Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Chelsea Billetter

Toppgrafikk for Chelsea med lagets visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.

Bestill dine Chelsea billetter trygt på Livefootballtickets.com, vi har for øyeblikket 28752 billetter tilgjengelig til alle Chelseas kamper, med priser fra bare 133 $ og en gjennomsnittlig billettpris på 560 $. Enten du ser etter hjemme- eller bortekamper, har vi det du trenger for hver kamp denne sesongen.

Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti
  • 2027
    3. mars20:00

    Engelsk Premier League

    Chelsea vs Coventry City
    Stamford Bridge, London, Storbritannia
    fra 118 £
    fra 118 £
  • 2027
    13. mars15:00

    Engelsk Premier League

    Chelsea vs Arsenal
    Stamford Bridge, London, Storbritannia
    fra 311 £
    fra 311 £
  • 2027
    20. mars15:00

    Engelsk Premier League

    Hull City vs Chelsea
    MKM Stadium, Hull, Storbritannia
    fra 250 £
    fra 250 £
  • 2027
    10. apr.15:00

    Engelsk Premier League

    Chelsea vs Fulham
    Stamford Bridge, London, Storbritannia
    fra 173 £
    fra 173 £
  • 2027
    17. apr.15:00

    Engelsk Premier League

    Brighton vs Chelsea
    Falmer Stadium, Brighton, Storbritannia
    fra 362 £
    fra 362 £
  • 2027
    24. apr.15:00

    Engelsk Premier League

    Chelsea vs Manchester City
    Stamford Bridge, London, Storbritannia
    fra 250 £
    fra 250 £
  • 2027
    1. mai15:00

    Engelsk Premier League

    Liverpool vs Chelsea
    Anfield Road, Liverpool, Storbritannia
    fra 280 £
    fra 280 £
  • 2027
    8. mai15:00

    Engelsk Premier League

    Tottenham vs Chelsea
    Tottenham Hotspur Stadium, London, Storbritannia
    fra 135 £
    fra 135 £
  • 2027
    15. mai15:00

    Engelsk Premier League

    Chelsea vs Everton
    Stamford Bridge, London, Storbritannia
    fra 194 £
    fra 194 £
  • 2027
    23. mai15:00

    Engelsk Premier League

    Bournemouth vs Chelsea
    Dean Court Stadium, Bournemouth, Storbritannia
    fra 530 £
    fra 530 £

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Chelsea FC

The Blues / The Pensioners · Stamford Bridge · Kensington and Chelsea, Royal Borough of London, England · Grunnlagt 1905

Trener: Xabi Alonso (Spain)

Stallstørrelse
31
Snittalder
23.2
Ligatitler
6
Europacuptitler
4

Premier League 2026/2027

Tabell for Premier League 2026/2027
#LagKVUTMFMM+/-P
1Man City CL77001971221
2Arsenal CL7601115618
3Brighton CL75112351816
4Chelsea CL74121713413
5Liverpool EL733198112
6Brentford7241138510
7Leeds724196310

Form og toppspillere

Formkurve

  1. LTap
  2. DUavgjort
  3. LTap
  4. WSeier
  5. WSeier

Toppscorer

João Pedro

5 mål

Flest målgivende

Cole Palmer

3 målgivende

Siste resultater

Siste resultater for Chelsea FC
DatoKampResultat
6. sep.Arsenal FC - Chelsea FC2 - 1
LTap
9. sep.Chelsea FC - Leeds United FC6 - 3
WSeier
12. sep.Chelsea FC - Hull City AFC2 - 2
DUavgjort
18. sep.Brentford FC - Chelsea FC3 - 0
LTap
10. okt.Chelsea FC - AFC Bournemouth5 - 1
WSeier
17. okt.Everton FC - Chelsea FC0 - 2
WSeier

