Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Liverpool FC billetter

Toppgrafikk for Liverpool med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Bestill dine Liverpool billetter trygt på Livefootballtickets.com, vi har for øyeblikket 24749 billetter tilgjengelig til alle Liverpool kamper, med priser fra bare 179 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 770 $. Velg din kamp nedenfor og opplev den ikoniske atmosfæren på Anfield selv.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti
  • 2027
    17. apr.15:00

    Engelsk Premier League

    Nottingham Forest vs Liverpool
    City Ground, Nottingham, Storbritannia
    fra 300 £
    fra 300 £
  • 2027
    24. apr.15:00

    Engelsk Premier League

    Leeds United vs Liverpool
    Elland Road, Leeds, Storbritannia
    fra 348 £
    fra 348 £
  • 2027
    1. mai15:00

    Engelsk Premier League

    Liverpool vs Chelsea
    Anfield Road, Liverpool, Storbritannia
    fra 280 £
    fra 280 £
  • 2027
    8. mai15:00

    Engelsk Premier League

    Manchester City vs Liverpool
    Etihad Stadium, Manchester, Storbritannia
    fra 280 £
    fra 280 £
  • 2027
    15. mai15:00

    Engelsk Premier League

    Liverpool vs Brentford
    Anfield Road, Liverpool, Storbritannia
    fra 250 £
    fra 250 £
  • 2027
    23. mai15:00

    Engelsk Premier League

    Brighton vs Liverpool
    Falmer Stadium, Brighton, Storbritannia
    fra 461 £
    fra 461 £
  • 2027
    30. mai16:00

    Engelsk Premier League

    Liverpool vs Bournemouth
    Anfield Road, Liverpool, Storbritannia
    fra 360 £
    fra 360 £

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Liverpool FC

The Reds · Anfield · Liverpool, England · Grunnlagt 1892

Trener: Iraola (Spain)

Stallstørrelse
39
Snittalder
23.9
Ligatitler
20
Europacuptitler
9

Premier League 2026/2027

Tabell for Premier League 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
2Arsenal CL7601115618
3Brighton CL75112351816
4Chelsea CL74121713413
5Liverpool EL733198112
6Brentford7241138510
7Leeds724196310
8Everton724187110

Form og toppspillere

Formkurve

  1. WSeier
  2. DUavgjort
  3. WSeier
  4. LTap
  5. WSeier

Toppscorer

Alexander Isak

5 mål

Flest målgivende

Cody Gakpo

3 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for Liverpool FC
DatoKampResultat
12. sep.Liverpool FC - Fulham FC0 - 0
DUavgjort
15. sep.Liverpool FC - Tottenham Hotspur FC3 - 1
WSeier
20. sep.AFC Bournemouth - Liverpool FC0 - 1
WSeier
11. okt.Liverpool FC - Manchester City FC0 - 3
LTap
14. okt.LASK Linz - Liverpool FC3 - 6
WSeier
17. okt.Brentford FC - Liverpool FC1 - 2
WSeier

Spillerstall

Liverpool FC Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Alisson341,92 mBrazilleft
Freddie Woodman291,87 mEnglandright
Giorgi Mamardashvili26i/tGeorgiai/t
Harvey Davies231,86 mEnglandi/t
Kornel Misciur19i/tEnglandi/t
Vítězslav Jaroš251,84 mCzechiaright
Liverpool FC Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Conor Bradley231,81 mNorthern Irelandright
El Hadji Mor Talla Ndiaye18i/tSenegali/t
Giovanni Leoni191,89 mItalyright
Jeremie Frimpong251,71 mNetherlandsright
Joe Gomez291,88 mEnglandright
Jérémy Jacquet21i/tFrancei/t
Kostas Tsimikas301,80 mGreeceright
Luke Chambers22i/tEnglandi/t
Milos Kerkez22i/tHungaryi/t
Ronald Araújo271,88 mUruguayright
Virgil van Dijk351,93 mNetherlandsright
Wellity Omoruyi20i/tSpaini/t
Liverpool FC Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Alexis Mac Allister271,74 mArgentinaright
Dominik Szoboszlai251,87 mHungaryright
Federico Chiesa281,75 mItalyright
Florian Wirtz231,75 mGermanyright
James McConnell22i/tEnglandi/t
Lewis Koumas21i/tWalesi/t
Michael Laffey21i/tEnglandi/t
Ryan Gravenberch241,90 mNetherlandsright
Trey Nyoni19i/tEnglandi/t
Wataru Endō331,78 mJapanright
Liverpool FC Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Alexander Isak271,90 mSwedenright
Bradley Barcola241,87 mFrancei/t
Cody Gakpo271,87 mNetherlandsright
Hugo Ekitike241,89 mFranceright
Jayden Danns20i/tEnglandi/t
Joshua Abe16i/tEnglandi/t
Joshua Sonni Lambie18i/tEnglandi/t
Kaide Gordon221,73 mEnglandleft
Rio Ngumoha18i/tEnglandi/t
Víctor Muñoz231,73 mSpaini/t
Will Wrighti/ti/tEnglandi/t

