Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Serie A-billetter

Toppgrafikk for Italiensk Serie A med turneringens visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Den italienske Serie A regnes som en av verdens ypperste fotballligaer. Livefootballtickets har et bredt utvalg av Serie A-billetter.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti
  • man.
    19. okt.18:30

    Italiensk Serie A

    Monza vs Cagliari
    U-Power Stadium, Monza, Italia
    fra 44 £
    fra 44 £
  • man.
    19. okt.20:45

    Italiensk Serie A

    Parma vs Torino
    Stadio Ennio Tardini, Parma, Italia
    fra 49 £
    fra 49 £
  • fre.
    23. okt.20:45

    Italiensk Serie A

    Torino vs Monza
    Stadio Olimpico Grande Torino, Torino, Italia
    fra 31 £
    fra 31 £
  • lør.
    24. okt.15:00

    Italiensk Serie A

    Como vs US Sassuolo
    Stadio Giuseppe Sinigaglia, Como, Italia
    billetter
  • lør.
    24. okt.15:00

    Italiensk Serie A

    Cagliari vs Bologna
    Sardegna Arena, Cagliari, Italia
    fra 133 £
    fra 133 £
  • lør.
    24. okt.18:00

    Italiensk Serie A

    Napoli vs Roma
    Stadio Diego Armando Maradona, Napoli, Italia
    fra 102 £
    fra 102 £
  • lør.
    24. okt.20:45

    Italiensk Serie A

    Lazio vs Parma
    Stadio Olimpico, Roma, Italia
    fra 22 £
    fra 22 £
  • søn.
    25. okt.12:30

    Italiensk Serie A

    Inter vs Fiorentina
    San Siro, Milano, Italia
    fra 50 £
    fra 50 £
  • søn.
    25. okt.15:00

    Italiensk Serie A

    Genoa vs Venezia
    Stadio Luigi Ferraris, Genova, Italia
    fra 89 £
    fra 89 £
  • søn.
    25. okt.15:00

    Italiensk Serie A

    Atalanta vs Frosinone
    Atleti Azzurri d Italia, Bergamo, Italia
    fra 27 £
    fra 27 £

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Serie A

Italy · Nasjonal liga · Sesongen 2026/2027

Klubber
20

Serie A 2026/2027

Tabell for Serie A 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
1Inter CL76102191219
2Lazio CL76101441019
3AS Roma CL75201631317
4Milan CL7430147715
5Como EL7421127514
6Frosinone UECL7412139413
7Cagliari641163313

Formtabell

Formtabell for Serie A 2026/2027
#LagForm
1Inter
WSeier
WSeier
DUavgjort
WSeier
WSeier
2Lazio
WSeier
DUavgjort
WSeier
WSeier
WSeier
3AS Roma
WSeier
WSeier
DUavgjort
DUavgjort
WSeier
4Milan
DUavgjort
DUavgjort
WSeier
DUavgjort
WSeier
5Como
WSeier
WSeier
LTap
DUavgjort
WSeier

Toppscorere

Toppscorere i Serie A 2026/2027
#SpillerMål
1Antonio RaimondoFrosinone Calcio7
2Donyell MalenAS Roma6
3Nikola KrstovićAtalanta BC4
4Gustavo VarelaAC Monza4
5Adrien RabiotAC Milan4

Flest målgivende

Flest målgivende pasninger i Serie A 2026/2027
#SpillerMålgivende
1Paulo DybalaAS Roma4
2Andy DioufFC Internazionale Milano3
3Adrien RabiotAC Milan3
4Nuno TavaresSS Lazio3
5Mattia ZaccagniSS Lazio3

Siste vinnere

Siste vinnere av Serie A
SesongLagMester
2025/2026FC Internazionale MilanoNummer to: SSC Napoli
2024/2025SSC NapoliNummer to: FC Internazionale Milano
2023/2024FC Internazionale MilanoNummer to: AC Milan
2022/2023SSC NapoliNummer to: SS Lazio
2021/2022AC MilanNummer to: FC Internazionale Milano
2020/2021FC Internazionale MilanoNummer to: AC Milan
2019/2020Juventus FCNummer to: FC Internazionale Milano
2018/2019Juventus FCNummer to: SSC Napoli
2017/2018Juventus FCNummer to: SSC Napoli
2016/2017Juventus FCNummer to: AS Roma

