Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

West Ham United Championship billetter

Toppgrafikk for West Ham United med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Grunnlagt i 1895 ble West Ham United et etablert Premier League-lag over årene. Etter en svak sesong i Premier League rykket de imidlertid ned til Championship. Bestill alle dine West Ham United billetter for sesongen 2026-2027 trygt på nett hos Livefootballtickets.com. Vi har for tiden 127 billetter tilgjengelig til alle West Ham Uniteds kamper, med priser fra bare 70 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 131 $.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 448 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

West Ham United FC

The Hammers / The Irons · London Stadium · Newham, Borough of London, England · Grunnlagt 1895

Trener: Nuno Espírito Santo (Portugal)

Stallstørrelse
28
Snittalder
24.9
Ligatitler
0
Europacuptitler
0

Championship 2026/2027

Tabell for Championship 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
1Swansea Promotion11722168823
2West Ham Promotion1164130121822
3Middlesbrough Promotion Playoff116412216622
4Birmingham Promotion Playoff115512011920
5West Brom Promotion Playoff116231512320
6Stoke Promotion Playoff116141816219
7Southampton Promotion Playoff1163221101117

Form og toppspillere

Formkurve

  1. WSeier
  2. DUavgjort
  3. DUavgjort
  4. WSeier
  5. WSeier

Toppscorer

Jarrod Bowen

6 mål

Flest målgivende

Jarrod Bowen

5 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for West Ham United FC
DatoKampResultat
11. sep.West Ham United FC - Wrexham AFC6 - 0
WSeier
15. sep.West Ham United FC - Fulham FC2 - 3
LTap
19. sep.Millwall FC - West Ham United FC2 - 2
DUavgjort
9. okt.West Ham United FC - Queens Park Rangers FC1 - 1
DUavgjort
14. okt.Lincoln City FC - West Ham United FC0 - 6
WSeier
17. okt.Swansea City AFC - West Ham United FC0 - 1
WSeier

Spillerstall

West Ham United FC Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Alphonse Aréola331,95 mFranceright
Finlay Herrick201,84 mEnglandi/t
Mads Hermansen26i/tDenmarki/t
West Ham United FC Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Adama Boiro241,83 mSpaini/t
Airidas Golambeckis18i/tEnglandi/t
Edson Álvarez281,85 mMexicoright
Ezra Mayers191,83 mBarbadosi/t
Joël Veltman341,84 mNetherlandsright
Konstantinos Mavropanos281,91 mGreeceright
Kyle Walker-Peters291,73 mEnglandright
Max Kilman291,92 mEnglandleft
Morato251,90 mBrazilleft
Oliver Scarles20i/tEnglandi/t
West Ham United FC Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Arne Engels231,84 mBelgiumi/t
Divine Mukasa19i/tEnglandi/t
Keiber Lamadrid22i/tVenezuelai/t
Lewis Orford20i/tEnglandi/t
Mohamadou Kanté21i/tFrancei/t
Soungoutou Magassa231,88 mFranceright
Tomáš Souček311,92 mCzechiaright
West Ham United FC Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Edvin Austbø21i/tNorwayi/t
Jarrod Bowen301,78 mEnglandright
Joshua Ajala19i/tEnglandi/t
Joël Piroe271,81 mSurinameleft
Manor Solomon271,70 mIsraelboth
Maxwel Cornet301,79 mCôte d’Ivoireright
Pablo22i/tBrazili/t
Valentín Castellanos281,79 mArgentinaright

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Trisha C kapret 3 billetter til Manchester City vs AEK Athens.19. okt. 2026
  • Youssef S sikret seg 1 billett til Crystal Palace vs Newcastle United.19. okt. 2026
  • Yong Cong C fikk tak i 1 billett til Arsenal vs Brentford.19. okt. 2026
  • Yanbing C skaffet seg 2 billetter til England vs Croatia.19. okt. 2026
  • Christian N kjøpte 3 billetter til Borussia Dortmund vs Stuttgart.19. okt. 2026
  • Emir A fikk 2 billetter til Manchester City vs AEK Athens.19. okt. 2026
  • Maria Lapholm C kapret 2 billetter til Chelsea vs Crystal Palace.19. okt. 2026
  • Liam A sikret seg 1 billett til Manchester City vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Emily B fikk tak i 2 billetter til Bayern Munich vs Arsenal.19. okt. 2026
  • Michael P skaffet seg 2 billetter til FC Shakhtar Donetsk vs Sporting CP.19. okt. 2026