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Robert B kapret 2 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Bernard Z sikret seg 5 billetter til West Ham United vs Southampton.19. okt. 2026
  • Daniël D fikk tak i 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Dulcie F skaffet seg 1 billett til England vs Croatia.19. okt. 2026
  • KONSTANTINOS N kjøpte 5 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Chris K fikk 3 billetter til Sunderland vs Aston Villa.19. okt. 2026
  • Xiao Y kapret 3 billetter til Manchester United vs Bournemouth.19. okt. 2026
  • Nguyen Le Duc T sikret seg 2 billetter til Paris Saint-Germain vs FC Barcelona.19. okt. 2026
  • Ndapewa I fikk tak i 2 billetter til Manchester City vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Matthew C skaffet seg 1 billett til Newcastle United vs Everton.19. okt. 2026

Kjøp Liverpool billetter 2026-2027 | Klarert av 18k+ anmeldelser


På denne siden finner du de beste billettene til Liverpools kamper borte og hjemme på Anfield. Den første kommende kampen er Liverpool vs Brighton, som spilles 25.10.2026 på Anfield Road i Liverpool, Storbritannia. Utforsk vårt billettutvalg og finn kampen du ønsker å se! Vær oppmerksom på at du alltid velger "bortetribune" eller "Liverpool-seksjon" når du bestiller billetter til Liverpool borte. Liverpool-billetter er blant de mest ettertraktede i verdensfotballen, så ikke vent for lenge og bestill dine nå!

Slik kjøper du Liverpool-billetter i 2026

Vår kundeserviceavdeling får mange supportere som spør: Hvordan kan jeg bestille Liverpool-billetter? Det er vanskelig å få tak i billetter når du ikke er medlem. Vi har samlet Liverpool FC-billetter for ikke-medlemmer. La oss gå deg gjennom trinnene før billettene er dine.

  1. Velg kampen du ønsker å se og klikk 'Se billetter'.
  2. Velg området du ønsker å sitte i på stadion på høyre side.
  3. Velg antall billetter du ønsker å kjøpe.
  4. Klikk på den grønne 'Kjøp'-knappen.
  5. Fyll ut bestillingsskjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjonen er riktig.
  7. Klikk 'Betal'.
  8. Billettene er nå dine!

Supportere kan kjøpe billetter direkte gjennom offisielt salg eller pålitelige videresalgskanaler, og billettsalget til Liverpool-kamper er blant de mest etterlengtede i sesongen.

Hvorfor du bør bestille dine Liverpool-billetter på Livefootballtickets.com

Premier League er den mest spennende ligaen i verden, og få kvelder kan måle seg med en kampdag på Anfield. Med annenhåndsmarkedet for fotballbilletter i eksplosiv vekst, vil vi gjerne forklare deg hvorfor du bør bestille dine Liverpool-billetter på Livefootballtickets.com. Vi vil gjøre dette basert på våre tre mest unike salgsargumenter.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Topprioriteten er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor introduserte vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver eneste billett på nettstedet vårt kommer med en 150 % garanti. Skulle noe uventet skje med billettene dine, får du full refusjon + 50 % ekstra butikk-kreditt. I løpet av de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt kundene våre om deres opplevelse. For å lære av det, men også for å vise andre fotballfans hva de kan forvente av oss. Nylig passerte vi 20.000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 er kundene våre svært fornøyde med billettene våre. De mest omtalte kvalitetene fra kundene våre er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Fornøyd med bestillingsprosessen
  • Hastigheten på billettleveringen
  • Positiv opplevelse med seteplasseringen

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på Trustpilot-profilen vår, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt Liverpool-billetter via plattformen vår. Dette er et lite utvalg av anmeldelser vi har fått fra kunder som har bestilt Liverpool-billetter før:

Bernard Romy fra Frankrike bestilte billetter til en kamp på Anfield.
Bernard etterlot oss denne anmeldelsen: Først og fremst var følelsen av å være på Liverpool-stadion veldig spesiell, særlig når alle supporterne synger hymnen. Vi fulgte instruksjonene fra vår Live Football-kontakt, og takket være det kom to av våre tre inn uten problemer. For den tredje sendte vår WhatsApp-kontakt, som var veldig responsiv, en ny billett som ga adgang. Anmeldelse på Trustpilot

