Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Everton billetter

Toppgrafikk for Everton med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Bestill dine Everton billetter trygt på Livefootballtickets.com, vi har for øyeblikket 15298 billetter tilgjengelig på tvers av alle Everton kamper, med priser fra bare 91 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 490 $. Velg din kamp nedenfor og vær en del av handlingen hos en av engelsk fotballs mest historiske klubber.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti
  • lør.
    26. des.15:00

    Engelsk Premier League

    Everton vs Sunderland
    Hill Dickinson Stadium, Liverpool, Storbritannia
    fra 88 £
    fra 88 £
  • tir.
    29. des.20:15

    Engelsk Premier League

    Everton vs Manchester City
    Hill Dickinson Stadium, Liverpool, Storbritannia
    fra 100 £
    fra 100 £
  • 2027
    1. jan.20:00

    Engelsk Premier League

    Leeds United vs Everton
    Elland Road, Leeds, Storbritannia
    fra 237 £
    fra 237 £
  • 2027
    5. jan.19:30

    Engelsk Premier League

    Everton vs Aston Villa
    Hill Dickinson Stadium, Liverpool, Storbritannia
    fra 80 £
    fra 80 £
  • 2027
    16. jan.15:00

    Engelsk Premier League

    Coventry City vs Everton
    Coventry Building Society Arena, Coventry, Storbritannia
    fra 155 £
    fra 155 £
  • 2027
    23. jan.15:00

    Engelsk Premier League

    Everton vs Brentford
    Hill Dickinson Stadium, Liverpool, Storbritannia
    fra 80 £
    fra 80 £
  • 2027
    30. jan.15:00

    Engelsk Premier League

    Liverpool vs Everton
    Anfield Road, Liverpool, Storbritannia
    fra 260 £
    fra 260 £
  • 2027
    6. feb.15:00

    Engelsk Premier League

    Everton vs Newcastle United
    Hill Dickinson Stadium, Liverpool, Storbritannia
    fra 93 £
    fra 93 £
  • 2027
    10. feb.20:00

    Engelsk Premier League

    Everton vs Leeds United
    Hill Dickinson Stadium, Liverpool, Storbritannia
    fra 85 £
    fra 85 £
  • 2027
    20. feb.15:00

    Engelsk Premier League

    Sunderland vs Everton
    Stadium of Light, Sunderland, Storbritannia
    fra 78 £
    fra 78 £

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Everton FC

The Toffees / The Blues · Hill Dickinson Stadium · Liverpool, England · Grunnlagt 1878

Trener: David Moyes (Scotland)

Stallstørrelse
25
Snittalder
25.2
Ligatitler
9
Europacuptitler
0

Premier League 2026/2027

Tabell for Premier League 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
5Liverpool EL733198112
6Brentford7241138510
7Leeds724196310
8Everton724187110
9Hull72328719
10Ipswich73041115-49
11Newcastle72231014-48

Form og toppspillere

Formkurve

  1. DUavgjort
  2. DUavgjort
  3. WSeier
  4. DUavgjort
  5. LTap

Toppscorer

Thierno Barry

3 mål

Flest målgivende

Iliman Ndiaye

2 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for Everton FC
DatoKampResultat
6. sep.Everton FC - Manchester United FC2 - 2
DUavgjort
12. sep.Tottenham Hotspur FC - Everton FC0 - 0
DUavgjort
16. sep.Everton FC - Wolverhampton Wanderers FC1 - 0
WSeier
19. sep.Everton FC - Ipswich Town FC1 - 0
WSeier
11. okt.Hull City AFC - Everton FC2 - 2
DUavgjort
17. okt.Everton FC - Chelsea FC0 - 2
LTap

Spillerstall

Everton FC Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Jordan Pickford321,85 mEnglandright
Mark Travers271,91 mRepublic of Irelandright
Thomas King311,72 mWalesright
Everton FC Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Jake O'Brien25i/tRepublic of Irelandi/t
James Tarkowski331,85 mEnglandright
Jarrad Branthwaite241,95 mEnglandleft
Michael Keane331,88 mEnglandright
Vitalii Mykolenko271,80 mUkraineleft
Everton FC Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Ainsley Maitland-Niles291,77 mEnglandboth
Brennan Johnson25i/tWalesi/t
Callum Bates21i/tEnglandi/t
Carlos Alcaraz23i/tArgentinai/t
Christian Nørgaard321,85 mDenmarkright
Harrison Armstrong19i/tEnglandi/t
Harvey Foster19i/tEnglandi/t
Hayden Hackney24i/tEnglandi/t
Jack Grealish311,78 mEnglandright
James Garner251,82 mEnglandright
Kiernan Dewsbury Hall281,78 mEnglandleft
Malik Olayiwola17i/tEnglandi/t
Merlin Röhl241,91 mGermanyboth
Everton FC Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Braiden Graham18i/tNorthern Irelandi/t
Thierno Barry23i/tFrancei/t
Tyler Dibling201,78 mEnglandi/t
Tyrique George20i/tEnglandi/t

