Prijzen kunnen hoger zijn dan de oorspronkelijke prijs
Betrouwbare marktplaats voor voetbaltickets · Prijs kan boven of onder nominale waarde liggen · Elke order gedekt door onze 150% geld-terug-garantie.

Engelse Championship tickets

Engelse Championship competitie header graphic met competitie branding en ticketinformatie voor aankomende wedstrijden.

Koop de beste tickets voor het Engelse kampioenschap voor het seizoen 2025-2026, inclusief tickets voor Sheffield United, Leicester City, Southampton en Ipswich Town voor alle wedstrijden in het kampioenschap. Bekijk de ware betekenis van het Engelse voetbal live in actie!

Trustpilot-logo
Uitstekend4.7
21Kreviews
150% geld terug garantie

Waarom bij ons kopen?

  • 150% Geld Terug Garantie
  • Beste tickets en prijzen
  • Champions League-niveau klantenservice

Wat andere voetbalfans over ons zeggen

Beoordeeld 4,7 / 5

Op basis van 21.481 reviews

Trustpilot-logo
  • 9 uur geleden

    Alle afspraken nagekomen

    meneer zwan

  • 2 dagen geleden

    Paar dagen van tevoren per mail de tickets ontvangen. Prima plekken in het stadion van Malaga. Alles was keurig geregeld! We hebben genoten. Charles en Tanja

    Charles Cerneus

  • 4 dagen geleden

    Clear communication and easy explanation

    Frencis Malawau

  • 4 weken geleden

    Tickets waren mooi op tijd geleverd en zonder problemen naar binnen gekomen.zou zeker deze service nog een keer gebruiken

    Tonnie Beekmans

  • 1 maand geleden

    Alles perfect geregeld en opgevolgd door Livefootballtickets ! Zeker een aanrader !

    Bart

  • 2 maanden geleden

    Prima, verlopen. Kaartjes waren wel 100 euro per stuk duurder dan de originele prijs. Echter de prijs was vooraf duidelijk.

    S t L

  • 2 maanden geleden

    Reserveren 4 kaartjes langs elkaar voor de community Shield Arsenal/man city was simpel bij jullie . Bij andere ticketshops moest ik meer dan het dubbele betalen. Het was voor ons de vraag of het allemaal wel goed zou gaan. Maar alles goed geregeld, goeie plekken onderste ring rij 12 , grandioze beleving voor ons. Tussen door nog op de hoogte gebracht van de wijziging van het aanvangstijdstip. Kaartjes hadden we al binnen voor vertrek naar Wales. Dit was voor de zestigste verjaardag van mijn vrouw, samen met onze zonen een geweldige wedstrijd gezien.

    Rinie de Kleijn

  • 5 maanden geleden

    We dachten eerst dat het nep zou zijn maar alles was zeer goed geregeld. We hadden kaartjes op de ochtend van de wedstrijd geregeld en dit waren de beste kaartjes ooit! Ook de communicatie was er direct, top!

    Ingrid

  • 5 maanden geleden

    Je krijgt meer dan voldoende info, je wordt op de hoogte gehouden met informatie indien nodig, je krijgt de kaartjes op tijd.

    Marcel

  • 5 maanden geleden

    Tickets besteld zo’n 3 weken voor de wedstrijd 3/4 dagen van te voren tickets op de telefoon gekregen. Top!

    Jaran Vondenhoff

  • 5 maanden geleden

    Constant informatie over de stand van zaken. Ik had het 1st bij een andere organisatie geregeld en daar kreeg ik niet eens te horen dat een andere wedstrijd was verplaatst van de zaterdag naar de maandag.

    Westdorp

  • 5 maanden geleden

    Prachtig weekend en top kaartjes. 1e keer hier tickets besteld vanuit nederland en dan is het altijd maar de vraag als je in engeland bent of ze het doen. Voordat we naar engeland kwamen al de kaartjes ontvangen top service.! Al onze kaartjes deden het! Zal voortaan als ik naar het buiteland ga zeker weer hier kopen!

    Marc

  • 6 maanden geleden

    Good communication and trustfull and reliable!

    klant

  • 6 maanden geleden

    De communicatie vanuit jullie was goed. Genoeg updates. De tickets waren duidelijk. Enige wat misschien de volgende keer beter kan is de weergave van de zitplek op jullie site. Nu hadden jullie achter het doel aan de onderkant een plek, maar het was niet duidelijk aan welke kant. Dat kon heel divers zijn allemaal. De volgende keer kunnen jullie misschien duidelijker zijn in de weergave. Het was dus voor mij nog een stukje spannend in welk blok ik zou zitten.