Conner Sweeney fra Storbritannia bestilte billetter til en Liverpool-kamp.
Conner etterlot oss denne anmeldelsen: Wow, jeg var skeptisk ettersom jeg mottok billetter som sa "videresendt" mange ganger på WhatsApp, men etter 8 timers reise til Liverpool og et dyrt hotell, fungerte billettene og sønnen min hadde den beste dagen i sitt liv. Takk. Anmeldelse på Trustpilot

Konstantinos Xenos fra Hellas bestilte billetter til en Liverpool-kamp.
Konstantinos etterlot oss denne anmeldelsen: Det viktigste for meg, som kom fra Aten til Liverpool, var at jeg mottok billettene to dager før kampen. Setene var flotte og jeg vil bestille billettene mine fra denne plattformen igjen. Anmeldelse på Trustpilot

Fru D Bartin fra Storbritannia bestilte Liverpool-billetter for andre gang.
Hun etterlot oss denne anmeldelsen: Kjøpte fotballbilletter til en rettferdig pris, siden jeg aldri klarer å få tak i Liverpool-billetter på den offisielle måten. Dette er andre gang jeg bruker denne tjenesten og jeg kunne ikke vært mer fornøyd med opplevelsen. Kommunikasjonen var utmerket gjennom hele prosessen – raske svar og veldig hjelpsom. Instruksjonene for å komme inn på stadion var klare og enkle å følge, noe som gjorde hele prosessen smidig og nesten stressfri på kampdag. Vil definitivt anbefale og bruke igjen! Anmeldelse på Trustpilot

L L fra Storbritannia bestilte billetter til Liverpool mot Crystal Palace.
De etterlot oss denne anmeldelsen: Godt priset billetter til Liverpool mot Crystal Palace-kampen, og vennlig, utmerket kundeservice helt til setet ditt, med garantien om at eventuelle problemer ville bli løst ved billettproblemer. Bestillingsprosessen var sømløs og veldig intuitiv, og jeg mottok billettene mine mindre enn 10 timer etter bestilling. Definitivt anbefalt for alle fotballfans som ønsker pålitelige billetter. Anmeldelse på Trustpilot

Vi er enormt stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber alltid hardt for å gi deg en opplevelse for livet. Derfor er vi også alltid tilgjengelige på kampdager. Dette er bare noen få av de over 20.000 anmeldelsene. Du kan sjekke alle anmeldelser på vår Trustpilot-profil.

Tilgjengelig 24/7

Med all erfaringen vi har fått gjennom årene, vet vi at det er viktig å være tilgjengelige for kundene våre. Spesielt for folk som skal besøke sin aller første Liverpool-kamp, kan det være litt stressende. Derfor etablerte Livefootballtickets.com det aller første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbilletter. Når noe er galt, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg!

Bredt utvalg av Liverpool-billetter tilgjengelig

En annen svært viktig grunn til å bestille billettene dine via nettsiden vår er tilgjengeligheten av billetter. I det øyeblikket du leser dette har vi 24749 Liverpool-billetter tilgjengelig, fra store Anfield-kvelder mot lag som Manchester United og Manchester City til bortekamper over hele landet. Teamet vårt av billetselgere jobber hardt for å finne de aller beste billettene for deg. Ser du ikke billettene du vil ha akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil se at beholdningen vår er helt fornyet.

Erfaring

Vi har vært i bransjen siden 2006, den gang var vi en av svært få markedsplasser for fotballbilletter på nett. Noe som har endret seg kraftig de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og går fortsatt sterkt. I over 20 år har vi solgt billetter til Liverpool og de andre Premier League-lagene. Det beste med det hele, ikke bare har selskapet vært i bransjen i så lang tid, også teamet vårt har mye erfaring. I hver eneste avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å gi deg de beste billettene som er mulig. Med våre 20+ år med erfaring som selskap vil vi sørge for at Liverpool-reisen din blir smidig!

Typer billetter og pakker

Liverpool FC tilbyr et bredt utvalg av billettalternativer slik at hver supporter kan finne den perfekte kampdagsopplevelsen. Enten du er ute etter individuelle kampbilletter til en spesifikk Premier League-kamp eller ønsker å sikre deg plass for hele sesongen, er det noe for enhver.


