Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Brentford Billetter

Toppgrafikk for Brentford med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Bestill dine Brentford billetter trygt på Livefootballtickets.com, vi har for øyeblikket 7065 billetter tilgjengelig på tvers av alle Brentford kamper, med priser fra bare 210 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 542 $. Velg din kamp nedenfor og kom og opplev den fantastiske atmosfæren på Gtech Community Stadium.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti
  • søn.
    25. okt.14:00

    Engelsk Premier League

    Hull City vs Brentford
    MKM Stadium, Hull, Storbritannia
    fra 69 £
    fra 69 £
  • lør.
    31. okt.15:00

    Engelsk Premier League

    Brentford vs Nottingham Forest
    Brentford Community Stadium, Brentford, Storbritannia
    fra 215 £
    fra 215 £
  • søn.
    8. nov.14:00

    Engelsk Premier League

    Brighton vs Brentford
    Falmer Stadium, Brighton, Storbritannia
    fra 99 £
    fra 99 £
  • man.
    23. nov.20:00

    Engelsk Premier League

    Brentford vs Everton
    Brentford Community Stadium, Brentford, Storbritannia
    fra 165 £
    fra 165 £
  • lør.
    28. nov.15:00

    Engelsk Premier League

    Manchester United vs Brentford
    Old Trafford, Manchester, Storbritannia
    fra 100 £
    fra 100 £
  • ons.
    2. des.20:00

    Engelsk Premier League

    Brentford vs Arsenal
    Brentford Community Stadium, Brentford, Storbritannia
    fra 399 £
    fra 399 £
  • lør.
    5. des.15:00

    Engelsk Premier League

    Brentford vs Manchester City
    Brentford Community Stadium, Brentford, Storbritannia
    fra 200 £
    fra 200 £
  • lør.
    12. des.15:00

    Engelsk Premier League

    Fulham vs Brentford
    Craven Cottage, London, Storbritannia
    fra 69 £
    fra 69 £
  • lør.
    19. des.15:00

    Engelsk Premier League

    Brentford vs Newcastle United
    Brentford Community Stadium, Brentford, Storbritannia
    fra 311 £
    fra 311 £
  • lør.
    26. des.15:00

    Engelsk Premier League

    Ipswich Town vs Brentford
    Portman Road Stadium, Ipswich, Storbritannia
    fra 199 £
    fra 199 £

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Brentford FC

The Bees · Gtech Community Stadium · Hounslow, Borough of London, England · Grunnlagt 1889

Trener: Keith Andrews (Republic of Ireland)

Stallstørrelse
35
Snittalder
23.8
Ligatitler
0
Europacuptitler
0

Premier League 2026/2027

Tabell for Premier League 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
3Brighton CL75112351816
4Chelsea CL74121713413
5Liverpool EL733198112
6Brentford7241138510
7Leeds724196310
8Everton724187110
9Hull72328719

Form og toppspillere

Formkurve

  1. DUavgjort
  2. DUavgjort
  3. WSeier
  4. DUavgjort
  5. LTap

Toppscorer

Kevin Schade

3 mål

Flest målgivende

Jaidon Anthony

1 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for Brentford FC
DatoKampResultat
5. sep.Brentford FC - Sunderland AFC1 - 1
DUavgjort
12. sep.AFC Bournemouth - Brentford FC2 - 2
DUavgjort
15. sep.Reading FC - Brentford FC1 - 2
WSeier
18. sep.Brentford FC - Chelsea FC3 - 0
WSeier
10. okt.Aston Villa FC - Brentford FC2 - 2
DUavgjort
17. okt.Brentford FC - Liverpool FC1 - 2
LTap

