Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Atletico Madrid Billetter

Toppgrafikk for Atletico Madrid med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Atletico Madrid er en av de viktigste klubbene i Spania, med 11 La Liga-titler og 3 Europa League-titler. Bestill dine Atletico Madrid kampbilletter for 2026-2027-sesongen trygt på Livefootballtickets.com. Vi har for øyeblikket 4369 billetter tilgjengelig for alle Atletico-kamper, med priser fra 58 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 177 $. Du vil kunne kjøpe billetter til alle Atletico Madrid-kamper gjennom hele sesongen, både hjemme og borte.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Club Atlético de Madrid

Los Colchoneros / Los Rojiblancos / Los Indios · Riyadh Air Metropolitano · Madrid, Spain · Grunnlagt 1903

Trener: Diego Simeone (Argentina)

Stallstørrelse
33
Snittalder
25.7
Ligatitler
11
Europacuptitler
3

La Liga 2026/2027

Tabell for La Liga 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
1Barça CL99003993027
2Atleti CL97111981122
3Real Madrid CL97022391421
4Betis CL96121614219
5Real Sociedad EL95131717016
6Sevilla UECL94231416-214
7Alavés93241310311

Form og toppspillere

Formkurve

  1. WSeier
  2. WSeier
  3. WSeier
  4. WSeier
  5. WSeier

Toppscorer

Alex Baena

5 mål

Flest målgivende

Dávid Hancko

2 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for Club Atlético de Madrid
DatoKampResultat
13. sep.Real Sociedad de Fútbol - Club Atlético de Madrid0 - 3
WSeier
16. sep.Club Atlético de Madrid - CA Osasuna4 - 0
WSeier
20. sep.Club Atlético de Madrid - Real Madrid CF2 - 1
WSeier
10. okt.Deportivo Alavés - Club Atlético de Madrid1 - 2
WSeier
13. okt.Club Atlético de Madrid - Manchester United FC2 - 0
WSeier
17. okt.RCD Espanyol de Barcelona - Club Atlético de Madrid0 - 1
WSeier

Spillerstall

Club Atlético de Madrid Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Alvaro Moreno20i/tSpaini/t
Jan Oblak331,86 mSloveniaright
Juan Musso321,91 mArgentinaright
Mario de Luis24i/tSpaini/t
Salvi Esquivel21i/tSpaini/t
Club Atlético de Madrid Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Cristian Romero281,85 mArgentinaright
Daniel Martinez22i/tSpaini/t
Dávid Hancko281,88 mSlovakiaright
Javier Gil20i/tSpaini/t
Jorge Domínguez16i/tSpaini/t
Marc Pubill231,91 mSpaini/t
Robin Le Normand291,87 mSpainright
Álex Grimaldo311,70 mSpainright
Club Atlético de Madrid Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Johnny Cardoso251,82 mUnited Statesright
Jorge Castillo20i/tSpaini/t
Koke341,76 mSpainright
Lee Kangin251,73 mKorea Republicleft
Marcos Llorente311,80 mSpainright
Morten Hjulmand27i/tDenmarki/t
Obed Vargas211,75 mMexicoi/t
Pablo Barrios23i/tSpaini/t
Rodrigo Mendoza211,82 mSpaini/t
Taufik Seidu18i/tSpaini/t
Club Atlético de Madrid Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Ademola Lookman281,72 mNigeriaright
Alex Baena251,93 mSpainright
Alexander Sørloth301,94 mNorwayright
Arnau Ortiz241,75 mSpaini/t
Giuliano Simeone231,74 mArgentinai/t
Jonathan David261,80 mCanadaboth
Julián Álvarez261,73 mArgentinaright
Miguel Cubo18i/tSpaini/t
Sergio Esteban19i/tSpaini/t
Club Atlético de Madrid Unknown
UnknownAlderHøydeLandFot
Nelson Vivas57i/tArgentinai/t

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • adam S kapret 1 billett til Newcastle United vs Sunderland.19. okt. 2026
  • Hakan K sikret seg 2 billetter til Lille vs Galatasaray.19. okt. 2026
  • Curtis K fikk tak i 1 billett til Liverpool vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Humberto M skaffet seg 3 billetter til Manchester City vs AEK Athens.19. okt. 2026
  • Frankie H kjøpte 2 billetter til Chelsea vs Aston Villa.19. okt. 2026
  • Sydney D fikk 2 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Kaj J kapret 4 billetter til Atletico Madrid vs Sevilla FC.19. okt. 2026
  • Annie C sikret seg 3 billetter til England vs Croatia.19. okt. 2026
  • ARTHUR A fikk tak i 2 billetter til Chelsea vs Tottenham Hotspur.19. okt. 2026
  • KHAIRUL AZAM B skaffet seg 2 billetter til Liverpool vs RC Lens.19. okt. 2026

