Prijzen kunnen hoger zijn dan de oorspronkelijke prijs
Betrouwbare marktplaats voor voetbaltickets · Prijs kan boven of onder nominale waarde liggen · Elke order gedekt door onze 150% geld-terug-garantie.

West Ham United Championship‑tickets

West Ham United team header graphic met team branding en ticketinformatie voor aankomende wedstrijden.

West Ham United werd opgericht in 1895 en groeide uit tot een gevestigde Premier League-club. Na een teleurstellend seizoen degradeerde de club naar de Championship. Boek alle West Ham United-tickets voor het seizoen 2026-2027 veilig online op Livefootballtickets.com. We hebben 129 tickets beschikbaar, met prijzen vanaf slechts $ 69 en een gemiddelde ticketprijs van $ 160.

Trustpilot-logo
Uitstekend4.7
21Kreviews
150% geld terug garantie

Waarom bij ons kopen?

  • 150% Geld Terug Garantie
  • Beste tickets en prijzen
  • Champions League-niveau klantenservice

Wat andere voetbalfans over ons zeggen

Beoordeeld 4,7 / 5

Op basis van 21.382 reviews

Trustpilot-logo
  • 3 weken geleden

    Tickets waren mooi op tijd geleverd en zonder problemen naar binnen gekomen.zou zeker deze service nog een keer gebruiken

    Tonnie Beekmans

  • 1 maand geleden

    Alles perfect geregeld en opgevolgd door Livefootballtickets ! Zeker een aanrader !

    Bart

  • 2 maanden geleden

    Prima, verlopen. Kaartjes waren wel 100 euro per stuk duurder dan de originele prijs. Echter de prijs was vooraf duidelijk.

    S t L

  • 2 maanden geleden

    Reserveren 4 kaartjes langs elkaar voor de community Shield Arsenal/man city was simpel bij jullie . Bij andere ticketshops moest ik meer dan het dubbele betalen. Het was voor ons de vraag of het allemaal wel goed zou gaan. Maar alles goed geregeld, goeie plekken onderste ring rij 12 , grandioze beleving voor ons. Tussen door nog op de hoogte gebracht van de wijziging van het aanvangstijdstip. Kaartjes hadden we al binnen voor vertrek naar Wales. Dit was voor de zestigste verjaardag van mijn vrouw, samen met onze zonen een geweldige wedstrijd gezien.

    Rinie de Kleijn

  • 5 maanden geleden

    We dachten eerst dat het nep zou zijn maar alles was zeer goed geregeld. We hadden kaartjes op de ochtend van de wedstrijd geregeld en dit waren de beste kaartjes ooit! Ook de communicatie was er direct, top!

    Ingrid

  • 5 maanden geleden

    Je krijgt meer dan voldoende info, je wordt op de hoogte gehouden met informatie indien nodig, je krijgt de kaartjes op tijd.

    Marcel

  • 5 maanden geleden

    Tickets besteld zo’n 3 weken voor de wedstrijd 3/4 dagen van te voren tickets op de telefoon gekregen. Top!

    Jaran Vondenhoff

  • 5 maanden geleden

    Constant informatie over de stand van zaken. Ik had het 1st bij een andere organisatie geregeld en daar kreeg ik niet eens te horen dat een andere wedstrijd was verplaatst van de zaterdag naar de maandag.

    Westdorp

  • 5 maanden geleden

    Prachtig weekend en top kaartjes. 1e keer hier tickets besteld vanuit nederland en dan is het altijd maar de vraag als je in engeland bent of ze het doen. Voordat we naar engeland kwamen al de kaartjes ontvangen top service.! Al onze kaartjes deden het! Zal voortaan als ik naar het buiteland ga zeker weer hier kopen!

    Marc

  • 5 maanden geleden

    Good communication and trustfull and reliable!

    klant

  • 5 maanden geleden

    De communicatie vanuit jullie was goed. Genoeg updates. De tickets waren duidelijk. Enige wat misschien de volgende keer beter kan is de weergave van de zitplek op jullie site. Nu hadden jullie achter het doel aan de onderkant een plek, maar het was niet duidelijk aan welke kant. Dat kon heel divers zijn allemaal. De volgende keer kunnen jullie misschien duidelijker zijn in de weergave. Het was dus voor mij nog een stukje spannend in welk blok ik zou zitten.

    Emre-Rotterdam

  • 5 maanden geleden

    Fantastic!

    klant

  • 5 maanden geleden

    Great seats and fast response to questions

    Martijn Van Antwerpen

  • 5 maanden geleden

    Booking klopte precies. Makkelijk te boeken en duidelijke uitleg voor downloads tickets.

