Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Celta de Vigo billetter

Toppgrafikk for Celta De Vigo med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Celta de Vigo er en av de mest representative klubbene i galicisk fotball, med en lang historie i den øverste divisjonen i spansk fotball. Bestill dine RC Celta de Vigo kampbilletter for sesongen 2026-2027 trygt på Livefootballtickets.com. Vi har for øyeblikket 1725 billetter tilgjengelig for alle Celta-kamper, med priser fra 70 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 312 $. Du vil kunne kjøpe billetter til alle Celta de Vigo-kamper gjennom hele sesongen, både hjemme og borte.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

RC Celta de Vigo

Os Célticos / Os Celestes · Estadio Abanca Balaídos · Vigo, Spain · Grunnlagt 1923

Trener: Claudio Giráldez (Spain)

Stallstørrelse
33
Snittalder
25.6
Ligatitler
0
Europacuptitler
0

La Liga 2026/2027

Tabell for La Liga 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
5Real Sociedad EL95131717016
6Sevilla UECL94231416-214
7Alavés93241310311
8Celta9252107311
9A Coruña92521312111
10Osasuna93241018-811
11Athletic72327619

Form og toppspillere

Formkurve

  1. DUavgjort
  2. DUavgjort
  3. WSeier
  4. DUavgjort
  5. WSeier

Toppscorer

Ferran Jutglà

2 mål

Flest målgivende

Miguel Román

2 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for RC Celta de Vigo
DatoKampResultat
13. sep.RC Celta de Vigo - Málaga CF1 - 1
DUavgjort
16. sep.AS Omónoia Leukosías - RC Celta de Vigo1 - 0
LTap
19. sep.RC Celta de Vigo - Real Racing Club5 - 0
WSeier
11. okt.Elche CF - RC Celta de Vigo0 - 0
DUavgjort
15. okt.RC Celta de Vigo - Juventus FC1 - 2
LTap
18. okt.RC Celta de Vigo - Deportivo Alavés2 - 1
WSeier

Spillerstall

RC Celta de Vigo Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Altay Bayındır281,89 mTürkiyeright
Ionuț Radu291,86 mRomaniaright
Iván Villar291,83 mSpainright
Marcos González201,88 mSpaini/t
RC Celta de Vigo Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Abdoulaye Faye221,84 mSenegali/t
Carl Starfelt311,87 mSwedenright
Germain Miller20i/tCamerooni/t
Hugo Álvarez41i/tSpaini/t
Javi Rodríguez23i/tSpaini/t
Javier Galán311,72 mSpainleft
Javier Rueda Garcia24i/tSpaini/t
Marcos Alonso351,88 mSpainleft
Núñez261,74 mSpaini/t
Pablo Meixús23i/tSpaini/t
Quique Ribes221,85 mSpaini/t
Sebastián Cáceres271,80 mUruguayright
Sergio Carreira261,70 mSpainright
RC Celta de Vigo Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Aleix Febas301,71 mSpainright
Andrés Antañón191,83 mSpainright
Ferran Jutglà27i/tSpaini/t
Hugo García19i/tSpaini/t
Ilaix Moriba231,85 mGuinearight
Miguel Román23i/tSpainright
Williot Swedberg221,85 mSwedenright
Yoel Lago22i/tSpaini/t
Óscar Marcos20i/tSpaini/t
RC Celta de Vigo Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Borja Iglesias331,87 mSpainright
Couhaib Driouech241,75 mMoroccoright
Hugo González231,77 mSpaini/t
Iago Aspas391,76 mSpainleft
Jones El-Abdellaoui201,84 mMoroccoi/t
Pablo Durán251,76 mSpaini/t
Ángel Arcos20i/tSpaini/t