Anfield Stadion

Navn:

Anfield

Kapasitet:

61 276

Adresse:

Anfield Road, Liverpool L4 0TH, UK

Anfield Road

Beskrivelse:

Anfield har vært Liverpools hjemmebane siden klubben ble grunnlagt i 1892. Arenaen var opprinnelig hjemme til deres støyende naboer Everton. Etter en uenighet forlot Everton Anfield og Liverpool ble dannet for å spille på dette fantastiske stadionet. Spesielt i toppen av Premier League er det en unik arena. Der mange klubber flytter inn på nytt stadion, spiller Liverpool på et over 100 år gammelt stadion. Etter stadionombyggingen har arenaen nå plass til 61 276 fotballfans.


Anfield seteguide

De 61 276 supporterne er fordelt over 4 tribuner på Anfield Road. Her deler vi alt du trenger å vite om de fire tribunene. Med denne informasjonen skal du kunne ta en beslutning om hvor du ønsker å følge en kamp med de mektige Reds. Stadion er delt inn i Kop, Main Stand, Sir Kenny Dalglish Stand og Anfield Road Stand.

The Kop

The Kop er en av de mest berømte tribunene i fotballverdenen. Den er sannsynligvis på linje med Yellow Wall på Dortmund. The Kop er en enkeltnivå-tribune bak målet i sørenden av Anfield. Det er plass til omtrent 12 500 supportere på Kop. Dette er tribunen hvor de mest innbitte Liverpool-supporterne sitter annenhver uke. Hvis du foretrekker den autentiske Liverpool-atmosfæren fremfor de beste siktlinjene, må du bestille billettene dine til Kop!

Main Stand

Ikke den mest berømte tribunen, men definitivt den største tribunen på Anfield. Etter stadionutvidelsen har Main Stand plass til 20 000 Liverpool-supportere fordelt over tre nivåer. Fra Main Stand har du perfekt utsikt over banen og på Kop Stand. Dette er stedet å være hvis du vil være sikker på å se hver pasning på riktig måte.

Sir Kenny Dalglish Stand

Sir Kenny Dalglish Stand, var tidligere kjent som Centenary Stand. Etter stadionutvidelsen i 2017 bestemte klubben seg for å oppkalle denne tribunen etter deres beste spiller gjennom tidene. Det er en to-nivå tribune på motsatt side av Main Stand. Atmosfæren her er vanligvis en blanding av Kop og Main Stand. Dette gjør Sir Kenny Dalglish til en perfekt blanding av atmosfære og siktlinjer.

Anfield Road Stand

I 2023 bestemte klubben seg for å bygge om Anfield Road-tribunen. Tribunen på tvers av banen fra Kop, er nå delt inn i to nivåer. Nedre nivå er plassen for bortefans. Liverpool-supportere tar plass på øvre nivå av Anfield Road Stand.

Hvilken tribune bør du velge?

Nå vet du litt mer om hver enkelt tribune, det er på tide å velge det beste stedet for deg. I tabellen under gir vi deg det beste alternativet basert på dine prioriteringer.

Prioritet Beste tribune Hvorfor
Best atmosfære The Kop Ingenting kan sammenlignes med lydmuren
Best utsikt Main Stand Upper Central Flott utsikt, du ser alt
Førstegangsbesøkende Main Stand eller Sir Kenny Dalglish Balanse mellom atmosfære og utsikt
Familier med barn Main Stand Lower Komfortable, velholdte seter
Budsjettbevisst Anfield Road Upper eller Dalglish Wings God verdi, solid utsikt
Syng & stå The Kop Forvent å være på beina hele kampen
Fotografering Main Stand Upper De beste vinklene og målklarhet

Beste måte å reise til Anfield

Når du har bestilt Liverpool-billettene dine er det på tide å finne ut hvordan du kan komme deg til stadion. Klubben anbefaler alle å ta offentlig transport. Dette er alternativene du kan bruke for å komme til Anfield.

Med buss

917 ekspressbussen går direkte fra Liverpool sentrum til Anfield hvert 10. minutt, med LFC Fan Support-teamet tilgjengelig for å hjelpe supportere på bussene som går rett etter kampen. Fra Liverpool sentrum kan du også ta 26 eller 27 fra Liverpool ONE busstasjon eller 17 fra Queen Square busstasjon direkte til stadion. 68/168 (Bootle–Aigburth) og 14 og 19 (fra Queen Square) stopper en kort spasertur unna. 501 fotballtjenesten går direkte til Lime Street Station fra Walton Lane i opptil to timer etter sluttfløyten (voksen £2, barn £1, kun etter kampen), og 502 kjører to turer etter kampen til Lime Street.