West Ham United billetter | Sikker bestilling på nett


På denne siden finner du de beste billettene til West Ham Uniteds kamper borte og hjemme på stadion. Den første kommende kampen er West Ham United vs Southampton, som spilles 24.10.2026 på Olympic Stadium London i London, Storbritannia. Utforsk billettutvalget vårt og finn kampen du vil være med på! Merk at du alltid velger "borteseksjon" eller "West Ham-seksjon" når du bestiller billetter til West Ham United på bortebane. The Hammers er en av de mest støttede klubbene i Championship, så etterspørselen etter billetter er høy – ikke vent for lenge og bestill dine nå!

Hvordan kjøpe West Ham United FC-billetter i 2026

Vår kundeserviceavdeling får mange supportere som spør: Hvordan kan jeg bestille West Ham United-billetter? Championship er en av de vanskeligste ligaene å få fotballbilletter til, og når du ikke er medlem er det nesten umulig å få billetter til West Ham United-kamper. Vi har samlet de beste tilgjengelige West Ham United FC-billettene for ikke-medlemmer. La oss gå deg gjennom trinnene før billettene er dine.

  1. Velg kampen du vil være med på og klikk «Vis billetter».
  2. Velg området du vil sitte i på stadion på høyre side.
  3. Velg antall billetter du vil kjøpe.
  4. Klikk på den grønne «Kjøp»-knappen.
  5. Fyll ut bestillingsskjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjonen din er korrekt.
  7. Klikk «Betal».
  8. Billettene er nå dine!

Hvorfor du bør bestille dine West Ham United-billetter hos Livefootballtickets.com

Championship er en av de mest konkurranseutsatte og uforutsigbare ligaene i verdensfodballen. West Ham United er et av de mest støttede lagene i ligaen og billetter er alltid i høy etterspørsel. Med det sekundære fotballbillettmarkedet som vokser hvert år, vil vi gjerne forklare deg hvorfor du bør bestille dine West Ham-billetter hos Livefootballtickets.com. Vi vil gjøre dette basert på våre tre mest unike salgspoeng.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billettene dine. Toppprioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor innførte vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver eneste billett på nettsiden vår kommer med en 150 % garanti. Hvis noe uventet skjer med billettene dine, får du full refusjon + 50 % ekstra shopping-kreditt. I løpet av de 20 årene med salg av fotballbilletter har vi alltid spurt kundene våre hvordan opplevelsen deres var. For å lære av det, men også for å vise andre fotballfans hva de kan forvente av oss. Nylig har vi passert 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 er kundene våre svært fornøyde med billettene våre. De mest omtalte kvalitetene fra kundene våre er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Fornøyde med bestillingsprosessen
  • Fart på billettleveransen
  • Positiv opplevelse med sitteplassene

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på Trustpilot-profilen vår, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt West Ham United-billetter via plattformen vår. Dette er et lite utvalg av anmeldelser vi har fått fra kunder som har bestilt West Ham United-billetter før:

En kunde bestilte billetter til Liverpool mot West Ham.
Used them 5 times, no problems till today. Liverpool v West Ham, Anny Rd end my ticket didn't work, I moved away quietly as advised called the number I was told to and within 20 mins I was given a new ticket in the Kenny Dalgleish stand. Review on Trustpilot

En kunde bestilte billetter til Liverpool mot West Ham.
We ordered Liverpool v West Ham tickets. I was quite nervous about the entire process but even trying worked out brilliantly. We collected the tickets just before the match and had a fantastic experience. Will definitely use again Review on Trustpilot

Tilgjengelig 24/7

Med all erfaringen vi har fått gjennom årene, vet vi at det er viktig å være tilgjengelig for kundene våre. Spesielt for folk som skal se sin aller første West Ham-kamp, kan det være litt stressende. Derfor satte Livefootballtickets.com opp det aller første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbilletter. Når som helst det er noe galt, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg!

Bredt utvalg av West Ham United-billetter tilgjengelig

En annen veldig viktig grunn til å bestille billettene dine via vår nettside er tilgjengeligheten av billetter. I øyeblikket du leser dette har vi 127 West Ham United-billetter tilgjengelig. Vårt team av billetselgere jobber hardt for å finne de aller beste billettene til deg. Ser du ikke billettene du ønsker akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil se vårt lager fullstendig fornyet.

