Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Dundee Scottish Premier League-billetter

Toppgrafikk for Dundee FC med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.
Dundee FC billetter tilgjengelig for alle SPL-kamper i Skottland. Utforsk vårt live billettlager og kjøp Dundee FC billetter med trygghet. Alle Dundee FC billettbestillinger er garantert. Bestill dine Dundee FC fotballbilletter nå gjennom vårt sikre bestillingssystem.
Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti
  • tir.
    24. nov.19:45

    Skotsk Premier League

    Hibernian vs Dundee FC
    Easter Road, Edinburgh, Storbritannia
    fra 35 £
    fra 35 £
  • lør.
    28. nov.15:00

    Skotsk Premier League

    Aberdeen vs Dundee FC
    Pittodrie Stadium, Aberdeen, Storbritannia
    fra 37 £
    fra 37 £
  • ons.
    30. des.19:45

    Skotsk Premier League

    Rangers FC vs Dundee FC
    Ibrox Stadium, Glasgow, Storbritannia
    fra 65 £
    fra 65 £
  • 2027
    9. jan.15:00

    Skotsk Premier League

    Celtic vs Dundee FC
    Celtic Park, Glasgow, Storbritannia
    fra 62 £
    fra 62 £
  • 2027
    3. feb.19:45

    Skotsk Premier League

    Hearts vs Dundee FC
    Tynecastle Stadium, Edinburgh, Storbritannia
    fra 30 £
    fra 30 £

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 448 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Dundee FC

The Dees / The Dark Blues · Dens Park · Dundee, Scotland · Grunnlagt 1893

Trener: Steven Pressley (Scotland)

Stallstørrelse
30
Snittalder
24.6
Ligatitler
1
Europacuptitler
0

Premiership 2026/2027

Tabell for Premiership 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
1Celtic98012351824
2Rangers9621137620
3Hearts95132015516
4Dundee FC94231310314
5St Johnstone93331111012
6Dundee United93331112-112
7Aberdeen93241010011

Form og toppspillere

Formkurve

  1. DUavgjort
  2. LTap
  3. WSeier
  4. WSeier
  5. DUavgjort

Toppscorer

Bradley Fink

3 mål

Flest målgivende

Imari Samuels

1 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for Dundee FC
DatoKampResultat
30. aug.Dundee FC - Hibernian FC1 - 2
LTap
2. sep.Dundee FC - St Johnstone FC1 - 1
DUavgjort
6. sep.Heart of Midlothian FC - Dundee FC2 - 1
LTap
19. sep.Dundee FC - Motherwell FC2 - 1
WSeier
10. okt.Falkirk FC - Dundee FC1 - 2
WSeier
17. okt.Dundee FC - Rangers FC2 - 2
DUavgjort

Spillerstall

Dundee FC Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Harrison Sharp25i/tScotlandi/t
Kieran O'Hara301,91 mRepublic of Irelandright
Owen Goodman221,93 mCanadai/t
Dundee FC Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Ashton Leiperi/ti/tScotlandi/t
Charley Oosenbrugh17i/tScotlandi/t
Imari Samuels23i/tEnglandi/t
Joe Wright311,93 mWalesright
Matai Akinmboni201,91 mUnited Statesi/t
Owen Bevan22i/tWalesi/t
Ryan Astley251,84 mWalesright
Dundee FC Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Alfie Harrison20i/tEnglandi/t
Brad Halliday311,80 mEnglandright
Callum Jones251,76 mWalesright
Charlie Reilly24i/tScotlandi/t
Drey Wright321,75 mEnglandright
Ethan Hamilton281,83 mScotlandright
Finlay Robertson23i/tScotlandi/t
Idris Odutayo23i/tEnglandi/t
Jack Moorhouse201,84 mRepublic of Irelandi/t
Rory Hughesi/ti/tScotlandi/t
Ryan Finnigan231,72 mEnglandright
Dundee FC Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Alan Forrest30i/tScotlandi/t
Ashley Hay23i/tEnglandi/t
Bobby Wales21i/tScotlandi/t
Bradley Fink231,89 mSwitzerlandboth
Joe Bevan21i/tScotlandi/t
Joe Westley22i/tEnglandi/t
Ryan Blandi/ti/tScotlandi/t
Simon Murray34i/tScotlandi/t
Žan Bešir26i/tSloveniaright

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Trisha C kapret 3 billetter til Manchester City vs AEK Athens.19. okt. 2026
  • Youssef S sikret seg 1 billett til Crystal Palace vs Newcastle United.19. okt. 2026
  • Yong Cong C fikk tak i 1 billett til Arsenal vs Brentford.19. okt. 2026
  • Yanbing C skaffet seg 2 billetter til England vs Croatia.19. okt. 2026
  • Christian N kjøpte 3 billetter til Borussia Dortmund vs Stuttgart.19. okt. 2026
  • Emir A fikk 2 billetter til Manchester City vs AEK Athens.19. okt. 2026
  • Maria Lapholm C kapret 2 billetter til Chelsea vs Crystal Palace.19. okt. 2026
  • Liam A sikret seg 1 billett til Manchester City vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Emily B fikk tak i 2 billetter til Bayern Munich vs Arsenal.19. okt. 2026
  • Michael P skaffet seg 2 billetter til FC Shakhtar Donetsk vs Sporting CP.19. okt. 2026

Kjøp Dundee FC billetter trygt på nett for Scottish Premier League-billetter


Utforsk gjerne Dundee FC kampprogram. Vi har Dundee FC fotballbilletter tilgjengelig for hjemme- og bortekamper i Scottish Premier League, inkludert: Dundee FC vs Celtic billetter, Dundee FC vs Rangers billetter, Dundee FC vs Hearts billetter og andre fotballbilletter i Skottland.

Alle Dundee FC billettbestillinger er garantert.