    Ronald Griese

  • 6 maanden geleden

    Great tickets amazing game

    Damian

We werken samen met

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

West Ham United FC

The Hammers / The Irons · London Stadium · Newham, Borough of London, Engeland · Opgericht in 1895

Trainer: Nuno Espírito Santo (Portugal)

Selectiegrootte
28
Gem. leeftijd
24.9
Landstitels
0
Europese bekers
0

Championship 2026/2027

Stand Championship 2026/2027
#ClubGWGLVDVDTDSP
1Swansea Promotion9621157820
2Middlesbrough Promotion95311712518
3West Ham Promotion Playoff944123121116
4Stoke Promotion Playoff95131513216
5Wolverhampton Promotion Playoff84221511414
6QPR Promotion Playoff9351118314
7Birmingham Promotion Playoff93511311214

Vorm & topspelers

Recente vorm

  1. WWinst
  2. WWinst
  3. WWinst
  4. DGelijkspel
  5. DGelijkspel

Topscorer

Jarrod Bowen

5 doelpunten

Meeste assists

Jarrod Bowen

3 assists

Recente uitslagen

Recente uitslagen van West Ham United FC
DatumWedstrijdUitslag
5 sepWest Ham United FC - Derby County FC3 - 0
WWinst
8 sepBolton Wanderers FC - West Ham United FC2 - 3
WWinst
11 sepWest Ham United FC - Wrexham AFC6 - 0
WWinst
15 sepWest Ham United FC - Fulham FC2 - 3
LVerlies
19 sepMillwall FC - West Ham United FC2 - 2
DGelijkspel
9 oktWest Ham United FC - Queens Park Rangers FC1 - 1
DGelijkspel

Huidige selectie

Doelmannen van West Ham United FC
DoelmannenLeeftijdLengteLandVoet
Alphonse Aréola331,95 mFrankrijkRechts
Finlay Herrick201,84 mEngelandn.b.
Mads Hermansen26n.b.Denemarkenn.b.
Verdedigers van West Ham United FC
VerdedigersLeeftijdLengteLandVoet
Adama Boiro241,83 mSpanjen.b.
Airidas Golambeckis18n.b.Engelandn.b.
Edson Álvarez281,85 mMexicoRechts
Ezra Mayers191,83 mBarbadosn.b.
Joël Veltman341,84 mNederlandRechts
Konstantinos Mavropanos281,91 mGriekenlandRechts
Kyle Walker-Peters291,73 mEngelandRechts
Max Kilman291,92 mEngelandLinks
Morato251,90 mBraziliëLinks
Oliver Scarles20n.b.Engelandn.b.
Middenvelders van West Ham United FC
MiddenveldersLeeftijdLengteLandVoet
Arne Engels231,84 mBelgiën.b.
Divine Mukasa19n.b.Engelandn.b.
Keiber Lamadrid22n.b.Venezuelan.b.
Lewis Orford20n.b.Engelandn.b.
Mohamadou Kanté21n.b.Frankrijkn.b.
Soungoutou Magassa231,88 mFrankrijkRechts
Tomáš Souček311,92 mTsjechiëRechts
Aanvallers van West Ham United FC
AanvallersLeeftijdLengteLandVoet
Edvin Austbø21n.b.Noorwegenn.b.
Jarrod Bowen301,78 mEngelandRechts
Joshua Ajala19n.b.Engelandn.b.
Joël Piroe271,81 mSurinameLinks
Manor Solomon271,70 mIsraëlboth
Maxwel Cornet301,79 mIvoorkustRechts
Pablo22n.b.Braziliën.b.
Valentín Castellanos281,79 mArgentiniëRechts

Laatste voetbalfans die we met tickets hebben geholpen

  • Sean F verkreeg 2 tickets voor Newcastle United vs Aston Villa.13 okt 2026
  • Cheryl V bemachtigde 2 tickets voor Liverpool vs Coventry City.13 okt 2026
  • Kenneth Søndergaard C haalde 2 tickets voor Hamburger SV vs Stuttgart.13 okt 2026
  • Jessica H verkreeg 2 tickets voor England vs Croatia.13 okt 2026
  • Sam S kocht 3 tickets voor Arsenal vs Everton.13 okt 2026
  • Abhijit S regelde 2 tickets voor Arsenal vs Lille.13 okt 2026
  • Ximena Fernanda E verkreeg 2 tickets voor Atletico Madrid vs Manchester United.13 okt 2026
  • Rhys M bemachtigde 4 tickets voor Liverpool vs Villarreal.13 okt 2026
  • Bill W haalde 2 tickets voor Wrexham vs West Bromwich Albion.13 okt 2026
  • Diego B verkreeg 2 tickets voor Arsenal vs Lille.13 okt 2026

West Ham United‑tickets | Veilig online boeken


Op deze pagina vind je de beste tickets voor West Ham Uniteds thuis- en uitwedstrijden. De eerstvolgende wedstrijd is Lincoln City vs West Ham United, op 14-10-2026 in Sincil Bank Stadium in Lincoln, Verenigd Koninkrijk. Selecteer altijd "away end" of "West Ham section" bij uittickets. The Hammers zijn een van de best ondersteunde clubs, dus boek op tijd!