Kjøp 2026-2027 Atlético de Madrid billetter trygt på nett


På denne siden finner du de beste billettene til Atletico Madrid-kamper, både hjemme og borte på stadion. Neste kamp er Atletico Madrid vs Deportivo La Coruna, som spilles 24.10.2026 på Estadio Metropolitano i Madrid, Spania. Utforsk vårt billettutvalg og finn kampen du vil se. Husk alltid å velge "borteseksjon" eller "Atletico-seksjon" når du kjøper billetter til Atleticos bortekamper. Atletico Madrid-billetter er svært ettertraktet, så ikke vent for lenge og bestill dine nå!

Hvordan kjøpe billetter til Atletico Madrid i 2026?

Vårt kundeserviceteam mottar mange meldinger fra supportere som spør: Hvordan kan jeg kjøpe billetter til Atletico Madrid-kamper? Det er vanskelig å få tak i billetter når du ikke er klubbmedlem, og derfor tilbyr vi billetter slik at du kan se Rojiblancos på nært hold selv om du ikke er det. Nedenfor viser vi deg stegene for å fullføre kjøpet:

  1. Velg kampen du vil se og klikk "Vis billetter".
  2. Velg hvilket område av stadion du vil sitte på.
  3. Velg antall billetter du vil kjøpe.
  4. Klikk "Kjøp".
  5. Fyll ut skjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjon er korrekt.
  7. Klikk "Betal".
  8. Billettene er dine!

Hvorfor du bør bestille billetter til Atletico Madrid-kamper på Livefootballtickets.com

La Liga er en av de mest spennende ligaene i verden, og Atletico Madrid er en av de mest spennende klubbene i Europa. Med det blomstrende annenhåndsmarkedet for billetter vil vi gjerne forklare hvorfor du bør bestille billetter til Atletico Madrid-kamper på Livefootballtickets.com. Vi gjør dette basert på våre tre viktigste verdiløfter.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Vår prioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor opprettet vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver billett på nettsiden vår kommer med 150% garanti. Hvis noe uventet skjer med billettene dine, får du full refusjon + 50% ekstra i butikkredit. I de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt kundene våre om hvordan opplevelsen var. Dette hjelper oss å lære av det, men også vise andre supportere hva de kan forvente av oss. Vi har nylig passert 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 viser det at kundene våre er svært fornøyde med servicen vår. Kvalitetene som oftest fremheves av kundene våre er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Tilfredshet med kjøpsprosessen
  • Rask levering av billetter
  • Positiv opplevelse med plasseringen av setene

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på Trustpilot-profilen vår, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt billetter gjennom plattformen vår.

Vi er veldig stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber konstant for å gi deg en uforglemmelig opplevelse. Dette er bare noen få av de mer enn 20 000 anmeldelsene. Du kan lese dem alle på vår Trustpilot-profil.

24/7 tilgjengelighet

Med all erfaringen vi har fått gjennom årene, vet vi hvor viktig det er å være tilgjengelig for kundene våre. Spesielt for de som skal se sin første Atletico Madrid-kamp, ettersom prosessen med å få billettene dine og finne plassen din på stadion kan være litt stressende. Derfor opprettet Livefootballtickets.com det første 24/7 kundeserviceteamet for nettsider som selger fotballbilletter. Hvis det oppstår noe problem, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg.

Stort utvalg av Atletico Madrid-billetter

En annen svært viktig grunn til å bestille billetter gjennom nettsiden vår er tilgjengelighet. På det tidspunktet du leser dette, har vi 4369 billetter tilgjengelig for å se Atletico Madrid. Vårt team av selgere jobber konstant for å finne de beste billettene for deg. Ser du ikke billettene du leter etter akkurat nå? Kom tilbake om noen dager, så vil du se at lageret vårt er helt oppdatert.

Erfaring

Vi har drevet siden 2006. Da var vi en av få nettbaserte markedsplasser for fotballbilletter. Dette har endret seg betraktelig de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og sterkere enn noensinne. I mer enn 20 år har vi solgt billetter til Atletico Madrid og resten av lagene i La Liga. Det beste av alt er at ikke bare har selskapet drevet i så lang tid, men teamet vårt har også stor erfaring. I hver avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å tilby deg de beste billettene som er mulig. Med vår mer enn 20 års erfaring vil vi sørge for at opplevelsen din av å se Atletico Madrid blir feilfri.


