Prijzen kunnen hoger zijn dan de oorspronkelijke prijs
Betrouwbare marktplaats voor voetbaltickets · Prijs kan boven of onder nominale waarde liggen · Elke order gedekt door onze 150% geld-terug-garantie.

Nederlandse Eredivisie tickets

Nederlandse Eredivisie competitie header graphic met competitie branding en ticketinformatie voor aankomende wedstrijden.
De Eredivisie is de hoogste voetbalcompetitie van Nederland. AFC Ajax heeft de meeste titels gewonnen, 36. PSV Eindhoven is de volgende met 26, en Feyenoord volgt met 16. Sinds 1965 domineert deze drie clubs de Nederlandse Eredivisie-competitie. Nederland heeft het totaalvoetbal opgericht en staat erom bekend aantrekkelijk aanvallend voetbal te spelen. Koop uw Eredivisie-tickets veilig online via ons beveiligd boekingssysteem en woon een van de spannende voetbalwedstrijden in de Nederlandse voetbalcompetitie bij.
Trustpilot-logo
Uitstekend4.7
21Kreviews
150% geld terug garantie
  • zo
    25 okt14:30

    Nederlandse Eredivisie

    PSV vs Feyenoord
    Philips Stadion, Eindhoven, Nederland
    vanaf £ 141
    vanaf £ 141
  • za
    31 okt16:30

    Nederlandse Eredivisie

    Feyenoord vs Fortuna Sittard
    De Kuip, Rotterdam, Nederland
    vanaf £ 43
    vanaf £ 43
  • za
    31 okt18:45

    Nederlandse Eredivisie

    PSV vs Willem II
    Philips Stadion, Eindhoven, Nederland
    vanaf £ 78
    vanaf £ 78
  • za
    31 okt21:00

    Nederlandse Eredivisie

    Ajax vs AZ Alkmaar
    Johan Cruyff Arena, Amsterdam, Nederland
    vanaf £ 75
    vanaf £ 75
  • za
    21 nov18:45

    Nederlandse Eredivisie

    Feyenoord vs Excelsior
    De Kuip, Rotterdam, Nederland
    vanaf £ 57
    vanaf £ 57
  • zo
    22 nov14:30

    Nederlandse Eredivisie

    Ajax vs ADO Den Haag
    Johan Cruyff Arena, Amsterdam, Nederland
    vanaf £ 86
    vanaf £ 86
  • za
    28 nov18:45

    Nederlandse Eredivisie

    PSV vs Go Ahead Eagles
    Philips Stadion, Eindhoven, Nederland
    vanaf £ 66
    vanaf £ 66
  • zo
    29 nov14:30

    Nederlandse Eredivisie

    Feyenoord vs Ajax
    De Kuip, Rotterdam, Nederland
    vanaf £ 160
    vanaf £ 160
  • zo
    6 dec14:30

    Nederlandse Eredivisie

    Ajax vs FC Utrecht
    Johan Cruyff Arena, Amsterdam, Nederland
    vanaf £ 109
    vanaf £ 109
  • zo
    13 dec12:15

    Nederlandse Eredivisie

    PSV vs SC Telstar
    Philips Stadion, Eindhoven, Nederland
    vanaf £ 57
    vanaf £ 57

Waarom bij ons kopen?

  • 150% Geld Terug Garantie
  • Beste tickets en prijzen
  • Champions League-niveau klantenservice

Wat andere voetbalfans over ons zeggen

Beoordeeld 4,7 / 5

Op basis van 21.472 reviews

Trustpilot-logo
  • 2 dagen geleden

    Paar dagen van tevoren per mail de tickets ontvangen. Prima plekken in het stadion van Malaga. Alles was keurig geregeld! We hebben genoten. Charles en Tanja

    Charles Cerneus

  • 4 dagen geleden

    Clear communication and easy explanation

    Frencis Malawau

  • 4 weken geleden

    Tickets waren mooi op tijd geleverd en zonder problemen naar binnen gekomen.zou zeker deze service nog een keer gebruiken

    Tonnie Beekmans

  • 1 maand geleden

    Alles perfect geregeld en opgevolgd door Livefootballtickets ! Zeker een aanrader !

    Bart

  • 2 maanden geleden

    Prima, verlopen. Kaartjes waren wel 100 euro per stuk duurder dan de originele prijs. Echter de prijs was vooraf duidelijk.

    S t L

  • 2 maanden geleden

    Reserveren 4 kaartjes langs elkaar voor de community Shield Arsenal/man city was simpel bij jullie . Bij andere ticketshops moest ik meer dan het dubbele betalen. Het was voor ons de vraag of het allemaal wel goed zou gaan. Maar alles goed geregeld, goeie plekken onderste ring rij 12 , grandioze beleving voor ons. Tussen door nog op de hoogte gebracht van de wijziging van het aanvangstijdstip. Kaartjes hadden we al binnen voor vertrek naar Wales. Dit was voor de zestigste verjaardag van mijn vrouw, samen met onze zonen een geweldige wedstrijd gezien.