Hoe West Ham United FC-tickets kopen in 2026

Onze klantenservice krijgt veel vragen: hoe kan ik West Ham United-tickets boeken? De Premier League is moeilijk voor tickets, zeker zonder lidmaatschap. Wij hebben de beste beschikbare tickets voor niet-leden verzameld.

  1. Selecteer de wedstrijd en klik op 'Tickets bekijken'.
  2. Selecteer het stadiongedeelte aan de rechterkant.
  3. Selecteer het aantal tickets.
  4. Klik op de groene 'Koop'-knop.
  5. Vul het bestelformulier in met je gegevens.
  6. Controleer al je gegevens.
  7. Klik op 'Betaling uitvoeren'.
  8. De tickets zijn nu van jou!

Waarom je West Ham United-tickets bij Livefootballtickets.com moet boeken

De Championship is een van de meest competitieve competities in het wereldvoetbal. West Ham United is een van de best ondersteunde clubs en tickets zijn altijd sterk in trek. We leggen je uit waarom je bij ons moet boeken aan de hand van onze drie meest unieke verkooppunten.

Vertrouwen

Elk ticket op onze website wordt geleverd met een 150%-garantie. Bij problemen krijg je een volledige terugbetaling + 50% extra winkelkrediet. We hebben de 20.000 beoordelingen op Trustpilot overschreden met een score van 4,7 van de 5. De meest genoemde kwaliteiten zijn:

  • Positieve interacties met de klantenservice
  • Tevreden over het bestelproces
  • Snelheid van ticketlevering
  • Positieve ervaring met de zitplaatsen

Hier zijn enkele beoordelingen van klanten die eerder West Ham United-tickets via ons platform hebben gekocht:

Een klant boekte tickets voor Liverpool tegen West Ham.
Heb ze 5 keer gebruikt, geen problemen tot vandaag. Liverpool tegen West Ham, Anny Rd end – mijn ticket werkte niet, ik liep rustig weg zoals aangeraden, belde het opgegeven nummer en binnen 20 minuten kreeg ik een nieuw ticket in de Kenny Dalgleish stand. Beoordeling op Trustpilot

Een klant boekte tickets voor Liverpool tegen West Ham.
We bestelden Liverpool tegen West Ham tickets. Ik was nerveus maar alles werkte schitterend. We haalden de tickets op vlak voor de wedstrijd en hadden een fantastische ervaring. Zal het zeker opnieuw gebruiken. Beoordeling op Trustpilot

24/7 beschikbaar

Livefootballtickets.com heeft het allereerste 24/7 klantenserviceteam voor voetbaltickets opgezet. Wanneer er iets mis is, kun je altijd contact opnemen.

Breed aanbod aan West Ham United-tickets beschikbaar

Op dit moment hebben we 129 West Ham United-tickets beschikbaar. Ons team werkt hard om de allerbeste tickets voor je te vinden.

Ervaring

We zijn actief sinds 2006 en verkopen al meer dan 20 jaar tickets voor West Ham United en andere Engelse clubs. In elke afdeling werken collega's die hier al meer dan 15 jaar zitten.


Stadioninformatie

Naam:

London Stadium

Capaciteit:

62.500

Adres:

Queen Elizabeth Olympic Park, Londen, E20 2ST, Verenigd Koninkrijk

Beschrijving:

Het London Stadium is het moderne thuisstadion van West Ham United, dat er speelt sinds 2016 toen de club verhuisde van het historische Boleyn Ground (Upton Park). Gebouwd voor de Olympische Spelen van 2012, heeft het stadion een voetbalcapaciteit van 62.500 plaatsen, een van de grootste clubstadions in Engeland.


Beste manier om naar het London Stadium te reizen

Met de trein

Het dichtstbijzijnde station is Stratford, op 15 minuten lopen door het Queen Elizabeth Olympic Park. Stratford wordt bediend door de Elizabeth line, Jubilee line, DLR, London Overground en National Rail. Station West Ham op de Hammersmith & City en District line is ook zeer dichtbij.