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Guido J kapret 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Jozo M sikret seg 2 billetter til Napoli vs Club Brugge.19. okt. 2026
  • Guido J fikk tak i 2 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Carlos M skaffet seg 2 billetter til Liverpool vs FC Porto.19. okt. 2026
  • Tim H kjøpte 1 billett til Sabah FK vs FC Barcelona.19. okt. 2026
  • luc S fikk 1 billett til Bayern Munich vs Arsenal.19. okt. 2026
  • Eddie O kapret 1 billett til Chelsea vs Tottenham Hotspur.19. okt. 2026
  • Arie A sikret seg 1 billett til Arsenal vs Bournemouth.19. okt. 2026
  • Carolina V fikk tak i 4 billetter til Spain vs England.19. okt. 2026
  • Pietro D skaffet seg 1 billett til Manchester United vs Aston Villa.19. okt. 2026

Kjøp Celta de Vigo billetter for 2026-2027 trygt på nett


På denne siden finner du de beste billettene til Celta de Vigo-kamper, både hjemme og borte på stadion. Neste kamp er Celta De Vigo vs Real Betis, som spilles 25.10.2026 på Balaidos i Vigo, Spania. Utforsk vårt billettutvalg og finn kampen du ønsker å se. Husk alltid å velge "borteseksjon" eller "Celta-seksjon" når du kjøper billetter til Celtas bortekamper. Celta de Vigo-billetter er svært etterspurt, så ikke vent for lenge og bestill dine nå.

Hvordan kjøpe billetter til Celta de Vigo i 2026?

Vårt kundeserviceteam mottar mange meldinger fra supportere som spør: Hvordan kan jeg kjøpe billetter til Celta de Vigo-kamper? Det er vanskelig å få billetter når du ikke er klubbmedlem, derfor tilbyr vi billetter slik at du kan se de himmelblå på nært hold selv om du ikke er det. Nedenfor viser vi deg stegene for å fullføre kjøpet:

  1. Velg kampen du ønsker å se og klikk "Vis billetter".
  2. Velg området på stadion der du ønsker å sitte.
  3. Velg antall billetter du ønsker å kjøpe.
  4. Klikk "Kjøp".
  5. Fyll ut skjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjon er riktig.
  7. Klikk "Gjennomfør betaling".
  8. Billettene er dine!

Hvorfor du bør bestille billettene dine til Celta de Vigo-kamper på Livefootballtickets.com

La Liga er en av de mest spennende ligaene i verden og Celta de Vigo er en av klubbene med mest karakter i spansk fotball. Med det sekundære billettmarkedet i vekst, ønsker vi å forklare hvorfor du bør bestille billettene dine til Celta de Vigo-kamper på Livefootballtickets.com. Vi vil gjøre dette basert på våre tre viktigste verdiforslag.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billettene dine. Vår prioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor opprettet vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver billett på nettstedet vårt kommer med 150% garanti. Hvis noe uventet skjer med billettene dine, vil du motta full refusjon + 50% ekstra i butikkreditering. I løpet av de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt kundene våre hvordan opplevelsen deres var. Dette hjelper oss å lære av det, men også vise andre supportere hva de kan forvente av oss. Vi har nylig passert 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 viser det at kundene våre er svært fornøyde med servicen vår. Kvalitetene som oftest fremheves av våre kunder er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Tilfredshet med kjøpsprosessen
  • Hastighet på billetleveranse
  • Positiv opplevelse med seteplassering

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på vår Trustpilot-profil, men vi ønsker å dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt billetter gjennom vår plattform.

Vi er svært stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber konstant for å tilby deg en uforglemmelig opplevelse. Dette er bare noen få av de over 20 000 anmeldelsene. Du kan lese dem alle på vår Trustpilot-profil.

24/7 tilgjengelighet

Med all erfaring vi har opparbeidet gjennom årene, vet vi hvor viktig det er å være tilgjengelig for kundene våre. Spesielt for de som skal på sin første Celta de Vigo-kamp, da prosessen med å få billettene dine og finne setet ditt på stadion kan være litt stressende. Derfor opprettet Livefootballtickets.com det første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbillettnettsteder. Hvis det oppstår noe problem, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg.

