternativet å komme med kollektivtransport, og nedenfor gir vi deg de beste alternativene.

Med T-bane

T-banen er den mest praktiske og raskeste måten å komme seg dit på. Det er to stasjoner du kan bruke som ligger nær stadionet: Collblanc og Badal, begge på linje 5, og begge rundt 7-8 minutters gange fra stadionet. Et annet alternativ er, hvis du er i sentrum, nær Plaça Catalunya, å bruke linje 3 og komme til Maria Cristina stasjon. Uansett tar reisen omtrent 15-20 minutter fra sentrum.

Med buss

Det er flere bussholdeplasser rundt stadionet, så det er et bredt utvalg av alternativer. Busslinjene som kan sette deg av nær stadionet er: 7, 15, 33, 43, 67, 68, 74, 75 og L12. Nærmeste holdeplass er "Avinguda de Joan XXIII - Camp Nou".

Med trikk

Trikkelinjene T1, T2 og T3 stopper ved Avinguda de Xile og Pius XII, begge rundt 10-15 minutters gange fra stadionet.


Spotify Camp Nou stadionguide

Spotify Camp Nou er det største stadionet i Europa. Dets 105 000 seter, etter renovering, gjør det til en koloss i verdensfotballen. Til tross for å ha det overveldende antallet seter, er de vanligvis utsolgt. Det er der vi kommer inn, siden vi har billetter til hver Barcelona-kamp. Stadionet er delt inn i tre hovednivåer (First Tier, Second Tier og Third Tier) og fire områder: Tribuna, Lateral, Gol Nord og Gol Sud.

Tribuna

Dette er uten tvil hovedtribunen på stadionet. Denne seksjonen inneholder VIP-losjene, presidentområdet og premiumsetene. Herfra er sikten utmerket, og gir en panoramautsikt over hele stadionet, selv om prisene er de høyeste. Likevel rettferdiggjør opplevelsen det.

Lateral

Lateral ligger overfor Tribuna og kan sies å tilby tilsvarende sikt. Avhengig av tidspunktet for kampen og årstiden, kan solen i denne tribunen skinne rett i ansiktet ditt i store deler av kampen. Det er en populær seksjon blant supportere som ønsker utmerket sikt til en litt mer tilgjengelig pris.

Gol Nord

Gol Nord ligger bak det ene målet og er området der sangkurven er basert, noe som gjør det til den mest bråkete tribunen på stadionet. Det gir et flott perspektiv, siden sikten er god fra hvor som helst på stadionet, men det motsatte målet kan være litt langt unna.

Gol Sud (sørenden)

Gol Sud er den ideelle seksjonen for supportere som ser etter en rimeligere billett og en familievennlig atmosfære. I det øvre hjørnet, i tredje tier, er det et område reservert for bortesupportere.

Hvilket område bør du velge?

Det er viktig at du kjenner til de ulike områdene på stadion slik at du kan ta den beste beslutningen når du velger billetter. Derfor har vi laget denne tabellen med en rask sammenligning av de forskjellige områdene, slik at du kan sjekke hva din prioritet er på en kamp og ta ditt valg basert på dine preferanser.

Prioritet Beste område Hvorfor
Beste atmosfære Gol Nord Her finner du syngseksjonen. Mye lyd, og på første nivå vil du stå
Best utsikt Tribuna eller Lateral (midtre område) Du vil ha perfekt panoramautsikt over hele banen
Første besøk Lateral Herfra vil du ha en flott balanse mellom atmosfære og sikt for å nyte opplevelsen til fulle
Familier med barn Tribuna eller Gol Sud Du vil nyte en roligere atmosfære og være i skyggen
På budsjett Gol Nord eller Gol Sud (tredje nivå) Det er god valuta for pengene og, som i hele stadion, er sikten anstendig
Se den mer intime siden på nært hold Tribuna (første nivå) Herfra vil du kunne se alt som skjer på benken og i oppvarmingsområdet
Maksimal komfort og eksklusivitet Tribuna Dette er området hvor premiumsetene og tilgang til VIP-områdene er plassert

Barcelona-informasjon

Nåværende trener:

Hansi Flick

Nåværende kaptein:

Ronald Araujo

Frenkie de Jong

Raphinha

Plassering i La Liga forrige sesong:

1. plass

Annen informasjon

Hansi Flick kom til Barcelona sommeren 2024 og den tyske treneren, som vant sekstuplen med Bayern München i 2020, endret umiddelbart laget. Han innførte en svært attraktiv spillestil, basert på dynamikk og en offensiv identitet som har brakt Barça tilbake til toppen av La Liga og gjort dem til alvorlige utfordrere i Champions League igjen.