Met de bus

Oost-Londen is goed bediend door bussen met frequente diensten door Stratford. Op wedstrijddagen is het gemakkelijk om de menigte door het park richting het stadion te volgen.

Met de auto

Je kunt het London Stadium bereiken via de A12 en A11. Rijden op wedstrijddagen wordt niet aangeraden vanwege het verkeer en zeer beperkte parkeermogelijkheden.

Met de fiets

Het Queen Elizabeth Olympic Park is goed verbonden door fietspaden. Een snelle en gezonde manier om de reis te maken en files te vermijden.


London Stadium stadionguide

Het London Stadium is een van de meest indrukwekkende stadions in het Engelse voetbal met vier tribunes: Bobby Moore Stand, Billy Bonds Stand, Sir Trevor Brooking Stand en West Stand.

Bobby Moore Stand

De Bobby Moore Stand bevindt zich aan de noordkant, vernoemd naar de grootste speler ooit van West Ham en kapitein van het Engelse wereldkampioenschapsteam van 1966. Deze tweeverdiepingstribune loopt over de volledige lengte van het veld en biedt uitstekend zicht.

Billy Bonds Stand

De Billy Bonds Stand aan de oostkant is de grootste tribune van het London Stadium met meer dan 20.000 supporters in het eenlaagse Kop-ontwerp. Vernoemd naar West Hams tweevoudige FA Cup-winnende kapitein en recordaanwezige.

Sir Trevor Brooking Stand

De Sir Trevor Brooking Stand bevindt zich aan het zuidelijke uiteinde en herbergt de uitfans in de bovenste en onderste niveaus in het zuidwestelijke deel. Er is ook een van de twee reusachtige schermen van het stadion.

West Stand

De West Stand loopt over de volledige lengte aan de westkant en herbergt de belangrijkste hospitality-faciliteiten inclusief executive boxes en premium lounges. Hier zijn ook de dug-outs en technische gebieden.

Welke tribune moet je kiezen?

We hebben deze tabel gemaakt met een snelle vergelijking van alle vier de tribunes om je te helpen de juiste keuze te maken.

Prioriteit Beste tribune Waarom
Beste sfeer Billy Bonds Stand Thuisbasis van de luidste, trouwste Hammers-fans
Beste uitzicht West Stand Langtribune met uitstekend zicht op het veld
Eerste bezoeker Bobby Moore Stand Balans tussen sfeer en goede zichtlijnen
Gezinnen met kinderen Bobby Moore Stand Goede faciliteiten en een comfortabele wedstrijddagervaring
Spelers zien West Stand Dug-outs, technisch gebied en tunnelzijde
Premium comfort West Stand Executive boxes en hospitalitylounges
Uitfans Sir Trevor Brooking Stand Het aangewezen uitvak in het London Stadium

West Ham United FC Clubinformatie

Huidige trainer:

Nuno Espírito Santo

Huidige aanvoerder:

Jarrod Bowen

Competitiepositie vorig seizoen:

18e (Premier League)

Overige informatie

West Ham United speelt in het seizoen 2026-2027. Opgericht in 1895 met drie wereldkampioenen – Bobby Moore, Geoff Hurst en Martin Peters – als bekendste alumni. Koop nu online voetbaltickets!


West Ham United Erelijst & Trofeeën

Winst hoogste divisie:

0

Winst tweede divisie (Championship/Division One):

0

Winst derde divisie:

0

Winst vierde divisie:

0

FA Cup-winst:

3 (1963/64, 1974/75, 1979/80)

League Cup-winst:

0

UEFA Conference League-winst:

1 (2022/23)


Rivaliteiten

Hoofdrivalen

Het Dockers Derby tegen Millwall

De grootste rivaliteit van West Ham United is met Millwall, het Dockers Derby. Het dateert uit 1899 toen beide clubs werden opgericht door havenarbeiders aan de Theems. Het derby blijft een van de meest intense wedstrijden in het Engelse voetbal.

Overige rivalen

Tottenham Hotspur

De rivaliteit met Tottenham Hotspur is een sterke Londense rivaliteit geworteld in geografische nabijheid. Een ontmoeting tussen West Ham en Spurs gaat altijd gepaard met aanzienlijke lokale trots.


Veelgestelde vragen over West Ham United-tickets

We slagen erin voor bijna elke wedstrijd tickets te bemachtigen. De meest gebruikte labels zijn: West Ham section, Away section, West Ham United fans section en away end. Als het label hier niet op lijkt, zijn de tickets voor het thuisteam.