Spillerstall

Brentford FC Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Caoimhin Kelleher271,88 mRepublic of Irelandright
Ellery Balcombe271,80 mEnglandright
Hákon Rafn Valdimarsson25i/tIcelandright
Brentford FC Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Aaron Hickey241,75 mScotlandleft
Andre Grey201,83 mEnglandright
Benjamin Fredrick21i/tNigeriai/t
Caelan Avenall22i/tEnglandi/t
El Hadji Malick Diouf211,83 mSenegalboth
Jannik Schuster20i/tAustriai/t
Kim Jisoo211,89 mKorea Republici/t
Kristoffer Ajer281,96 mNorwayright
Michael Kayode22i/tItalyright
Nathan Collins251,93 mRepublic of Irelandright
Rico Henry291,74 mJamaicaright
Sepp van den Berg241,89 mNetherlandsright
Brentford FC Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Antoni Milambo21i/tNetherlandsi/t
Fabio Carvalho241,70 mPortugalright
Gustavo Nunes20i/tBrazili/t
Kevin Schade241,83 mGermanyright
Luca Picotto19i/tWalesi/t
Luka Bentt19i/tBelgiumi/t
Mamadou Sangaré241,78 mMalileft
Mathias Jensen301,73 mDenmarkright
Ollie Shield20i/tEnglandi/t
Theo Mawene19i/tEnglandi/t
Vitaly Janelt281,84 mGermanyleft
Yehor Yarmoliuk221,80 mUkraineboth
Brentford FC Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Callum Wilson341,80 mEnglandboth
Dango Ouattara241,77 mBurkina Fasoleft
Igor Thiago251,88 mBrazilright
Jaidon Anthony26i/tEnglandi/t
Josh Dasilva271,75 mEnglandright
Kaye Furo19i/tBelgiumi/t
Keane Lewis-Potter251,81 mEnglandi/t
Mikkel Damsgaard261,76 mDenmarkright

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Robert B kapret 2 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Bernard Z sikret seg 5 billetter til West Ham United vs Southampton.19. okt. 2026
  • Daniël D fikk tak i 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Dulcie F skaffet seg 1 billett til England vs Croatia.19. okt. 2026
  • KONSTANTINOS N kjøpte 5 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Chris K fikk 3 billetter til Sunderland vs Aston Villa.19. okt. 2026
  • Xiao Y kapret 3 billetter til Manchester United vs Bournemouth.19. okt. 2026
  • Nguyen Le Duc T sikret seg 2 billetter til Paris Saint-Germain vs FC Barcelona.19. okt. 2026
  • Ndapewa I fikk tak i 2 billetter til Manchester City vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Matthew C skaffet seg 1 billett til Newcastle United vs Everton.19. okt. 2026

Kjøp Brentford (Premier League) Fotballkamp Billetter På nett


På denne siden finner du de beste billettene til Brentfords kamper borte og hjemme på Gtech Community Stadium. Den første kommende kampen er Hull City vs Brentford, som spilles 25.10.2026 på MKM Stadium i Hull, Storbritannia. Utforsk billettutvalget vårt og finn kampen du vil være på! Vær oppmerksom på at du alltid velger "bortetribune" eller "Brentford-seksjon" når du bestiller billetter til Brentford på bortebane. Brentford-billetter er svært etterspurt, så ikke vent for lenge og bestill dine nå!

Slik kjøper du Brentford FC-billetter i 2026

Helt siden Brentford rykket opp til Premier League, har mange supportere spurt om hvordan man får tak i Brentford-billetter. Vi har listet opp de beste billettene til the Bees på denne siden. For å hjelpe deg har vi skrevet ned alle stegene nedenfor.

  1. Velg kampen du vil være på og klikk 'Vis billetter'.
  2. Velg området du vil sitte på Gtech Community Stadium.
  3. Velg antall billetter du vil kjøpe.
  4. Klikk på den grønne 'Kjøp'-knappen.
  5. Fyll ut bestillingsskjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjonen din er riktig.
  7. Klikk 'Gjennomfør betaling'.
  8. Billettene er nå dine!

Hvorfor du bør bestille Brentford-billettene dine hos Livefootballtickets.com

Premier League er den mest spennende ligaen i verden, og få klubber har en bedre historie de siste årene enn Brentford. Nå i sin femte strake sesong på øverste nivå har the Bees gjort Gtech Community Stadium til et av Vest-Londons tøffeste steder å besøke. Ettersom annenhåndsmarkedet for fotballbilletter eksploderer, vil vi gjerne forklare deg hvorfor du bør bestille Brentford-billettene dine hos Livefootballtickets.com. Vi gjør dette basert på våre tre mest unike salgsargumenter.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Toppprioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor introduserte vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver eneste billett på vår nettside kommer med en 150% garanti. Når noe uventet skjer med billettene dine, får du full refusjon + 50% ekstra butikkreditt. I løpet av de 20 årene vi har solgt fotballbilletter, har vi alltid spurt våre kunder om hvordan opplevelsen deres var. For å lære av det, men også for å vise andre fotballfans hva de kan forvente av oss. Nylig passerte vi 20.000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 er våre kunder svært fornøyde med våre billetter. De mest omtalte kvalitetene av våre kunder er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Fornøyd med bestillingsprosessen
  • Hastighet på billettleveranse
  • Positiv opplevelse med seteplasseringen