Med tog

Lime Street Station er omtrent to miles fra Anfield. Du kan ta taxi eller buss fra den nærliggende Queen Square Bus Station. Alternativt kan du dra til Liverpool Central (omtrent 5 minutters gange fra Lime Street) og kjøpe billett til Sandhills stasjon, og be om en 'Soccerbus ticket' — dette gir tilgang til både tognettet og Soccerbus-shuttlen som går direkte til stadion, fra tre timer før avspark til nitti minutter etter sluttfløyten.

Med taxi

Taxi er et godt alternativ på kampdag. Det er flere taxi-opphentingspunkter utenfor stadion og på hovedveiene, noe som gjør det enklere å komme seg hjem etter sluttfløyten.


Kampdag på Anfield: hva du kan forvente

Å besøke Anfield handler ikke bare om å se fotball — for supportere over hele verden er det en pilegrimsreise. Her er alt du trenger å vite for å nyte din Liverpool-kampdag.


Liverpool FC klubbinformasjon

Nåværende trener:

Andoni Iraola

Nåværende kaptein:

Virgil van Dijk

Ligaplassering forrige år:

5 (Champions League-kvalifisering)

Annen informasjon

Jürgen Klopp forvandlet Liverpool etter at han kom i oktober 2015, og avsluttet klubbens 30 år lange venting på ligagull med Premier League-tittelen i 2019/20 og løftet Champions League-trofeet i 2019, før han forlot klubben ved slutten av sesongen 2023/24. Arne Slot tok over for 2024/25 og vant Premier League ved første forsøk — Liverpools rekordutjevnende 20. engelske ligatittel. Sesongen 2025/26 viste seg å være langt tøffere: Slots lag endte på femteplass og kvalifiserte seg til Champions League, samtidig som sesongen også markerte slutten på Mohamed Salahs bemerkelsesverdige ni år lange kapittel på Anfield, da egypteren forlot klubben som en av deres beste spillere gjennom tidene.

Engelske påvirkninger

Vi må tilbake til 2010-2011 for å finne forrige gang Liverpool hadde en engelsk trener. Roy Hodgson ledet The Reds mellom juli og januar. Siden den gang har utenlandske managere stått ved roret på Anfield Road. Også på spillersiden er det ganske stille for engelske påvirkninger. 2026-2027 kan bli sesongen for Rio Ngumoha. Unggutten debuterte forrige sesong og er nå klar til å eksplodere.


Liverpools heder & trofeer

Liverpool har bygget opp en av de mest imponerende trofesamlingene i fotballen, noe som gjør dem til den mest dekorerte klubben i engelsk fotball. Billige og premium Liverpool-billetter er tilgjengelig for kjøp nå på LiveFootballTickets.com.

First Division/Premier League-titler:

20 (senest: 2024/25)

European Cup/Champions League-seire:

6 (senest: 2018/19)

UEFA Cup/Europa League-seire:

3 (senest: 2000/01)

European Super Cup-seire:

4 (senest: 2019)

FA Cup-seire:

8 (senest: 2021/22)

League Cup-seire:

10 (senest: 2023/24)

Community Shield-seire:

16 (senest: 2022)


Liverpools største rivaliseringer

Manchester United — Nord-Vest-derbyet

Kampen mellom Liverpool og Manchester United blir ofte omtalt som Nord-Vest-derbyet. Begge klubbene er blant de mest suksessfulle i engelsk fotball, og rivaliseringen drives av de to byene de representerer.

Steven Gerrard scoring at Anfield

Everton — Merseyside-derbyet

Den korte avstanden mellom Anfield og Goodison Park er den perfekte ingrediensen for en intens rivalisering, noe som gjør Everton til en seriøs rival for Liverpool FC. Byen er delt mellom den røde halvdelen (LFC) og den blå halvdelen (Everton), og Merseyside-derbyet er et av de mest lidenskapelige i fotballverdenen.

AC Milan

Selv om Liverpool og AC Milan ikke er geografisk nærme hverandre, har kampene mellom dem skapt noen av europeisk fotballs mest dramatiske kvelder. Hvem vil noensinne glemme 'Miraklet i Istanbul' i Champions League-finalen i 2005? Når disse to gigantene møtes, er det drama.


Ofte stilte spørsmål om Liverpool-billetter

Ofte stilte spørsmål om Liverpool-billetter

Du kan bestille Liverpool-billetter gjennom vårt sikre bestillingssystem på Livefootballtickets.com. Vi har et bredt utvalg av billetter til denne spennende fotballklubben. Vi er nettmarkedsplassen for alle dine fotballbilletter. Det er det perfekte alternativet når du ikke har sesongkort til Liverpool.