    Emre-Rotterdam

  • 6 maanden geleden

    Fantastic!

    klant

We werken samen met

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Championship

Engeland · Nationale competitie · Seizoen 2026/2027

Clubs
24

Championship 2026/2027

Stand Championship 2026/2027
#ClubGWGLVDVDTDSP
1Swansea Promotion11722168823
2West Ham Promotion1164130121822
3Middlesbrough Promotion Playoff116412216622
4Birmingham Promotion Playoff115512011920
5West Brom Promotion Playoff116231512320
6Stoke Promotion Playoff116141816219
7Wolverhampton Promotion Playoff115331916318

Huidige vorm

Huidige vorm Championship 2026/2027
#ClubVorm
1Swansea
WWinst
WWinst
WWinst
WWinst
LVerlies
2West Ham
WWinst
DGelijkspel
DGelijkspel
WWinst
WWinst
3Middlesbrough
DGelijkspel
DGelijkspel
WWinst
WWinst
DGelijkspel
4Birmingham
WWinst
DGelijkspel
WWinst
WWinst
WWinst
5West Brom
DGelijkspel
LVerlies
LVerlies
WWinst
WWinst

Topscorers

Topscorers Championship 2026/2027
#SpelerDoelpunten
1Will LankshearMiddlesbrough FC9
2Cyle LarinSouthampton FC7
3Andri GuðjohnsenBlackburn Rovers FC6
4Jack MoylanCardiff City FC6
5Jarrod BowenWest Ham United FC6

Meeste assists

Meeste assists Championship 2026/2027
#SpelerAssists
1Rio CardinesBristol City FC6
2Jarrod BowenWest Ham United FC5
3Finn AzazSouthampton FC5
4Fer LópezWolverhampton Wanderers FC3
5Jimmy MorganWest Bromwich Albion FC3

Laatste voetbalfans die we met tickets hebben geholpen

  • Emily P verkreeg 1 ticket voor Arsenal vs Manchester City.22 okt 2026
  • Suzanne D bemachtigde 5 tickets voor Celtic vs Kilmarnock.22 okt 2026
  • Phil D haalde 1 ticket voor Manchester United vs Bournemouth.22 okt 2026
  • Mary B verkreeg 2 tickets voor England vs Croatia.22 okt 2026
  • Meshari A kocht 2 tickets voor AC Milan vs Inter Milan.22 okt 2026
  • Jonathan R regelde 2 tickets voor Fulham vs Newcastle United.22 okt 2026
  • ABDESSLAM L verkreeg 1 ticket voor Liverpool vs Chelsea.22 okt 2026
  • Terry A bemachtigde 1 ticket voor Chelsea vs Tottenham Hotspur.22 okt 2026
  • JOHN C haalde 1 ticket voor Arsenal vs Everton.22 okt 2026
  • Iurii M verkreeg 2 tickets voor Arsenal vs Everton.22 okt 2026

Koop kaartjes voor het Engelse voetbalkampioenschap 2025-2026


Het Championship is de tweede divisie in Engeland, achter de Premier League. Het Championship telt 24 Engelse teams en bevat veel traditionele teams met een enorme schare fans. De meeste Championship-wedstrijden zijn tijdens het seizoen uitverkocht. Livefootballtickets.com biedt je de mogelijkheid om Championship-tickets te kopen voor grote teams zoals Leicester City, Leeds United, Southampton en Ipswich Town. Een wedstrijd van deze teams laat je de ware betekenis van Engels voetbal ervaren. Beide teams geven al hun energie tijdens een wedstrijd.

De beste Championship-tickets

Bezoek Londen en geniet van de Engelse voetbalatmosfeer in Elland Road, Loftus Road, King Power Stadium, The Den, St Mary’s Stadium of een ander Championship-stadion. Koop je Championship-tickets online bij Livefootballtickets! We zijn ervan overtuigd dat dit een ervaring wordt die je nooit zult vergeten.

Als je Londen bezoekt, raden we je aan om een Championship-wedstrijd te combineren met een Premier League-wedstrijd. Dit is de perfecte combinatie voor een mooi voetbalweekend. Londen heeft een breed scala aan voetbalclubs die je tijdens je weekend kunt bezoeken. Topteams zoals Arsenal en Chelsea, maar ook teams zoals West Ham United. Arsenal-wedstrijden stellen zelden teleur, met recente Premier League statistieken die aantonen dat de Gunners sinds 1992 meer dan 2.100 Premier League-doelpunten hebben gescoord. Twijfel niet langer en koop je voetbalkaarten online bij Live Football Tickets. Boek je Championship play-off tickets veilig online.