Stadioninformasjon

Navn:

Riyadh Air Metropolitano

Kapasitet:

70 460

Adresse:

Av. de Luis Aragonés, 4, 28022 Madrid, Spania

Beskrivelse:

Riyadh Air Metropolitano har vært hjemmebanen til Atletico Madrid siden 2017, da klubben flyttet fra det historiske Vicente Calderon. Beliggende i San Blas-Canillejas-distriktet, i østdelen av Madrid, ble stadionet som populært er kjent som "La Peineta" opprinnelig bygget for OL i 1994 som Madrid håpet å være vertskap for. Klubben gjorde en stor investering for å fullstendig pusse opp arenaen, og gjorde den til et av de mest moderne stadionene i Europa. Champions League-finalen i 2019 ble spilt på dette stadionet, som er kjent for sin imponerende atmosfære.


Den beste måten å komme seg til Riyadh Air Metropolitano

Når du har billettene dine til en Atletico Madrid-kamp, må du finne ut hvordan du kommer deg til stadionet. Det anbefales ikke å kjøre dit, siden trafikken på kampdager kan være tett. Det er derfor vi har listet opp de beste kollektivtransportalternativene for deg nedenfor.

Med T-bane

T-banen er den mest praktiske og raskeste måten å komme seg dit på. Du bør ta linje 7, som tar deg direkte til Estadio Metropolitano stasjon, som ligger rett ved stadionet. Reisen med ett bytte fra Sol eller Gran Via tar omtrent 25-30 minutter.

Med buss

Det er flere busser som går til stadionet. Linjene som tar deg til bussholdeplassene nærmest Metropolitano er 77, 105, 140 og 153. På kampdager forsterker EMT vanligvis tilbudet med spesialbusser.

Med forstadstog

Forstadstoget er et annet utmerket alternativ. Nærmeste stasjon er O'Donnell (linjene C-2 og C-7), hvorfra du kan bytte til T-banen eller gå omtrent 20 minutter til stadionet.


Riyadh Air Metropolitano stadionguide

Det moderne Riyadh Air Metropolitano er et av de største og mest moderne stadionene i Spania. Supporterne, blant de mest lojale og lidenskapelige, fyller dets 70 460 seter kamp etter kamp. Det er her vi kommer inn, siden vi har billetter til hver Atletico Madrid-kamp. Stadionet er delt inn i fire hovedområder: Fondo Norte, Fondo Sur, Lateral Este og Lateral Oeste.

Fondo Sur

Fondo Sur er der "Frente Atletico" sangeksjonen befinner seg, noe som gjør den til det mest livlige området, hvorfra sangene starter gjennom hele kampen. Den har blitt en av tribunene med den beste atmosfæren i hele Europa, berømt for å skape en lydvegg som skremmer motstanderne.

Fondo Norte

Denne tribunen tilbyr en mer familievennlig og avslappet atmosfære, selv om den store stemningen kan merkes fra hvor som helst på stadionet. I europeiske turneringskamper blir en del av dette området tildelt bortefans. Hvis du ser etter god utsikt over målet til en rimeligere pris, er dette området et utmerket alternativ.

Lateral Oeste

Lateral Oeste er hovedtribunen på stadionet. Det er her VIP-losjene, presidentområdet og de mest eksklusive setene på Metropolitano befinner seg. Herfra er panoramautsikt over banen garantert. Det er det ideelle stedet for supportere som søker maksimal komfort. Selv om det er området med de høyeste prisene, rettferdiggjør opplevelsen det.

Lateral Este

Lateral Este har også utmerket sikt over banen. Det er det mest populære området blant supportere som søker god utsikt uten premiumpris som Lateral Oeste. Og selvfølgelig tilbyr den også en flott kombinasjon av atmosfære og komfort.

Hvilket område bør du velge?

Det er viktig å ta den beste avgjørelsen når du bestiller billetter til en Atletico Madrid-kamp. Derfor har vi laget denne tabellen med en rask sammenligning av de fire tribunene. Du vil kunne vurdere hva som betyr mest for deg når du ser en kamp og velge den tribunen som passer best til dine preferanser.