    Rinie de Kleijn

  • 5 maanden geleden

    We dachten eerst dat het nep zou zijn maar alles was zeer goed geregeld. We hadden kaartjes op de ochtend van de wedstrijd geregeld en dit waren de beste kaartjes ooit! Ook de communicatie was er direct, top!

    Ingrid

  • 5 maanden geleden

    Je krijgt meer dan voldoende info, je wordt op de hoogte gehouden met informatie indien nodig, je krijgt de kaartjes op tijd.

    Marcel

  • 5 maanden geleden

    Tickets besteld zo’n 3 weken voor de wedstrijd 3/4 dagen van te voren tickets op de telefoon gekregen. Top!

    Jaran Vondenhoff

  • 5 maanden geleden

    Constant informatie over de stand van zaken. Ik had het 1st bij een andere organisatie geregeld en daar kreeg ik niet eens te horen dat een andere wedstrijd was verplaatst van de zaterdag naar de maandag.

    Westdorp

  • 5 maanden geleden

    Prachtig weekend en top kaartjes. 1e keer hier tickets besteld vanuit nederland en dan is het altijd maar de vraag als je in engeland bent of ze het doen. Voordat we naar engeland kwamen al de kaartjes ontvangen top service.! Al onze kaartjes deden het! Zal voortaan als ik naar het buiteland ga zeker weer hier kopen!

    Marc

  • 6 maanden geleden

    Good communication and trustfull and reliable!

    klant

  • 6 maanden geleden

    De communicatie vanuit jullie was goed. Genoeg updates. De tickets waren duidelijk. Enige wat misschien de volgende keer beter kan is de weergave van de zitplek op jullie site. Nu hadden jullie achter het doel aan de onderkant een plek, maar het was niet duidelijk aan welke kant. Dat kon heel divers zijn allemaal. De volgende keer kunnen jullie misschien duidelijker zijn in de weergave. Het was dus voor mij nog een stukje spannend in welk blok ik zou zitten.

    Emre-Rotterdam

  • 6 maanden geleden

    Fantastic!

    klant

  • 6 maanden geleden

    Great seats and fast response to questions

    Martijn Van Antwerpen

We werken samen met

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Eredivisie

Nederland · Nationale competitie · Seizoen 2026/2027

Clubs
18

Eredivisie 2026/2027

Stand Eredivisie 2026/2027
#ClubGWGLVDVDTDSP
1Feyenoord CL972031102123
2AZ Champions League Qualification962120101020
3PSV Europa League Qualification961227121519
4Ajax UECL953127121518
5Twente UECL95221710717
6Sittard UECL94321617-115
7Groningen UECL94232219314

Huidige vorm

Huidige vorm Eredivisie 2026/2027
#ClubVorm
1Feyenoord
WWinst
WWinst
WWinst
WWinst
WWinst
2AZ
WWinst
DGelijkspel
WWinst
LVerlies
DGelijkspel
3PSV
WWinst
WWinst
LVerlies
WWinst
LVerlies
4Ajax
WWinst
WWinst
DGelijkspel
DGelijkspel
WWinst
5Twente
WWinst
WWinst
WWinst
DGelijkspel
LVerlies

Topscorers

Topscorers Eredivisie 2026/2027
#SpelerDoelpunten
1Søren TengstedtGo Ahead Eagles6
2Brynjolfur Darri WillumssonFC Groningen6
3Thom van BergenFC Groningen6
4Julian BrandtAFC Ajax6
5Milan ZonneveldSparta Rotterdam6

Meeste assists

Meeste assists Eredivisie 2026/2027
#SpelerAssists
1Irakli YegoianSBV Excelsior5
2Givairo ReadFeyenoord Rotterdam5
3Gjivai ZechiëlFeyenoord Rotterdam4
4Dylan MbayoPEC Zwolle4
5Oscar GloukhAFC Ajax4

Recente winnaars

Recente winnaars Eredivisie
SeizoenClubKampioen
2025/2026PSVTweede: Feyenoord Rotterdam
2024/2025PSVTweede: AFC Ajax
2023/2024PSVTweede: Feyenoord Rotterdam
2022/2023Feyenoord RotterdamTweede: PSV
2021/2022AFC AjaxTweede: PSV
2020/2021AFC AjaxTweede: PSV
2018/2019AFC AjaxTweede: PSV
2017/2018PSVTweede: AFC Ajax
2016/2017Feyenoord RotterdamTweede: AFC Ajax
2015/2016PSVTweede: AFC Ajax

Succesvolste clubs ooit

Succesvolste clubs Eredivisie
#ClubTitels
1AFC AjaxLaatste: 2021/202236
2PSVLaatste: 2025/202627
3Feyenoord RotterdamLaatste: 2022/202316
4Koninklijke HC&VVLaatste: 1913/19148
5Sparta RotterdamLaatste: 1958/19596
6Go Ahead EaglesLaatste: 1932/19334
7HBS CraeyenhoutLaatste: 1924/19253
8Willem II TilburgLaatste: 1954/19553
9ADO Den HaagLaatste: 1942/19432
10AZLaatste: 2008/20092