Mest suksessrike gjennom tidene

De mest suksessrike klubbene i Serie A gjennom tidene
#LagTitler
1Juventus FCSist: 2019/202036
2FC Internazionale MilanoSist: 2025/202621
3AC MilanSist: 2021/202219
4Genoa CFCSist: 1923/19249
5Bologna FC 1909Sist: 1963/19647
6FC Pro Vercelli 1892Sist: 1921/1922 CCI7
7Torino FCSist: 1975/19767
8SSC NapoliSist: 2024/20254
9AS RomaSist: 2000/20013
10ACF FiorentinaSist: 1968/19692

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Arben H kapret 1 billett til Bayern Munich vs Arsenal.19. okt. 2026
  • Inas A sikret seg 2 billetter til Lille vs Bayern Munich.19. okt. 2026
  • Derek K fikk tak i 3 billetter til Everton vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Adam B skaffet seg 1 billett til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Charlie B kjøpte 2 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Jarl Sveinung R fikk 1 billett til Crystal Palace vs Liverpool.19. okt. 2026
  • YiHao S kapret 2 billetter til Manchester United vs Bournemouth.19. okt. 2026
  • RENATO F sikret seg 6 billetter til Chelsea vs Newcastle United.19. okt. 2026
  • Annika J fikk tak i 2 billetter til Manchester City vs AEK Athens.19. okt. 2026
  • Timo B skaffet seg 2 billetter til Valencia vs Real Madrid.19. okt. 2026

Serie A-billetter 2026-2027 | Kjøp fotballbilletter


Serie A er en av Europas mest spennende og konkurransepregede fotballigaer, med noen av kontinentets største klubber og mest kjente spillere. Drømmer du om å oppleve lidenskapen, stemningen og spenningen i italiensk fotball på nært hold? Da har du kommet til rett sted! Hos LiveFootballTickets.com finner du et stort utvalg av Serie A-billetter, slik at du kan heie frem favorittlaget ditt fra tribunen og følge kampen om de gjeveste titlene.

Oppdag Serie A

Serie A er kjent for sitt taktiske spill, solide forsvar og lidenskapelige supportere, som skaper en fantastisk atmosfære på fotballstadioner over hele Italia. Storklubber som Juventus, AC Milan, Inter, AS Roma og Napoli kjemper om Serie A-tittelen, noe som gjør hver serierunde til en spennende opplevelse for fotballfans verden over.

Hvordan kjøpe Serie A-billetter

Det er enkelt å kjøpe Serie A-billetter hos LiveFootballTickets.com. Følg disse trinnene for å sikre deg en plass på tribunen til neste Serie A-kamp:

  1. Velg Serie A-kampen du ønsker å se fra vårt store utvalg av kamper.
  2. Velg hvor på stadion du ønsker å sitte.
  3. Oppgi hvor mange billetter du ønsker å kjøpe.
  4. Klikk på «Kjøp» for å legge billettene i handlekurven.
  5. Fyll ut bestillingsskjemaet med personopplysningene dine.
  6. Kontroller at all informasjon er riktig.
  7. Klikk på «Gjennomfør betaling» for å fullføre kjøpet.
  8. Gratulerer! Bestillingen er fullført, og du er ett steg nærmere å oppleve Serie A fra tribunen!

Serie A-høydepunkter

Serie A har en rik historie med legendariske øyeblikk og ikoniske spillere. Her er noen av ligaens høydepunkter:

Klubbdominans

Juventus har vært den dominerende kraften i Serie A de siste årene, med en rekke titler på rad. Men andre klubber som AC Milan, Inter og AS Roma utfordrer fortsatt Juventus' overherredømme.

Serie A-vinnere

Klubb Titler
Juventus 36
Internazionale 20
Milan 19
Genoa 9
Torino 7
Bologna 7
Pro Vercelli 7
Napoli 4
Roma 3
Lazio 2
Fiorentina 2
Casale 1
Novese 1
Cagliari 1
Hellas Verona 1
Sampdoria 1

Lidenskapelige supportere

Serie A har noen av verdens mest lidenskapelige og dedikerte fotballsupportere. De italienske supporterne, kjent som tifosi, skaper en uforglemmelig atmosfære på kampdagene med sang, imponerende tribunekoreografier og et enormt engasjement for klubbene sine.

Rivaliseringer

Serie A, Italias øverste fotballiga, er kjent for sine intense rivaliseringer, som tilfører ekstra spenning og dramatikk til kampene. Mange av disse rivaliseringene har dype historiske røtter og handler om langt mer enn fotball. Regional stolthet, kultur, samfunn og lokale tradisjoner spiller ofte en viktig rolle.