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Margaret W kapret 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Kelvin J sikret seg 4 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Dennis L fikk tak i 3 billetter til Arsenal vs Everton.19. okt. 2026
  • Marian Romica C skaffet seg 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Simon V kjøpte 2 billetter til Arsenal vs Ipswich Town.19. okt. 2026
  • John M fikk 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Caitlyn C kapret 2 billetter til Newcastle United vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Kacper P sikret seg 3 billetter til AC Milan vs Frosinone.19. okt. 2026
  • Marius K fikk tak i 1 billett til Liverpool vs Chelsea.19. okt. 2026
  • Mohamed shanil M skaffet seg 1 billett til Manchester United vs AS Roma.19. okt. 2026

Kjøp 2026-2027 Everton Premier League-billetter på nett


På denne siden finner du de beste billettene til Everton-kamper, både hjemme og borte. Den første kommende hendelsen er Arsenal vs Everton, som spilles 24.10.2026 på Emirates Stadium i London, Storbritannia. Utforsk vår billettbeholdning og finn kampen du vil se! Husk alltid å velge "borteseksjon" eller "Everton-seksjon" når du bestiller billetter til en Everton bortekamp. Nå innflyttet i sitt praktfulle nye Hill Dickinson Stadium på Liverpool-havna, går Toffees inn i 2026-2027 klare for et nytt kapittel i en av engelsk fotballs mest historiske klubber – og med etterspørselen etter billetter på det nye stadionet høyere enn noensinne, ikke vent for lenge og bestill dine nå!

Slik kjøper du Everton-billetter i 2026

Kundeserviceteamet vårt får mange supportere som spør: hvordan bestiller jeg Everton-billetter? Premier League er den desidert vanskeligste ligaen å få billetter til, og når du ikke er medlem av klubben, er det nesten umulig å få billetter til Everton-kamper. Vi har samlet de beste tilgjengelige Everton-billettene, tilgjengelige for ikke-medlemmer. Vi guider deg gjennom trinnene før billettene er dine.

  1. Velg kampen du vil se og klikk "Vis billetter."
  2. Velg området hvor du vil sitte på Hill Dickinson Stadium på høyre side.
  3. Oppgi antall billetter du vil kjøpe.
  4. Klikk den grønne "Kjøp"-knappen.
  5. Fyll ut bestillingsskjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjonen din er korrekt.
  7. Klikk "Betal."
  8. Billettene er nå dine!

Hvorfor du bør bestille dine Everton-billetter hos Livefootballtickets.com

Premier League er den mest spennende ligaen i verden, og Everton går inn i 2026-2027 med et splitter nytt hjemmested og fornyet ambisjon under David Moyes. Ettersom annenhåndsmarkedet for fotballbilletter vokser hvert år, vil vi forklare hvorfor du bør bestille dine Everton-billetter hos Livefootballtickets.com. Vi gjør det gjennom våre tre største styrker.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Vår toppprioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor introduserte vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver eneste billett på nettstedet vårt kommer med en 150% garanti. Hvis noe uventet skjer med billettene dine, får du full refusjon + 50% ekstra butikk-kreditt. Gjennom våre 20 år med salg av fotballbilletter har vi alltid spurt kundene våre hvordan deres opplevelse var. For å lære av det, men også for å vise andre fotballfans hva de kan forvente av oss. Nylig passerte vi 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en vurdering på 4,7 av 5 er kundene våre svært fornøyde med billettene våre. Kvalitetene som oftest nevnes av våre kunder er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Høy tilfredshet med bestillingsprosessen
  • Hastigheten på billettleveransen
  • En positiv opplevelse med setene

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på vår Trustpilot-profil, men vi ønsker å dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt Everton-billetter gjennom vår plattform. Her er et lite utvalg av anmeldelsene vi mottok fra kunder som har bestilt Everton-billetter tidligere:

Andreas H. fra Tyskland bestilte billetter til Everton vs. Chelsea.
Andreas ga oss denne anmeldelsen: Jeg bestilte billetter til Premier League-kampen FC Everton vs. FC Chelsea. Som lovet ble billettene sendt til meg på e-post dagen før. De var litt dyre, men vi satt på 7. rad. Det var en fantastisk opplevelse med en storslått seier for Everton. Takk for den smidig bestilling og behandling. Jeg kan varmt anbefale dem. Takk! Anmeldelse på Trustpilot

Matthew R. fra Bahrain bestilte billetter til Everton vs. Chelsea.
Matthew ga oss denne anmeldelsen: Totalt sett en flott opplevelse. Billetter sendt til e-postinnboksen i rett tid og tilgang til stadion var sømløs. Anmeldelse på Trustpilot

Alison fra Storbritannia bestilte billetter til Everton vs. Chelsea.
Alison ga oss denne anmeldelsen: Fantastiske billetter til Everton v Chelsea. God kundeservice og svarer veldig raskt. Kjøpt som gave og kjæresten ble veldig glad. Vil anbefale på det sterkeste og kommer til å bruke igjen Anmeldelse på Trustpilot

Vi er svært stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber hardt for å gi deg en uforglemmelig opplevelse. Derfor er vi også alltid tilgjengelige på kampdag. Dette er bare noen få av de over 20 000 anmeldelsene. Du kan sjekke ut alle anmeldelsene på vår Trustpilot-profil.

Tilgjengelig 24/7

Med all erfaringen vi har opparbeidet gjennom årene vet vi hvor viktig det er å være tilgjengelig for kundene våre. Spesielt for folk som skal på sin aller første Everton-kamp kan det være litt stressende. Derfor satte Livefootballtickets.com opp det aller første 24/7 kundeservice-teamet i fotballbillettbransjen. Hvis noe går galt kan du alltid ta kontakt med oss. Uansett tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg!

Bredt utvalg av Everton-billetter tilgjengelig

En annen svært viktig grunn til å bestille billettene dine gjennom nettstedet vårt er billetttilgjengelighet. I øyeblikket du leser dette har vi 15298 Everton-billetter tilgjengelig. Teamet vårt av billettselgere fortsetter å jobbe hardt for å finne de aller beste billettene til deg. Ser du ikke billettene du ønsker akkurat nå? Kom tilbake om noen dager og du vil finne at lagerbeholdningen vår er helt oppdatert.

Erfaring

Vi har vært i virksomhet siden 2006; den gang var vi en av svært få nettbaserte fotballbillettmarkedsplasser. Mye har endret seg i løpet av de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og fortsatt går sterkt. I over 20 år har vi solgt billetter til Everton og klubber fra hele engelsk fotball. Det beste er at ikke bare har selskapet eksistert lenge, men teamet vårt har også mye erfaring. I hver avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i over 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi skal gjøre for å gi deg best mulige billetter. Med vår over 20 års erfaring som selskap vil vi sørge for at reisen din som Everton-supporter går smidig!


Stadioninformasjon

Navn:

Hill Dickinson Stadium

Kapasitet:

52 769

Adresse:

Bramley-Moore Dock, Liverpool L5 9SR, United Kingdom

Beskrivelse:

Hill Dickinson Stadium har vært Evertons hjemmebane siden starten av 2025/26-sesongen, da klubben forlot Goodison Park etter 133 år. Stadion ligger på Liverpools havnefront ved Bramley-Moore Dock, rundt tre kilometer nord for sentrum. Designet av den amerikanske arkitekten Dan Meis, er den 52 769 plasser store arenaen med kun sitteplasser bygget som en enkelt tett bolle med bratte tribuner som henger over banen, der South Stand – den offisielle hjemmetribunen, med kallenavnet "Blue Wall" – er blant de bratteste tribunene i Premier League og bygget for pur lyd. Etter mer enn et århundre på Goodison Park gir flyttingen en av engelsk fotballs mest historiske klubber et moderne hjem som matcher dens status, og på en full kampdag lover den nye arenaen allerede å bli en av de mest skremmende arenaene i landet.


Den beste måten å reise til Hill Dickinson Stadium

Når du har kjøpt Everton-billettene dine, er det på tide å finne ut hvordan du kommer deg til Hill Dickinson Stadium ved Bramley-Moore Dock. Det er flere måter å nå arenaen i Liverpools havnefrontdistrikt, og hvis du bor i nærheten anbefaler klubben faktisk å gå. Her er de beste alternativene for et kampbesøk.