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på vår Trustpilot-profil, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt Brentford-billetter via vår plattform. Dette er et lite utvalg av anmeldelser vi har fått fra kunder som har bestilt Brentford-billetter før:

Bryan fra Storbritannia bestilte billetter til Manchester United vs Brentford.
Bryan ga oss denne anmeldelsen: Fantastisk service. Vi kjøpte 5 billetter som satt sammen til Man Utd v Brentford. Billettene ankom 3 dager før kampen, og de var svært behjelpelige med instruksjoner og med å tilby støtte i tilfelle vi hadde problemer på stadion. Jeg vil definitivt bruke Live Football Tickets igjen. Anmeldelse på Trustpilot

Giancarlo fra Sveits bestilte billetter til Brentford vs Fulham.
Giancarlo ga oss denne anmeldelsen: Ikke første gang jeg har kjøpt billetter hos dere, og jeg har ikke hatt noen problemer — alt har gått veldig smidig, bortsett fra én gang i Manchester, der dere var umiddelbart tilgjengelige og vi løste problemet i god tid. Denne lørdagen var Brentford v Fulham en veldig hyggelig opplevelse! Klubborganisasjon, vakter og supportere var alle veldig vennlige. Det var en fornøyelse. Anmeldelse på Trustpilot

Colin fra Storbritannia bestilte billetter til Newcastle United vs Brentford.
Colin ga oss denne anmeldelsen: Mobilbilletter mottatt dagen før Newcastle v Brentford-kampen, med alle instruksjoner tydelig oppgitt om hvordan laste ned og bruke dem. Flotte plasser. Vil bestille igjen snart. Anmeldelse på Trustpilot

Vi er enormt stolte av disse anmeldelsene. Hele vårt team jobber alltid hardt for å gi deg en opplevelse for livet. Derfor er vi også alltid tilgjengelige på kampdager. Dette er bare noen få av de 20.000+ anmeldelsene. Du kan sjekke alle anmeldelser på vår Trustpilot-profil.

24/7 tilgjengelig

Med all erfaringen vi har fått gjennom årene, vet vi at det er viktig å være tilgjengelig for våre kunder. Spesielt for folk som skal se sin aller første Brentford-kamp, kan det være litt stressende. Derfor opprettet Livefootballtickets.com det aller første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbilletter. Når det er noe galt, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell, er våre kolleger klare til å hjelpe deg!

Bredt utvalg av Brentford-billetter tilgjengelig

En annen veldig viktig grunn til å bestille billettene dine via vår nettside er tilgjengeligheten av billetter. I øyeblikket du leser dette har vi 7065 Brentford-billetter tilgjengelig, fra store Premier League-kvelder på Gtech til bortekamper rundt om i landet. Vårt team av billettselgere fortsetter å jobbe hardt for å finne de aller beste billettene for deg. Ser du ikke billettene du vil ha akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil se at lagerbeholdningen vår er fullstendig fornyet.

Erfaring

Vi har drevet siden 2006, den gang var vi en av svært få på nett markedsplasser for fotballbilletter. Noe som har endret seg kraftig de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og fortsatt går sterkt. I over 20 år har vi solgt billetter til klubber over hele Premier League. Det beste med det, ikke bare selskapet har vært i drift i så lang tid, også vårt team har mye erfaring. I hver eneste avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å gi deg de beste billettene mulig. Med våre 20+ års erfaring som selskap, vil vi sørge for at din Brentford-reise blir en smidig opplevelse!


Stadioninformasjon

Navn:

Gtech Community Stadium (også kjent som Brentford Community Stadium)

Kapasitet:

17 250

Adresse:

166 Lionel Road North, Brentford, London TW8 9QT, United Kingdom

Beskrivelse:

Gtech Community Stadium er Brentfords moderne hjemmebane i Vest-London, som åpnet dørene i september 2020 etter at klubben flyttet fra sin mangeårige hjemmebane Griffin Park. Som et av de minste og mest kompakte stadionene i Premier League, med en kapasitet på 17 250, skaper det en kjent tett og høylytt atmosfære som gjør det til et vanskelig sted for bortelag. Nesten hver Brentford-hjemmekamp er utsolgt, og det er her vi kommer inn: vi har billetter til the Bees.


Beste måte å reise til Gtech Community Stadium

Etter å ha bestilt Brentford-billettene dine, er det på tide å finne ut hvordan du kommer deg til Gtech Community Stadium. Det er et kompakt område i Vest-London, så klubben anbefaler å ta kollektivtransport fremfor å kjøre.