Her er noen av de mest kjente derbyene i Serie A:

  1. Derby della Madonnina (Milano-derbyet)

    Lag: AC Milan mot Inter

    Betydning: Milano-derbyet er et av de mest berømte og intense oppgjørene i internasjonal fotball. AC Milan og Inter deler hjemmebane på San Siro, også kjent som Stadio Giuseppe Meazza. Rivaliseringen har historiske og kulturelle røtter, blant annet knyttet til ulike samfunnsgrupper i Milano.

  2. Derby della Capitale (Roma-derbyet)

    Lag: AS Roma mot Lazio

    Betydning: Roma-derbyet er en intens rivalisering mellom hovedstadens to største klubber. Historisk har AS Roma og Lazio vært knyttet til ulike områder og samfunnsgrupper i byen. Kampene er kjent for sin intense atmosfære og lidenskapelige supportere.

  3. Derby d'Italia (Italia-derbyet)

    Lag: Juventus mot Inter

    Betydning: Derby d'Italia er en historisk rivalisering mellom to av Italias mest suksessrike klubber. Kampene mellom Juventus og Inter handler ikke bare om kampen om titler, men også om prestisje og nasjonal stolthet. Rivaliseringen har gitt mange minneverdige oppgjør gjennom årene.

  4. Derby della Mole (Torino-derbyet)

    Lag: Juventus mot Torino

    Betydning: Torino-derbyet er et intenst lokaloppgjør der Juventus historisk har vært forbundet med byens elite, mens Torino har hatt sterkere tilknytning til arbeiderklassen. Derbyet er oppkalt etter Mole Antonelliana, et kjent landemerke i Torino.

  5. Derby della Lanterna (Genova-derbyet)

    Lag: Genoa CFC mot UC Sampdoria

    Betydning: Genova-derbyet mellom byens to største klubber er kjent for sin intense atmosfære og sterke rivalisering. Oppgjørene betyr mye for supporterne og er en viktig kilde til lokal stolthet.

Internasjonale stjerner

Serie A tiltrekker seg topptalenter fra hele verden. Verdensklassespillere som Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovic og Paulo Dybala har vist frem ferdighetene sine i Italias øverste liga. Victor Osimhen, Dusan Vlahovic, Rafael Leao og Lautaro Martinez er for tiden de store stjernene i Serie A. Mellom 2018 og 2021 var Serie A hjemmet til Cristiano Ronaldo. I England ble Ronaldo med i Premier Leagues prestisjefylte 100-klubb, med Premier League-statistikk som viser at han scoret 103 ligamål for Man Utd.

Europeiske turneringer

Serie A-klubber konkurrerer også på den europeiske arenaen, der lag deltar i UEFA Champions League og UEFA Europa League, noe som gir ligaen et ekstra lag med spenning.

Hvor kan du kjøpe Serie A-billetter?

LiveFootballTickets.com er din foretrukne nettplattform for alle dine Serie A-billettbehov. Vår plattform har pålitelige selgere som legger ut billettene sine, noe som sikrer en trygg og pålitelig billettkjøpsopplevelse.

Hvordan kjøpe Serie A-billetter fra USA?

Hvis du er i USA og ønsker å kjøpe Serie A-billetter, har LiveFootballTickets.com løsningen. Du kan enkelt bestille billettene dine direkte fra vår plattform, og mange billetter slippes kort tid før kampen. Vi anbefaler at du får billettene sendt direkte til hotellet ditt i Italia for å sikre en problemfri opplevelse.

Ikke gå glipp av spenningen i Serie A. Sikre deg dine Serie A-billetter i dag og bli en del av fotballmagien i Italia!

Se vårt utvalg av Serie A-billetter for 2026-2027-sesongen

Utforsk utvalget vårt av Serie A-kamper. Vi tilbyr fotballbilletter til noen av Italias største klubber. Hos LiveFootballTickets.com kan du kjøpe AC Milan-billetter, Inter-billetter, AS Roma-billetter og billetter til en rekke andre Serie A-kamper.

Kjøp italienske fotballbilletter på nett gjennom vårt trygge bestillingssystem. Vi er ikke tilknyttet noen italienske fotballklubber, Serie A eller ligaens stadioner. Vær oppmerksom på at billettene kan selges til en høyere pris enn den opprinnelige billettprisen.