Stort utvalg av Celta de Vigo-billetter

En annen svært viktig grunn til å bestille billettene dine gjennom nettstedet vårt er tilgjengelighet. I det øyeblikket du leser dette, har vi 1725 billetter tilgjengelig for å se Celta de Vigo. Vårt team av selgere jobber konstant for å finne de beste billettene til deg. Ser du ikke billettene du leter etter akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil se at beholdningen vår er fullstendig fornyet.

Erfaring

Vi har drevet siden 2006. Den gangen var vi en av få nettbaserte markedsplasser for fotballbilletter. Dette har endret seg betraktelig de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og sterkere enn noensinne. I mer enn 20 år har vi solgt billetter til Celta de Vigo og resten av La Liga-lagene. Best av alt, ikke bare har selskapet eksistert så lenge, men teamet vårt har også svært mye erfaring. I hver avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å tilby deg de beste billettene. Med vår mer enn 20 års erfaring vil vi sørge for at opplevelsen din av å se Celta de Vigo blir feilfri.


Stadion-informasjon

Navn:

Estadio Abanca-Balaídos

Kapasitet:

24 870

Adresse:

Av. de Balaídos, s/n, Coia, 36210 Vigo, Pontevedra, Spania

Beskrivelse:

Balaidos har vært hjemmebanen til Celta de Vigo siden 1928. Som klubbens navn antyder, ligger den i byen Vigo og er et av de mest emblematiske stadionene i galisisk fotball. Til tross for de mange renoveringene stadion har gjennomgått for å moderniseres, har den alltid beholdt en spesiell essens takket være hvor nære supporterne er banen; dette skaper også en veldig intens atmosfære og et bånd mellom klubben og byen.


Den beste måten å komme til Balaidos

Når du har billettene dine til en Celta de Vigo-kamp, må du finne ut hvordan du kommer til stadion. Klubben anbefaler å bruke offentlig transport for å unngå trafikkproblemer, så her er de beste alternativene.

Med buss

På grunn av måten byen fungerer på, er den mest praktiske måten å komme dit med buss. Det er flere Vitrasa-linjer som tar deg fra sentrum til stadion. Disse linjene kan også bringe deg nær hovedområdene i byen.

Med bil

Hvis du kjører bil, bør du dra i god tid, da trafikken kan være tung på kampdager. I tillegg er parkering nær stadion begrenset, så det er tilrådelig å se etter områder litt lenger unna og fullføre turen til fots.

Til fots eller med taxi

Det er enkelt å komme dit til fots fra ulike områder av Vigo, hvis du er nær sentrum eller i Coia-området. Du kan også velge taxi eller private transporttjenester for en mer komfortabel ankomst.


Balaidos stadion-guide

Med en av de mest lojale supporterskarer og mindre kapasitet sammenlignet med andre store La Liga-stadioner, føles atmosfæren på Balaidos veldig nær og intens. Den tilbyr en helt spesiell opplevelse i hver kamp, og derfor blir billettene ofte utsolgt. Det er her vi kommer inn, da vi har billetter til hver Celta de Vigo-kamp. Stadion er delt inn i flere tribuner, inkludert Río Alto, Gol, Marcador og Tribuna.

Tribuna

Man kan si at Tribuna er hovedtribunen på stadion, da den tilbyr best sikt over hele banen. I tillegg er dette også området hvor boksene og de mest eksklusive sonene på stadion ligger, så det er ideelt for de som prioriterer komfort og panoramautsikt.

Río Alto

Sidetribunen Río Alto tilbyr også veldig god sikt over banen, med en interessant balanse mellom atmosfære og bedre pris, noe som gjør den til det foretrukne området for vanlige Celta-supportere.