Med tog

Nærmeste stasjon er Sandhills, på Merseyrail Northern Line, omtrent 15–20 minutters gange fra stadion. Merseyrail har økt antall avganger for å møte den ekstra etterspørselen på kampdager, og en dedikert supporterhåndteringssone er satt opp ved Sandhills for å håndtere de større folkemengdene trygt. Fra Sandhills følger du den skilte kampdag-gangruten ned til havnefronten.

Med bil

Du kan kjøre, men vær oppmerksom på at en Football Match Parking Zone dekker området innenfor omtrent 30 minutters gange fra stadion, med kampdag-parkeringsrestriksjoner som ligner de rundt andre store arenaer. Stadion nås via Regent Road (Dock Road) og de omkringliggende sentrumsrutene. Kun begrenset parkering er tilgjengelig i utpekte områder, så det anbefales sterkt å ankomme med offentlig transport. Gi deg selv god tid, da området blir veldig travelt før og etter kampen.

Med buss

Bramley-Moore Dock-området er godt betjent av busser, med ruter inkludert 136, 20, 300, 47, 56, 835, 839, 800, 838, 54, 54A og 58A. De nærmeste holdeplassene er rundt Wellington Dock og Sandhills Station. På kampdager går det også en shuttlebuss fra Bootle Strand busstasjon til et avleveringspunkt nær arenaen.

Med ferge

Passende for et stadion rett ved vannet, er Liverpool Pier Head fergeterminal omtrent 22 minutters gange unna, noe som gjør fergen over elven Mersey til et naturskjønt alternativ for supportere som reiser inn fra Wirral.

Med sykkel

Sykling er en sunn måte å nå arenaen på, og med de strenge kampdag-parkeringsrestriksjonene kan det være raskere enn å kjøre. Det er 152 sykkelparkeringsstativer for supportere langs Regent Road og Dock Wall innenfor stadionområdet, med en segregert sykkelfelt som går langs deler av Regent Road.


Hill Dickinson Stadium-guide

Hill Dickinson Stadium har fire tribuner: South Stand, North Stand, East Stand og West Stand. Bolledesignet holder publikum nær banen og tilbyr uhindret utsikt overalt, mens de bratte nivåene er bygget for å fange lyden. Uansett hvilken kamp du er interessert i, har vi billetter til hver Everton-kamp.

South Stand

Bak det ene målet er enkeltnivå South Stand, den offisielle hjemmetribunen og hjerteslaget i stadion. Kjent som "Blue Wall", har den en av de bratteste helningene tillatt i Premier League og rekkverksseter gjennom den nedre delen, alt designet for å generere mest mulig lyd. Hvis du vil ha den fulle Everton-opplevelsen, er det her du vil være.

North Stand

Bak det motsatte målet er den store, tonivås North Stand, som huser majoriteten av borteseksjonen. Besøkende supportere sitter på nedre nivå i nordøstre hjørne, der North og East Stand møtes, med en tildeling i tråd med Premier League-retningslinjene på rundt 3000. Bortesupportere har egne billettlukker og en separat concourse.

East Stand

Langs den ene siden, ved Regent Road, er East Stand, hjem til stadionets hovedinngang Plaza og den offisielle klubbbutikken. Øvre nivå inkluderer premium "Club View"-setene rundt midtbanen, med en privat concourse og kampdag-ekstramuligheter. En liten del av borteseksjonen sitter ved den nordlige enden av denne tribunen.

West Stand

Langs den motsatte siden ligger West Stand, som har Western Boardwalk med utsikt over elven og byen, samt stadionens viktigste hospitality-områder. Familieområdet ligger på den nedre tribunen i denne standen, noe som gjør den til et godt valg hvis du tar med barn eller skal på din første kamp.

Hvilken tribune bør du velge?

Det er viktig å kunne ta den beste avgjørelsen når du bestiller Everton-billetter. Derfor har vi laget denne tabellen med en rask sammenligning av alle fire tribuner. Sjekk hva som betyr mest for deg, så finner du tribunen som passer det du er ute etter.