Spillerstall

Chelsea FC Goalkeeper
GoalkeeperAlderHøydeLandFot
Emiliano Martínez341,93 mArgentinaright
Gaga Slonina221,93 mUnited Statesright
Mike Penders212,00 mBelgiumi/t
Teddy Sharman23i/tEnglandi/t
Chelsea FC Defender
DefenderAlderHøydeLandFot
Aaron Anselmino21i/tArgentinai/t
Jorrel Hato201,82 mNetherlandsi/t
Joshua Acheampong201,85 mEnglandi/t
Levi Colwill23i/tEnglandi/t
Malo Gusto231,79 mFranceright
Marco Palestra21i/tItalyright
Maxence Lacroix261,90 mFranceright
Pep Chavarría281,74 mSpainleft
Reece James261,72 mEnglandright
Wesley Fofana251,85 mFranceright
Chelsea FC Midfielder
MidfielderAlderHøydeLandFot
Charlie Holland17i/tEnglandi/t
Cole Palmer241,89 mEnglandleft
Jordan Henderson361,82 mEnglandright
Mahdi Jazuli16i/tEnglandi/t
Moisés Caicedo241,78 mEcuadorright
Reggie Watson16i/tEnglandi/t
Roméo Lavia221,81 mBelgiumright
Valentín Barco221,68 mArgentinaleft
Chelsea FC Attacker
AttackerAlderHøydeLandFot
Danny Welbeck351,85 mEnglandright
Emanuel Emegha231,95 mNetherlandsboth
Estevão191,76 mBrazili/t
Geovany Quenda19i/tPortugali/t
Jamie Gittens22i/tEnglandright
João Pedro251,82 mBrazilright
Mathis Eboue17i/tEnglandi/t
Morgan Rogers241,87 mEnglandleft
Pedro Neto261,73 mPortugalleft

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • Marius K kapret 1 billett til Liverpool vs Chelsea.19. okt. 2026
  • Mohamed shanil M sikret seg 1 billett til Manchester United vs AS Roma.19. okt. 2026
  • YEHIA MOUNIR K fikk tak i 2 billetter til Liverpool vs Villarreal.19. okt. 2026
  • Hassan Uzzaman C skaffet seg 4 billetter til England vs Croatia.19. okt. 2026
  • Nigel S kjøpte 2 billetter til Manchester United vs Nottingham Forest.19. okt. 2026
  • Donal O fikk 2 billetter til Tottenham Hotspur vs Manchester City.19. okt. 2026
  • RAUL M kapret 5 billetter til Manchester City vs Fulham.19. okt. 2026
  • Lucas B sikret seg 2 billetter til Inter Milan vs Fiorentina.19. okt. 2026
  • Luigi T fikk tak i 1 billett til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Armand I skaffet seg 3 billetter til Arsenal vs Ipswich Town.19. okt. 2026

Kjøp Chelsea 2026-2027 Premier League Billetter På nett


På denne siden finner du de beste billettene til Chelseas kamper borte og hjemme på Stamford Bridge. Den første kommende kampen er Chelsea vs Tottenham, som spilles 24.10.2026 på Stamford Bridge i London, Storbritannia. Utforsk vårt billettutvalg og finn kampen du vil se! Vær oppmerksom på at du alltid velger "bortetribune" eller "Chelsea-seksjon" når du bestiller billetter til Chelsea på bortebane. Chelsea-billetter er blant de mest ettertraktede i Premier League, så ikke vent for lenge og bestill dine nå!

Slik kjøper du Chelsea-billetter i 2026

Vårt kundeserviceteam får mange supportere som spør: Hvordan kan jeg bestille Chelsea-billetter? Det er vanskelig å få tak i billetter når du ikke er medlem. Vi har samlet Chelsea FC-billetter for ikke-medlemmer. La oss ta deg gjennom stegene før billettene er dine.