Gol

Gol er sannsynligvis området hvor kampen oppleves på den mest spennende måten, da det er seksjonen hvor de mest aktive supporterne samles, med konstant heiarop.

Marcador

Marcador ligger bak motsatt mål og skiller seg ut med en mer familievennlig atmosfære. Avhengig av kampen, er deler av dette området satt av til bortesupportere.

Hvilken tribune bør du velge?

Det er viktig å kunne ta den beste avgjørelsen når du bestiller Celta de Vigo-billetter. Derfor har vi laget denne tabellen med en rask sammenligning av de fire tribunene. Du vil kunne vurdere hva som betyr mest for deg når du ser en kamp og velge tribunen som passer best med dine preferanser.

Prioritet Beste tribune Hvorfor
Beste atmosfære Gol Dette er området hvor heiaropene starter, så det er den mest bråkete seksjonen
Beste utsikt Tribuna eller Río Panoramautsikt over hele banen
Første besøk Río God balanse mellom atmosfære og utsikt over kampen
Familier med barn Tribuna Større komfort og bedre tilgjengelighet
På budsjett Marcador Dette er hvor de billigste billettene vanligvis finnes
Se spillerne på nært hold Nedre Río Nærmere banen
Maksimal komfort og eksklusivitet Tribuna Beste setene og den mest komplette opplevelsen

Celta de Vigo-informasjon

Nåværende trener:

Claudio Giráldez

Nåværende kaptein:

Iago Aspas

Plassering i La Liga forrige sesong:

7. plass

Annen informasjon

Real Club Celta de Vigo ble grunnlagt i 1923, da Real Vigo Sporting og Real Club Fortuna fusjonerte. Fra det øyeblikket ble klubben en av de store fotballreferansene i regionen, og av den grunn har den et nært forhold til byen Vigo, samt til generasjoner av hjemmeavlede fotballspillere.

Claudio Giráldez representerer kontinuiteten i klubbens akademiarbeid og fotballidentitet. Siden ankomsten til førstelaget har han forsterket ideen om å satse på hjemmeavlet talent og en modig spillestil med ballen. Under hans ledelse har Celta søkt å etablere seg som et konkurransedyktig og gjenkjennelig lag i La Liga, til og med til det punktet hvor de utfordrer om europeiske plasser.


Celta de Vigos meritter

Til tross for å være en gammel og høyt respektert klubb i spansk fotball, har ikke Celta de Vigo noen La Liga- eller Copa del Rey-titler. Men de har en internasjonal tittel. Billetter til Celta de Vigo-kamper, fra de rimeligste til de mest eksklusive, er tilgjengelige på Livefootballtickets.com.

Beste plassering i La Liga:

4. plass

UEFA Intertoto Cup-titler:

1 (2000)


Rivaliseringer

Hovedrival

Det galiciske derbyet mot Deportivo de La Coruña

Det galiciske derbyet er en av de mest følelsesladede kampene i spansk fotball, ettersom det representerer rivaliseringen mellom de to største byene i Galicia og samler to supportergrupper med en god del karakter. Kamper mellom disse to lagene er alltid fulle av spenning, regional stolthet og en enorm mengde intensitet på tribunene.


Ofte stilte spørsmål om Celta de Vigo-billetter

Ofte stilte spørsmål om Celta de Vigo-billetter

Celta de Vigo bortebilletter er vanskeligere å finne enn billetter til hjemmekamper. Dette er fordi plassen avsatt til bortefans er begrenset på hvert La Liga-stadion. Likevel sørger vi for å få billetter til hver Celta de Vigo-kamp i sesongen. Velg kampen du ønsker å se og sjekk billettbeholdningen. Alle våre bortekampbilletter er merket. De vanligste merkene er: Celta de Vigo-seksjon, Borteseksjon, Bortesupporterseksjon og Bortetribune. Hvis seksjonsetiketten ikke samsvarer med disse, er billettene for hjemmelaget.