Med tog

Nærmeste jernbanestasjon er Kew Bridge, rundt 100 meter fra stadion, med regelmessige avganger. Gunnersbury (London Overground og District line) er også innen gangavstand.

Med buss

Flere bussruter betjener området. Holdeplassen ved Gunnersbury / Kew Bridge National Rail Station er rundt 7 minutters gange fra stadion. Sjekk alltid rutetabellene før kampen.

Bortesupportere

Bortefans på Gtech Community Stadium plasseres i en egen seksjon på stadion. Alle våre bortebilletter er tydelig merket, så når du bestiller til en Brentford-bortekamp, se etter merkelappene bortetribune eller Brentford-seksjon — hvis merkelappen ikke samsvarer med disse, er billettene for hjemmelaget.


Brentford FC klubbinformasjon

Nåværende trener:

Keith Andrews

Nåværende kaptein:

Nathan Collins

Ligatabelplassering i fjor:

9. plass

Annen informasjon

Brentford har blitt en av Premier Leagues store moderne overpresterende lag. Rykket opp via Championship-playoff i 2021, er the Bees nå i sin femte strake sesong på toppnivå — deres lengste opphold i øverste divisjon siden 1940-tallet. Thomas Frank bygget denne suksessen over nesten syv år før han dro til Tottenham i juni 2025, og settspilltrener Keith Andrews tok over som hovedtrener. Andrews overgikk alle forventninger i sin første sesong som sjef, da Brentford kjempet om europakvalifisering langt inn i de siste ukene før de endte på niendeplass, drevet av 21 Premier League-mål fra brasilianske spiss Igor Thiago. Klubben belønnet Andrews med en langsiktig kontrakt som løper til 2032.

Engelske innflytelser

Brentford er kjent for sin kosmopolitiske, datadrevne rekruttering, med en tropp hentet fra hele Europa og utover — men det er fortsatt en sterk engelsk ryggrad i kjernen av laget. Den mest erfarne av alle er Jordan Henderson, den tidligere England- og Liverpool-kapteinen, hvis lederskap og kunnskap har vært uvurderlig i garderoben. Ved siden av ham bringer forsvarer Ben Mee mange års Premier League-erfaring i bakre rekker, mens England-spiss Keane Lewis-Potter har vært en regelmessig bidragsyter i angrep. Dugout har derimot en irsk aksent — hovedtrener Keith Andrews og kaptein Nathan Collins er begge menn fra Republikken Irland — noe som gir Brentford en interessant blanding av engelske og irske innflytelser.


Brentfords æresbevisninger og troféer

Brentford er ikke en av de mest dekorerte klubbene i engelsk fotball — de har aldri vunnet en stor tittel på toppnivå eller en stor cup — men de har en rekke titler fra lavere divisjoner gjennom sin lange historie.

Second Division/Championship-titler:

1 (1934/35)

Third Division-titler:

2 (siste: 1991/92)

Fourth Division/League Two-titler:

3 (siste: 2008/09)

Southern League Second Division:

1 (1900/01)


Rivaler

Hovedrivaler

Fulham

Brentfords hovedrivaler er Fulham. De to vest-London-klubbene deler et intenst lokalt rivaliserende forhold, og deres møter i Premier League har bare tilført mer historie mellom de to supportergruppene.

Queens Park Rangers

Det andre store vest-London-rivaliseringen er med Queens Park Rangers. De to klubbene har tilbrakt store deler av sin historie i de samme divisjonene, og derbyet forblir en av de mest etterlengtede kampene når de trekkes mot hverandre.

Mindre rivaler

Chelsea

Geografisk nærhet skaper også et rivaliserende forhold med Chelsea. Nå som Brentford er etablert i Premier League, har dette vest-London-møtet blitt en jevnlig og ivrig ventet kamp.


```html

Ofte stilte spørsmål om Brentford-billetter

Ofte stilte spørsmål om Brentford-billetter

Brentford bortebilletter er litt vanskeligere å få tak i enn billetter til hjemmekampene, fordi det er mye mer plass til hjemmesupportere på hvert stadion enn det er til bortefans. Vi klarer å få tak i Brentford-billetter til nesten hver Premier League-kamp. Velg bortekampen du vil se og se på billettbeholdningen. Alle våre bortekampbilletter er merket. De mest brukte merkene for Brentfords bortekamper er: Brentford-seksjon, Borteseksjon, Brentford-supporterseksjon og bortetribune. Når seksjonsetiketten ikke ligner på disse merkene, er billettene for hjemmelaget.

```