  1. Velg kampen du vil se og klikk 'Vis billetter'.
  2. Velg området du ønsker å sitte i på stadion på høyre side.
  3. Velg antall billetter du ønsker å kjøpe.
  4. Klikk på den grønne 'Kjøp'-knappen.
  5. Fullfør bestillingsskjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjonen din er korrekt.
  7. Klikk 'Gjennomfør betaling'.
  8. Billettene er nå dine!

Supportere kan kjøpe billetter direkte gjennom offisielt salg eller pålitelige videreselgere, og billettsalget til Chelsea-kamper er blant de mest etterlengtede i sesongen.

Hvorfor du bør bestille dine Chelsea-billetter hos Livefootballtickets.com

Premier League er den mest spennende ligaen i verden, og få stadioner bærer historien til Stamford Bridge. Med det sekundære fotballbillettmarkedet i eksplosiv vekst, vil vi gjerne forklare hvorfor du bør bestille dine Chelsea-billetter hos Livefootballtickets.com. Vi vil gjøre dette basert på våre tre mest unike salgsargumenter.

Tillit

Tillit er den viktigste faktoren når du kjøper billetter. Toppprioritet er at du kan stole på billettene du kjøper! Derfor introduserte vi Livefootballtickets.com-garantien. Hver eneste billett på nettsiden vår kommer med en 150% garanti. Når noe uventet skjer med billettene dine, får du full refusjon + 50% ekstra i butikk-kreditt. I løpet av 20 år med salg av fotballbilletter har vi alltid spurt kundene våre hvordan opplevelsen deres var. For å lære av det, men også for å vise andre fotballfans hva de kan forvente av oss. Nylig passerte vi 20 000 anmeldelser på Trustpilot. Med en score på 4,7 av 5 er kundene våre veldig fornøyde med billettene våre. De mest omtalte kvalitetene fra kundene våre er:

  • Positive interaksjoner med kundeservice
  • Fornøyde med bestillingsprosessen
  • Hastigheten på billettleveringen
  • Positiv opplevelse med seteplasseringen

Alle Livefootballtickets.com-anmeldelser er synlige på Trustpilot-profilen vår, men vi vil gjerne dele noen anmeldelser fra kunder som tidligere har kjøpt Chelsea-billetter via plattformen vår. Dette er et lite utvalg av anmeldelser vi har fått fra kunder som bestilte Chelsea-billetter før:

Shane Carter fra Storbritannia bestilte billetter til Chelsea mot Manchester City.
Shane ga oss denne anmeldelsen: Var veldig skeptisk i begynnelsen siden det var første gang jeg kjøpte billett fra en annen side. Dro for å se Chelsea v Man City-kampen — flott opplevelse var det. De sendte billetten dagen før kampen, hadde ingen problemer og ingen utfordringer. Ville kjøpt igjen i fremtiden. Anmeldelse på Trustpilot

Nabil Errami fra Frankrike bestilte hospitality-billetter til Chelsea mot Nottingham Forest.
Nabil ga oss denne anmeldelsen: Jeg kjøpte billett til kampen Chelsea v Nottm Forest, i hospitality. Det var alt, godt gjort. Assistansen svarte raskt på alle spørsmål jeg hadde. Jeg likte kampen og alt veldig godt. Virkelig, ikke nøl. Fra Italia. Anmeldelse på Trustpilot

Ollie fra Storbritannia bestilte billetter til Chelsea mot Leeds United.
Ollie ga oss denne anmeldelsen: Fikk billetter til Chelsea vs Leeds semifinale — flotte seter, rask levering & god pris! Anmeldelse på Trustpilot

Stephen Hirst fra Storbritannia bestilte Chelsea-billetter.
Stephen ga oss denne anmeldelsen: Jeg får alltid billettene mine fra Live Football Tickets og har aldri hatt et problem, har alltid fått dem i tide. Den siste var til Wembley på søndag for Chelsea og elsket det. Takk igjen. Anmeldelse på Trustpilot