Laatste voetbalfans die we met tickets hebben geholpen

  • 영아 이 verkreeg 2 tickets voor Manchester City vs Hull City.21 okt 2026
  • Haonan W bemachtigde 1 ticket voor Bayern Munich vs Arsenal.21 okt 2026
  • ZHUOHUA Z haalde 1 ticket voor Aston Villa vs Viking FK.21 okt 2026
  • Christoph F verkreeg 4 tickets voor Manchester United vs Aston Villa.21 okt 2026
  • Tom H kocht 2 tickets voor Arsenal vs Everton.21 okt 2026
  • Mostafa A regelde 2 tickets voor Bayern Munich vs Arsenal.21 okt 2026
  • AQUILES D verkreeg 3 tickets voor Chelsea vs Newcastle United.21 okt 2026
  • Heeseon C bemachtigde 1 ticket voor Arsenal vs Everton.21 okt 2026
  • Florian Nicolas W haalde 3 tickets voor SL Benfica vs Lech Poznań.21 okt 2026
  • ADNAN I verkreeg 2 tickets voor Manchester United vs Bournemouth.21 okt 2026

Eredivisie tickets online kopen | LiveFootballTickets.com


Eredivisie Tickets 2025-2026

De Eredivisie is de hoogste voetbalcompetitie van Nederland en staat garant voor spektakel, strijd en passie. Van topwedstrijden zoals Ajax - Feyenoord tot verrassingen van clubs als FC Twente, AZ en Sparta: elke speelronde is een beleving op zich.

Op LiveFootballTickets.com kun je eenvoudig en veilig Eredivisie tickets kopen voor jouw favoriete club. Beleef het Nederlandse voetbal live in het stadion, tussen de fanatieke supporters, met een ticket dat bij jou past.

Hoe koop je Eredivisie tickets?

Onze gebruiksvriendelijke website toont een realtime aanbod van beschikbare tickets voor alle Eredivisie-wedstrijden. Volg deze stappen om jouw kaarten te bestellen:

  1. Kies de wedstrijd die je wilt bijwonen en klik op 'Bekijk Tickets'.
  2. Selecteer de gewenste zitplaats of vak in het stadion.
  3. Geef aan hoeveel tickets je nodig hebt.
  4. Klik op 'Koop' en vul je gegevens in op het bestelformulier.
  5. Bevestig en betaal je bestelling.
  6. Ontvang je tickets op tijd via betrouwbare verzending of digitale levering.

Topclubs in de Eredivisie

Clubs als Ajax, Feyenoord, PSV en AZ zijn al jarenlang de blikvangers van de competitie. Zij vertegenwoordigen Nederland ook vaak in Europese toernooien zoals de Champions League en Europa League.

Maar ook traditionele clubs zoals FC Twente, sc Heerenveen, FC Utrecht en Sparta Rotterdam trekken veel publiek en bieden een unieke sfeer in hun stadions. De Eredivisie is onvoorspelbaar en zit vol jonge talenten en verrassingen.

Eredivisie kampioenen en geschiedenis

Sinds de oprichting in 1956 hebben meerdere clubs de landstitel gewonnen, maar Ajax is met afstand recordkampioen. PSV volgt op de tweede plaats, terwijl Feyenoord ook een rijke geschiedenis heeft. De laatste jaren zagen we ook sterke seizoenen van AZ, FC Twente en verrassende prestaties van kleinere clubs.

Europees voetbal en play-offs

De kampioen van de Eredivisie plaatst zich rechtstreeks voor de groepsfase van de UEFA Champions League. De nummers 2 t/m 5 strijden om Europese tickets via de play-offs of plaatsing voor de Europa League en Conference League.

Wil je jouw club naar Europees voetbal zien spelen? Zorg dan dat je erbij bent in het stadion tijdens de cruciale Eredivisie-wedstrijden.

Degradatie en promotie

Aan de onderkant van de ranglijst is het elk seizoen spannend. De nummer 18 degradeert rechtstreeks naar de Keuken Kampioen Divisie. De nummers 16 en 17 spelen nacompetitie tegen de topclubs uit de Eerste Divisie. Voor veel clubs is handhaving in de Eredivisie een ware strijd, en jouw steun in het stadion kan net het verschil maken!

Waarom Eredivisie tickets kopen bij LiveFootballTickets.com?

  • Ruime keuze aan wedstrijden en zitplaatsen
  • 150% ticketgarantie en veilige betaling
  • Snelle levering via betrouwbare verzendpartners
  • Uitstekende klantenservice en duizenden tevreden klanten

Of je nu een klassieker als Ajax - Feyenoord wilt bijwonen, een familiewedstrijd zoekt bij FC Utrecht of juist de unieke sfeer van Cambuur wilt beleven, bij ons vind je de juiste tickets voor elk moment.

Boek vandaag nog jouw Eredivisie tickets

Wacht niet te lang – Eredivisie-wedstrijden zijn populair en veel wedstrijden raken snel uitverkocht. Bestel nu jouw Eredivisie tickets online op LiveFootballTickets.com en beleef het Nederlandse topvoetbal live!