Erfaring

Vi har vært i drift siden 2006, og på den tiden var vi en av svært få nettbaserte fotballbillettmarkedsplasser. Noe som har endret seg betydelig de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og fortsatt går det sterkt. I over 20 år har vi solgt billetter til West Ham United og de andre engelske klubbene. Det beste med det er at ikke bare har selskapet vært i drift så lenge, vårt team har også mye erfaring. I hver eneste avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å gi deg de beste billettene som er mulig. Med vår 20+ års erfaring som selskap vil vi sørge for at din West Ham United-reise blir en problemfri opplevelse!


Stadioninformasjon

Navn:

London Stadium

Kapasitet:

62 500

Adresse:

Queen Elizabeth Olympic Park, London, E20 2ST, United Kingdom

Beskrivelse:

London Stadium er det moderne hjemmet til West Ham United, som har spilt der siden 2016 da klubben flyttet fra det historiske Boleyn Ground (Upton Park), deres hjem i over 100 år. Bygget for OL i London i 2012, har stadion en fotballkapasitet på 62 500, noe som gjør det til en av de største klubbarenaene i England. Beliggende i Queen Elizabeth Olympic Park i Stratford, Øst-London, er det en landemerke-arena med fasiliteter i verdensklasse. Et heldig fåtall av disse 62 500 supporterne kan bestille sine West Ham United-billetter gjennom vårt sikre bestillingssystem.


Beste måte å reise til London Stadium

Med tog

Nærmeste stasjon er Stratford, som ligger bare 15 minutters gange gjennom Queen Elizabeth Olympic Park til stadion. Stratford betjenes av Elizabeth line, Jubilee line, DLR, London Overground og National Rail-tjenester, noe som gjør det til en av de mest tilgjengelige fotballarenaene i landet. West Ham stasjon på Hammersmith & City- og District-linjene er også veldig nær arenaen.

Med buss

Øst-London er godt dekket av buss, med hyppige avganger gjennom Stratford fra hele byen. Fra sentrale London og omliggende områder er det en enkel reise til London Stadium. På kampdager er det lett å følge mengdene gjennom parken mot stadion.

Med bil

Du kan nå London Stadium via A12 og A11, som kobles til det større veinettet. Å kjøre på kampdager er ikke tilrådelig da trafikken i området er betydelig. Det er svært begrenset parkering ved stadion, så supportere oppfordres sterkt til å reise med offentlig transport der det i det hele tatt er mulig.

Med sykkel

Å sykle til London Stadium er enklere enn du tror. Queen Elizabeth Olympic Park er godt tilknyttet med sykkelstier og det er en rask og sunn måte å gjøre reisen på. Du kan komme deg forbi trafikkork og unngå overfylt offentlig transport, og det er plass til å parkere sykkelen din nær arenaen på en kampdag.


London Stadium stadionguide

London Stadium er en av de mest imponerende arenaene i engelsk fotball. Stadion er delt inn i fire tribuner: Bobby Moore Stand, Billy Bonds Stand, Sir Trevor Brooking Stand og West Stand. Uansett hvilken turnering West Ham United spiller i, har vi deg dekket med billetter til hver Hammers-kamp.

Bobby Moore Stand

Bobby Moore Stand sitter på nordsiden av London Stadium, oppkalt etter West Hams største spiller noensinne og Englands VM-vinnende kaptein fra 1966. Denne tribunen med to nivåer strekker seg over hele lengden av banen og gir utmerket utsikt over hele spilleflaten. Det er en av de mest atmosfæriske delene av arenaen på en kampdag og er en passende hyllest til klubbens mest ikoniske skikkelse.

Billy Bonds Stand

Billy Bonds Stand på østsiden av stadion er den største tribunen på London Stadium, og rommer over 20 000 supportere på tvers av sin Kop-design med ett nivå. Oppkalt etter West Hams to ganger FA Cup-vinnende kaptein og rekordholderen for antall kamper, er den hjemmet til noen av klubbens mest lidenskapelige supportere og er en av de mest imponerende seksjonene på arenaen.