Haris Nawaz fra Storbritannia bestilte billetter til Chelsea mot Pafos på Stamford Bridge.
Haris ga oss denne anmeldelsen: Jeg kjøpte billett til Chelsea v Pafos på Stamford Bridge bare 2 timer før avspark og fikk billetten for £80, £20 mindre enn pålydendeverdien. Billetten ankom kort tid etter kjøp og fungerte helt fint, og setet var i Westview, som hadde polstrede seter og flott utsikt! Anbefaler og ville brukt igjen. Anmeldelse på Trustpilot

Vi er veldig stolte av disse anmeldelsene. Hele teamet vårt jobber alltid hardt for å gi deg en opplevelse du aldri glemmer. Derfor er vi også alltid tilgjengelige på kampdager. Dette er bare noen få av de 20 000+ anmeldelsene. Du kan sjekke alle anmeldelser på Trustpilot-profilen vår.

Tilgjengelig 24/7

Med all erfaringen vi har fått gjennom årene, vet vi at det er viktig å være tilgjengelig for kundene våre. Spesielt for folk som skal se sin aller første Chelsea-kamp, kan det være litt stressende. Derfor satte Livefootballtickets.com opp det aller første 24/7 kundeserviceteamet for fotballbilletter. Når noe er galt, kan du alltid kontakte oss. Uansett tidsforskjell er kollegene våre klare til å hjelpe deg!

Stort utvalg av Chelsea-billetter tilgjengelig

En annen svært viktig grunn til å bestille billettene dine via nettstedet vårt er tilgjengeligheten av billetter. I øyeblikket du leser dette har vi 28752 Chelsea-billetter tilgjengelig, fra store Stamford Bridge-kvelder mot lag som Arsenal og Tottenham Hotspur til bortekamper rundt om i landet. Vårt team av billetselgere jobber hardt for å finne de aller beste billettene til deg. Ser du ikke billettene du ønsker akkurat nå? Kom tilbake om noen dager så vil du se at beholdningen vår er fullstendig fornyet.

Erfaring

Vi har drevet siden 2006, på den tiden var vi en av svært få på nett markedsplasser for fotballbilletter. Noe som har endret seg kraftig de siste 20 årene, men vi er fortsatt her og går fortsatt sterkt. I over 20 år har vi solgt billetter til Chelsea og de andre Premier League-lagene. Det beste med det, ikke bare selskapet har vært i drift så lenge, også teamet vårt har mye erfaring. I hver eneste avdeling i selskapet har vi kolleger som har jobbet her i mer enn 15 år. Så vi vet nøyaktig hva vi må gjøre for å gi deg de beste billettene mulig. Med våre 20+ års erfaring som selskap, vil vi sørge for at Chelsea-reisen din blir en smidig opplevelse!

Typer billetter og pakker

Chelsea FC tilbyr et bredt spekter av billettvalg slik at hver supporter kan finne den perfekte kampdagsopplevelsen. Enten du er ute etter individuelle kampbilletter til en spesifikk Premier League-kamp eller ønsker å sikre plassen din for hele sesongen, er det noe for enhver.


Stamford Bridge stadion

Navn:

Stamford Bridge

Kapasitet:

40 341

Adresse:

Fulham Road, Fulham, London SW6 1HS, UK

Beskrivelse:

Siden grunnleggelsen av Chelsea FC i 1905 har Stamford Bridge vært deres hjemmebane. Stadionet, som ligger i sørvest-London, blir ofte omtalt som The Bridge. Det autentiske stadionet, med supportere tett på banen, gjør Stamford Bridge til et av de mer intime stadionene i Premier League.


Stadionguide for Stamford Bridge

De fire tribunene på Stamford Bridge har plass til 40 431 supportere. Disse fansen tar plass på enten Shed End, Matthew Harding Stand, East Stand eller West Stand. I dette avsnittet forteller vi deg om forskjellene mellom tribunene.