Prioritet Beste tribune Hvorfor
Best stemning South Stand (hjemmeende) Den bratte, enkelttiers «Blue Wall» bygget for lyd
Best utsikt East eller West Stand (øvre tier) Hevet, sentral utsikt over stadionskålen
Første besøk South Stand Den fulle Hill Dickinson Stadium-opplevelsen
Familievennlig West Stand (nedre tier) Utpekt familieområde, roligere stemning
Premium / hospitality West Stand boardwalk / East Stand Club View Hospitality-lounger og premium-plasser
Bortesupportere North Stand Hill Dickinson Stadium sin utpekte borteseksjon

Everton klubbinformasjon

Nåværende trener:

David Moyes

Nåværende kaptein:

Seamus Coleman

Forrige sesongs plassering:

13. plass (Premier League)

Annen informasjon

David Moyes er tilbake i klubben hvor han bygde sitt rykte. Etter en vanskelig periode under Sean Dyche, returnerte Moyes i januar 2025 for en andre periode og har nå ansvaret for å lede Everton inn i en ny æra på Hill Dickinson Stadium. Skotten, som først ledet Toffees fra 2002 til 2013, vet nøyaktig hva klubben betyr for supporterne sine, og utfordringen nå er å bygge videre på stabiliteten fra hans første sesong tilbake og løfte Everton oppover på tabellen. Kjøp Everton-billettene dine på nett nå!

Engelske innflytelser

Everton har lenge hatt en sterk engelsk kjerne, både på banen og på sidelinjen. Kapteinsfiguren er keeper Jordan Pickford, Englands mangeårige førstekeeper og medlem av Three Lions' VM-tropp i 2026. Troppen har også etablerte engelske landslagsspillere i forsvarerne James Tarkowski og Jarrad Branthwaite, sammen med den engelske vingspilleren Jack Grealish. Klubbens akademi har også en stolt historie med å produsere engelske talenter, mest kjent er Wayne Rooney, som slo gjennom i Everton som tenåring før han returnerte til klubben senere i karrieren. På benken var Toffees' siste engelske trener Sean Dyche, ansvarlig fram til januar 2025, før David Moyes returnerte for sin andre periode.


Everton utmerkelser og trofeer

Everton er en av tungvekterne i engelsk fotball, grunnleggende medlemmer av både Football League og Premier League, og har tilbrakt flere sesonger i toppfotballen enn nesten noen annen klubb. Bare en håndfull klubber har vunnet flere ligamesterskap enn Toffees' ni, og trofeskapet deres inkluderer også fem FA Cup-seire og en berømt europeisk triumf i 1985. Selv om ventetiden på et mer nylig stort trofe har vært lang, plasserer Evertons historie dem solid blant landets mest meritterte klubber.

Ligamesterskap i toppdivisjonen:

9 (seneste: 1986/87)

FA Cup-seire:

5 (seneste: 1994/95)

Seire i europeisk Cup Winners' Cup:

1 (1984/85)

Seire i Charity / Community Shield:

9 (seneste: 1995)

Mesterskap i nest øverste divisjon:

1 (1930/31)


Rivaler

Hovedrivaler

Liverpool

Merseyside-derbyet mot Liverpool er en av de mest berømte kampene i verdensфotballen og det lengstlevende toppseriederbyet i England, med Everton og Liverpools stadioner som ligger knapt én kilometer fra hverandre på tvers av Stanley Park. Det har lenge vært en av de mest intenst kjempede kampene i landet, og siden starten av Premier League-æraen har Merseyside-derbyet produsert flere røde kort enn noen annen kamp i ligaen.

Mindre rivaler

Manchester United

Utover naboene ser mange Everton-supportere også Manchester United som rivaler. Rivaliseringen skyldes like mye det bredere rivaliseringsforholdet mellom byene Liverpool og Manchester – to store nordengelske byer med en lang historie med konkurranse – som det skyldes hendelser på banen.


Ofte stilte spørsmål om Everton-billetter

Ofte stilte spørsmål om Everton-billetter

Bortebilletter til Everton kan være litt vanskeligere å finne enn billetter til hjemmekamper, rett og slett fordi det er langt mindre plass til besøkende supportere enn hjemmesupportere på et hvilket som helst stadion. Vi klarer å skaffe Everton-billetter til nesten hver kamp. Velg bortekampen du ønsker å se, sjekk deretter billettoversikten. Alle våre bortekampbilletter er merket. De vanligste merkene for Evertons bortekamper er: Everton-seksjon, Borteseksjon, Everton-supporterseksjon, og bortetribune. Når seksjonmerket ikke ser ut som disse, er billettene for hjemmelaget.

Bestill dine Everton-billetter trygt på Livefootballtickets.com, vi har for tiden 15298 billetter tilgjengelig på tvers av alle Everton-kamper, med priser fra kun 91 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 490 $. Velg kampen din nedenfor og bli en del av handlingen på en av engelsk fotballs mest historiske klubber.