Prioritet Beste område Hvorfor
Beste stemning Fondo Sur Tribunen der supporterseksjonen befinner seg
Beste utsikt Lateral Este eller Lateral Oeste (sentrale området) Perfekt panoramautsikt over hele banen
Førstegangsbesøk Lateral Oeste Dette er området der du føler deg mest oppslukket av stadionet. Flott stemning og utsikt
Familier med barn Fondo Norte eller Lateral Este En mer avslappet atmosfære
På budsjett Fondo Sur eller Fondo Norte (øvre område) Godt valuta for pengene, god utsikt (sjekk om det er siktbegrensninger i hjørnene)
Se spillerne på nært hold Lateral Oeste (nedre sentrale området) Svært nært benken og oppvarmingsområdet
Maksimal komfort og eksklusivitet Lateral Oeste Premium-seter, tilgang til VIP-områder

Atletico Madrid-informasjon

Nåværende trener:

Diego Pablo Simeone

Nåværende kaptein:

Koke

Plassering i La Liga forrige sesong:

4. plass

Annen informasjon

Atletico Madrid ble grunnlagt i 1903 som Athletic Club de Madrid, da det opprinnelig var en avdeling av Athletic Club de Bilbao. Siden den gang har klubben blitt identifisert som folkets lag i Madrid, i motsetning til Real Madrid. Gjennom sin historie har Atletico dyrket en identitet basert på kamp, lidenskap og å aldri gi opp.

I desember 2011 ankom Diego Simeone Atletico Madrid og siden da har klubben tatt et steg opp. Han innprentet fra dag én en filosofi om hardt arbeid, offervilje og lidenskap i klubben, og gjorde den til ett av de mest konkurransedyktige lagene i Europa. Under den argentinske manageren har Atletico vunnet 2 La Liga-titler, 2 Europa League-titler, 1 UEFA Super Cup og 2 spanske Super Cups, i tillegg til å nå to Champions League-finaler.

Spansk innflytelse

Atletico Madrid er en klubb som gjennom sin historie har opprettholdt en viss innflytelse på spansk fotball. Legender som Luis Aragones, Garate, Adelardo og Fernando Torres har gått gjennom rekkene, og satt sitt preg på klubbens historie. I dag representerer fotballspillere som Koke, som er spilleren med flest kamper i klubbens historie, sammen med andre akademiutdannede, den spanske identiteten.


Atletico Madrids meritter

Atletico Madrid har sikret seg plassen sin som en av de viktigste klubbene i Spania og konkurrerer for tiden konstant på høyeste nivå. Hver sesong kjemper Los Colchoneros om å løfte troféer, noe som betyr at de spiller kamper på høyt nivå gjennom hele året. Billetter til Atletico Madrid-kamper, fra de rimeligste til de mest eksklusive, er tilgjengelig på Livefootballtickets.com.

La Liga-titler:

11 (siste: 2020/21)

Europa League/UEFA Cup-titler:

3 (siste: 2017/18)

UEFA Super Cup-titler:

3 (siste: 2018)

Copa del Rey-titler:

10 (siste: 2012/13)

Spanske Super Cup-titler:

2 (siste: 2014)


Rivalisering

Hovedrival

Madrid-derbyet mot Real Madrid

Deres største rival er Real Madrid. Rivaliseringen mellom de to klubbene er en av de mest intense i spansk fotball, spesielt siden Atletico har konkurrert om LaLiga-tittelen hver sesong. Denne kampen er mye mer enn en fotballkamp; den representerer et sammenstøt mellom to identiteter i byen Madrid. Mens Real Madrid historisk har vært assosiert med eliten og overklassen, er Atletico folkets klubb, arbeiderklassens klubb. Dette klasseskillet har definert Madrid-derbyet i mer enn et århundre og nådde sitt høydepunkt i den moderne æraen, med to Champions League-finaler mellom de to lagene (2014 og 2016).

Mindre rivalisering

Barcelona

Historisk sett har ikke denne kampen vært karakterisert som en stor rivalisering. Møtene mellom Atletico og Barcelona har imidlertid vokst i intensitet det siste tiåret. Siden Atletico ble med i den jevnlige kampen om LaLiga-tittelen, har deres møter vært avgjørende for å bestemme mesterskapene. Ligamesterskapet i 2014, vunnet av Atletico på den siste dagen på Camp Nou, forsterket denne moderne rivaliseringen.


Ofte stilte spørsmål om Atlético de Madrid-billetter

Ofte stilte spørsmål om Atlético de Madrid-billetter

Atlético de Madrid bortebilletter er vanskeligere å finne enn billetter til hjemmekamper. Dette er fordi plassen som er tildelt bortefans er begrenset på hvert La Liga-stadion. Likevel sørger vi for å få billetter til hver Atlético de Madrid-kamp i sesongen. Velg kampen du ønsker å se og sjekk billettoversikten. Alle våre bortekampbilletter er merket. De vanligste merkene er: Atlético de Madrid-seksjon, Borteseksjon, Bortesupporterseksjon og Bortetribune. Hvis seksjonsmerket ikke stemmer med disse, er billettene for hjemmelaget.