Shed End

Shed End ligger bak målet på sørsiden av stadion. Dette regnes for å være tribunen for de mest dedikerte Chelsea-fansen. De mest vokale Chelsea-supporterne sitter på Shed End. Hvis du vil føle deg som en av dem, må du skaffe deg billetter til denne tribunen. Laget prøver vanligvis å spille mot Shed End i andre omgang, så med din støtte kan de kanskje gjøre skade i de siste 45 minuttene.

Matthew Harding Stand

Denne tribunen er oppkalt etter tidligere Chelsea-viseformann, som døde i 1996. Matthew Harding stand ligger rett overfor Shed End, bak målet i nord. Den er litt mindre høylytt enn Shed End, men høyere enn East og West Stand.

East Stand

East Stand er en av to tribuner mellom Shed End og Matthew Harding Stand. Denne tribunen huser de fleste hospitality- og premiumsetene. Spesielt midtre rad er reservert for hospitality-gjester. Dette betyr også at det er en av de roligere tribunene. Samtidig har den de beste siktlinjene for fotballfansen.

West Stand

West Stand er hovedtribunen, hjemsted for spillertunnelen, dugoutene, direktørlogen og pressefasilitetene — dette er TV-kamerasiden av stadion, hvor du vil se managerne jobbe i det tekniske området. Stemningen er lik East Stand: engasjert, men roligere enn endene. Seter nær midtstreken gir beste utsikt til tunnelen og dugoutene, så kom tidlig for å se spillerne komme ut til oppvarmingen.

Hvilken tribune bør du velge?

Prioritet Beste tribune Hvorfor
Beste stemning Shed End Lower Her starter sangen, mest vokale fansen
Beste utsikt East/West Upper Central Perfekte siktlinjer, se alt
Førstegangsbesøkende East eller West Stand Balanse mellom stemning og utsikt
Familier med barn East Stand Lower/Upper Gode fasiliteter, komfortable seter
Budsjettbevisste Matthew Harding Upper God verdi, anstendig stemning
Synging & stående Shed End Lower Forvent å stå hele kampen
Se spillerne på nært hold West Stand Lower Central Utsikt til tunnel og dugout
Stemning + god utsikt Matthew Harding Lower Beste av begge verdener

Beste måten å reise til Stamford Bridge

Når du har bestilt Chelsea-billettene dine er det på tide å finne ut hvordan du kan komme deg til stadion. Fansen rådes til ikke å reise med bil — klubben anbefaler alle å ta offentlig transport. Dette er alternativene du kan bruke for å komme til Stamford Bridge.

Med T-bane

Fulham Broadway er nærmeste T-banestasjon, på District Line. Ta et tog mot Wimbledon, bytt på Earl's Court om nødvendig. Det er også to Overground-stasjoner omtrent 15 minutters gange fra stadion, West Brompton og Imperial Wharf, begge på en direkte linje til Clapham Junction.

Med buss

På Fulham Road, rett utenfor Stamford Bridge, finner du to bussholdeplasser. Chelsea-fansen kan bruke buss nummer 14, 211 og 414 for å komme til stadion.

Med sykkel

Det er et sykkelhus tilgjengelig for syklister på Stamford Bridge. Merk at det kan bli trangt på kampdag, så du rådes til å komme tidlig. Du vil også bli bedt av politiet om å gå med sykkelen din langs den siste delen av Fulham Road når det er kampdagsmengder på veien.

Bortesupportere

Bortefansen på Stamford Bridge plasseres i nedre rad av Shed End, i sørøsthjørnet av stadion, med en tildelning på rundt 3000 seter (dette kan variere etter kamp). Det er en egen inngang via Fulham Road og en dedikert concourse. Når du bestiller bortebilletter til Chelsea-kamper på andre stadioner, sørg for å velge borteenden eller Chelsea-seksjonen slik at du sitter sammen med andre Blues-supportere.


