Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

St. Johnstone Billetter

Toppgrafikk for St. Johnstone med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.
De beste tilgjengelige St. Johnstone-billettene er oppført på denne siden. Finn din kamp og bestill dine St. Johnstone-billetter trygt på nett.
Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

St Johnstone FC

The Saints / Perth Saints / The Sainties · McDiarmid Park · Perth, Scotland · Grunnlagt 1884

Trener: Simo Valakari (Finland)

Stallstørrelse
28
Snittalder
24.9
Ligatitler
0
Europacuptitler
0

Premiership 2026/2027

Tabell for Premiership 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
2Rangers9621137620
3Hearts95132015516
4Dundee FC94231310314
5St Johnstone93331111012
6Dundee United93331112-112
7Aberdeen93241010011
8St Mirren9315917-810

Form og toppspillere

Formkurve

  1. WSeier
  2. LTap
  3. DUavgjort
  4. WSeier
  5. DUavgjort

Toppscorer

Josh Fowler

6 mål

Flest målgivende

James Gullan

2 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for St Johnstone FC
DatoKampResultat
2. sep.Dundee FC - St Johnstone FC1 - 1
DUavgjort
6. sep.St Johnstone FC - Hibernian FC2 - 1
WSeier
9. sep.St Johnstone FC - Celtic FC0 - 1
LTap
19. sep.St Johnstone FC - Falkirk FC1 - 1
DUavgjort
11. okt.Aberdeen FC - St Johnstone FC0 - 1
WSeier
17. okt.St Johnstone FC - Dundee United FC1 - 1
DUavgjort

Spillerstall

St Johnstone FC Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Kyle Thomson19i/tScotlandi/t
Ross Sinclair25i/tScotlandi/t
Toby Steward21i/tEnglandi/t
St Johnstone FC Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Božo Mikulić291,94 mCroatiai/t
Cheick Diabate24i/tEnglandi/t
Daniel Finlayson251,91 mNorthern Irelandi/t
Enes Alić271,86 mBosnia and Herzegovinaright
Josh Campbell26i/tScotlandi/t
Liam Smith30i/tScotlandi/t
Matty Foulds28i/tEnglandleft
Morgan Boyes25i/tWalesi/t
Zach Mitchell21i/tEnglandi/t
St Johnstone FC Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Danny Schmidt23i/tGermanyi/t
Franciszek Franczak191,73 mPolandright
Jack Robertsoni/ti/tScotlandi/t
Jason Holt331,64 mScotlandleft
Joel Cotterill22i/tWalesi/t
Macauley Tait21i/tScotlandi/t
Matty Todd25i/tScotlandi/t
Reece McAlear24i/tScotlandi/t
Sam Stanton32i/tScotlandi/t
St Johnstone FC Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
James Gullan27i/tScotlandi/t
Josh Fowler24i/tEnglandi/t
Kai Fotheringham23i/tScotlandi/t
Logan Chalmers261,75 mScotlandi/t
Ruari Paton26i/tScotlandi/t
Taylor Steven22i/tScotlandi/t
Unax Álvarez241,75 mSpaini/t

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Margaret W kapret 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Kelvin J sikret seg 4 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Dennis L fikk tak i 3 billetter til Arsenal vs Everton.19. okt. 2026
  • Marian Romica C skaffet seg 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Simon V kjøpte 2 billetter til Arsenal vs Ipswich Town.19. okt. 2026
  • John M fikk 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Caitlyn C kapret 2 billetter til Newcastle United vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Kacper P sikret seg 3 billetter til AC Milan vs Frosinone.19. okt. 2026
  • Marius K fikk tak i 1 billett til Liverpool vs Chelsea.19. okt. 2026
  • Mohamed shanil M skaffet seg 1 billett til Manchester United vs AS Roma.19. okt. 2026

Kjøp St. Johnstone-billetter trygt på Livefootballtickets


St Johnstone er en profesjonell fotballklubb basert i Perth, Skottland. Selv om det offisielt er registrert som stiftet i 1884, har St Johnstone hatt McDiarmid Park som hjemmebane siden 1989. St Johnstone er også kjent under kallenavnet "The Saints". Klubben vant Scottish Football League First Division, den nest høyeste divisjonen i skotsk fotball, i 2008–09. Kjøp dine 2024-2025 St. Johnstone-billetter trygt på nett gjennom vårt sikre bestillingssystem.