Sir Trevor Brooking Stand

Sir Trevor Brooking Stand ligger i den sørlige enden av stadion, oppkalt etter den legendariske West Ham-midtbanespilleren og to ganger FA Cup-vinner. Denne tribunen huser bortefansen, som får tildelt plasser både på øvre og nedre nivå i den sørvestre delen av tribunen. Den har også en av stadionets to gigantskjermer, plassert mellom nedre og øvre nivå.

West Stand

West Stand går langs hele banen på vestsiden av London Stadium og inneholder klubbens viktigste hospitality- og bedriftsfasiliteter, inkludert executive-bokser og premium-lounger. Her finner du den beste komforten og servicen på stadion, og utsikten over banen er superb. Denne tribunen huser også benkene og tekniske områder, så du vil være nær managerne og spillerne.

Hvilken tribune bør du velge?

Det er viktig å kunne ta den beste beslutningen når du bestiller West Ham United-billetter. Derfor har vi laget denne tabellen med en rask sammenligning av alle fire tribuner. Sjekk hva som er viktig for deg, så finner du den beste tribunen for dine ønsker.

Prioritet Beste tribune Hvorfor
Best stemning Billy Bonds Stand Hjemmet til de høylytte, mest lojale Hammers-supporterne
Best utsikt West Stand Fullengdetribune med utmerket utsikt over banen
Førstegangsbesøkende Bobby Moore Stand Balanse mellom stemning og gode siktlinjer
Familier med barn Bobby Moore Stand Gode fasiliteter og en komfortabel kampopplevelse
Se spillerne West Stand Benker, teknisk område og tunnelside
Premium komfort West Stand Executive-bokser og hospitality-lounger
Bortefans Sir Trevor Brooking Stand Den tildelte borteseksjonen på London Stadium

West Ham United FC klubbinformasjon

Nåværende trener:

Nuno Espírito Santo

Nåværende kaptein:

Jarrod Bowen

Ligaplassering i fjor:

18. plass (Premier League)

Annen informasjon

West Ham United vil spille i 2026-2027-sesongen. Etablert i 1895 er Hammers en av engelsk fotballs mest historiske og støttede klubber, med tre VM-vinnende spillere – Bobby Moore, Geoff Hurst og Martin Peters – blant deres mest feirede tidligere spillere. Kjøp West Ham United fotballbilletter på nett nå!


West Ham United heder og troféer

Toppdivisjon-titler:

0

Andredivisjons (Championship/Division One) titler:

0

Tredjeligatitler:

0

Fjerdeligatitler:

0

FA Cup-seire:

3 (1963/64, 1974/75, 1979/80)

League Cup-seire:

0

UEFA Conference League-seire:

1 (2022/23)


Rivaler

Hovedrivaler

Dockers Derby mot Millwall

Det sterkeste rivalerforholdet West Ham United har er med Millwall, der kampen mellom de to er kjent som Dockers Derby. Rivaliseringen går tilbake til 1899 da begge klubbene ble dannet av havnearbeidere ved Themsen, i konkurranse om samme handel og samme stolthet. Selv når de to klubbene ikke er i samme divisjon forblir derbyet en av de mest lidenskapelig kjempede og intense oppgjørene i engelsk fotball, og supporterne fra begge lag kan ikke vente på at det skal returnere.

Mindre rivaler

Tottenham Hotspur

Rivaliseringen med Tottenham Hotspur er en sterk London-rivalisering forankret i nær geografi og langvarig konkurranse i hovedstaden. De to klubbene har møttes regelmessig i toppdivisjonen gjennom årene, og et møte mellom West Ham og Spurs bærer alltid betydelig lokal stolthet og litt ekstra spenning.


Ofte stilte spørsmål om West Ham United-billetter

West Ham United bortebilletter kan være litt vanskeligere å finne enn billetter til hjemmekamper, rett og slett fordi det er langt mindre plass til bortefans på ethvert stadion enn det er for hjemmesupportere. Vi klarer å få tak i West Ham United fotballbilletter til nesten hver kamp. Velg bortekampen du vil være med på og se deretter på billettbeholdningen. Alle våre bortekampbilletter er merket. De mest brukte merkene for Hammers' bortekamper er: West Ham-seksjon, Borteseksjon, West Ham United supportere-seksjon og bortetribune. Når seksjonsetiketten ikke er lik disse merkene, er billettene for hjemmelaget.