Kampdagen på Stamford Bridge: hva du kan forvente

Å besøke Stamford Bridge handler ikke bare om å se fotball — beliggende i hjertet av Fulham og Chelseas hjem siden 1905, omslutter The Bridge deg med over et århundre med historie. Her er alt du trenger å vite for å nyte din Chelsea-kampdag.


Chelsea FC klubbinformasjon

Nåværende trener:

Xabi Alonso

Nåværende kaptein:

Reece James

Ligaplassering i fjor:

8. plass

Annen informasjon

Grunnlagt i 1905 har Chelsea tilbrakt mesteparten av sin historie i toppdivisjonen i engelsk fotball og har spilt på Stamford Bridge siden etableringen. The Blues har vært eid siden 2022 av BlueCo, konsortiet ledet av de amerikanske investorene Todd Boehly og Clearlake Capital, som overtok fra Roman Abramovich. De siste to tiårene har vært den mest suksessrike perioden i klubbens historie: en første liga- og FA Cup-dobbel i 2010, en første Champions League i 2012 og en ny i 2021, etterfulgt nylig av Conference League 2024/25 og FIFA Club World Cup 2025. Sesongen 2025/26 var vanskelig, med Chelsea på 8. plass og to managerbytter før man ble enige om å ansette Xabi Alonso som hovedtrener for å lede neste kapittel på Stamford Bridge. Med dine Chelsea-billetter kan du oppleve dette berømte stadionet selv.

Engelske innflytelser

Til tross for Chelseas kosmopolitiske historie er dagens lag bygget rundt en sterk engelsk kjerne. Playmaker Cole Palmer har blitt lagets talisman og en av de mest spennende engelske angriperne i sin generasjon, mens kaptein Reece James leder fra forsvaret og hjemmeavlede midtstopper Levi Colwill forankrer bakre linje. Akademiprodukter som Trevoh Chalobah, Tosin Adarabioyo og tenåringen Josh Acheampong tilfører ytterligere engelsk tilstedeværelse og holder en klar tråd mellom Chelseas akademi og førstelaget.


Chelsea FC heder og troféer

Chelsea er en av de mest tittelrike klubbene i engelsk fotball og konkurrerer konsekvent i toppsjiktet av Premier League. Billige og premium Chelsea-billetter er tilgjengelige for kjøp nå på LiveFootballTickets.com.

First Division/Premier League-titler:

6 (siste: 2016/17)

Second Division-titler:

2 (siste: 1988/89)

Champions League-seire:

2 (siste: 2020/21)

Europa League-seire:

2 (siste: 2018/19)

Cup Winners' Cup-seire:

2 (siste: 1997/98)

Conference League-seire:

1 (2024/25)

FIFA Club World Cup-seire:

1 (2025)

FA Cup-seire:

8 (siste: 2017/18)

League Cup-seire:

5 (siste: 2014/15)

Community Shield-seire:

4 (siste: 2009)


Chelseas største rivaliseringer

Arsenal

Friksjonene mellom Chelsea og Arsenal går tilbake til 1930-tallet, og mange meningsmålinger viser at flertallet av Chelsea-supporterne anser Gunners som deres hovedrival. Deres London-møter er alltid blant de mest etterlengtede kampene i sesongen.

Tottenham Hotspur

Chelsea og Tottenham deler en brennhet historie, på og utenfor banen, som strekker seg over mer enn 40 år. Ved siden av de harde taklingene og konfrontasjonene på banen har det lenge vært dårlig blod mellom de to supportergruppene, noe som gjør dette til ett av de heteste London-derbyene.


Ofte stilte spørsmål om Chelsea-billetter

Ofte stilte spørsmål om Chelsea-billetter

Du kan bestille Chelsea-billetter gjennom vårt sikre bestillingssystem på Livefootballtickets.com. Vi har et stort utvalg av fotballbilletter til Chelsea for både hjemme- og bortekamper. Dette er markedsplassen på nett for alle fotballfans, og det perfekte alternativet når du ikke har sesongkort til Chelsea.