Barcelona ble grunnlagt i 1899 av en gruppe fotballspillere ledet av Joan Gamper. Siden den gang har klubben historisk vært et symbol på katalansk identitet, med sitt motto "Més que un Club" (Mer enn en klubb), som gjenspeiler en kulturell og sosial betydning i regionen som går utover fotball.

Katalanske og spanske påvirkninger

Barcelona har alltid vært et symbol på katalansk identitet og har samtidig bidratt enormt til spansk fotball generelt. Fra deres berømte akademi, La Masia, har noen av de beste spillerne i sportens historie kommet, inkludert Lionel Messi, Xavi Hernández, Andrés Iniesta, Carles Puyol, Gerard Piqué og Sergio Busquets. For tiden representerer spillere som Pau Cubarsí, Gavi og Lamine Yamal den nye generasjonen hjemmeavlede talenter og er nøkkelspillere for det spanske landslaget.


Barcelonas titler

Barcelona er en av de mest suksessrike klubbene i Europa og konkurrerer konstant på høyeste nivå. Den katalanske klubben er et av lagene som kjemper hver sesong for å vinne hver tittel de deltar i, noe som oversettes til et stort antall kamper på toppnivå gjennom året. Som et resultat kan billetter være vanskelige å få tak i, og det er derfor vi på Livefootballtickets.com tilbyr et bredt utvalg slik at du kan nyte disse kampene.

La Liga-titler:

27 (siste: 2024/25)

Champions League/Europacup-titler:

5 (siste: 2014/15)

Cupvinnercup-titler:

4 (siste: 1996/97)

UEFA Cup-titler:

3 (siste: 1965/66)

UEFA Super Cup-titler:

5 (siste: 2015)

VM for klubblag-titler:

3 (siste: 2015)

Copa del Rey-titler:

31 (siste: 2020/21)

Spanske Super Cup-titler:

14 (siste: 2024)


Rivaliseringer

Hovedrival

El Clásico mot Real Madrid

Det finnes ingen større rivalisering i verdensfotballen enn den mellom Barcelona og Real Madrid. De er de to største klubbene i Spania og to av de beste i verden, med supportere i alle verdenshjørner. Alle fotballfans har datoen for El Clásico markert i kalenderen. Uansett hvordan begge lagene ankommer denne kampen hver sesong, er møtene mellom disse to gigantene alltid fulle av spenning og umulige å forutsi. Rivaliseringen går utover fotballen, og har historisk representert kulturelle og politiske spenninger mellom Catalonia og den spanske sentralregjeringen.

Mindre rivaliseringer

Det catalanske derbyet mot Espanyol

Barcelona-derbyet stiller Barcelona mot Espanyol, den andre historiske klubben i byen. Mens Barcelona sterkt identifiserer seg med katalanismen, har Espanyol historisk opprettholdt en identitet nærmere Spania. Denne forskjellen har skapt en intens rivalisering på lokalt nivå. Selv om nivåforskjellen mellom de to klubbene har økt de siste tiårene, skaper kampene mellom dem alltid enorme forventninger blant fotballfans i byen.


Ofte stilte spørsmål om Barcelona-billetter

Ofte stilte spørsmål om Barcelona-billetter

Barcelona bortebilletter er vanskeligere å få tak i enn billetter til hjemmekamper. Dette er fordi plassen som er avsatt til bortefans er begrenset på alle LaLiga-stadioner. Likevel sørger vi for å få billetter til hver eneste Barcelona-kamp i sesongen. Velg kampen du vil se og sjekk billettoversikten. Alle våre bortekampbilletter er merket. De vanligste merkene er: Barcelona Section, Away Section, Away Supporters Section og Away End. Hvis seksjonsmerket ikke samsvarer med disse, er billettene for hjemmelaget.