Prisene kan være høyere enn pålydende
4,7 ★ på Trustpilot · Billettprisene kan være høyere eller lavere enn opprinnelig pris · Alle kjøp er dekket av vår 150 % pengene-tilbake-garanti.

Europa Conference League

Toppgrafikk for Europa Conference League med turneringens visuelle profil og billettinformasjon for kommende kamper.
Europa Conference League er den nyeste ligaen i europeisk fotball. Siden Champions League og Europa League begge er fullstendige, startet en ny liga for noen år siden. Vi har de beste Europa Conference League-billettene tilgjengelig i vårt billettlager. LiveFootballTickets.com er markedsplassen på nett hvor pålitelige selgere lister sine billetter til alle europeiske fotballligaer. Vi har noen av de beste Europa Conference League-finalebillettene tilgjengelig.
Trustpilot-logo
Utmerket4.7
21kanmeldelser
150 % pengene-tilbake-garanti
  • tor.
    22. okt.18:45

    Europa Conference League

    Getafe vs FC Lugano
    Coliseum Alfonso Perez, Madrid, Spania
    billetter
  • tor.
    22. okt.20:00

    Europa Conference League

    Braga vs KAA Gent
    Braga Municipal Stadium, Braga, Portugal
    fra 23 £
    fra 23 £
  • tor.
    22. okt.21:00

    Europa Conference League

    Monaco vs SC Freiburg
    Louis II Stadium, Fontvieille, Monaco
    fra 48 £
    fra 48 £
  • tor.
    22. okt.21:00

    Europa Conference League

    FC Thun vs Hajduk Split
    Arena Thun, Thun, Sveits
    billetter
  • tor.
    22. okt.21:00

    Europa Conference League

    Ajax vs Atalanta
    Johan Cruyff Arena, Amsterdam, Nederland
    fra 102 £
    fra 102 £
  • tor.
    5. nov.18:45

    Europa Conference League

    FC Thun vs Hearts
    Arena Thun, Thun, Sveits
    billetter
  • tor.
    5. nov.18:45

    Europa Conference League

    Atalanta vs Kairat Almaty
    Atleti Azzurri d Italia, Bergamo, Italia
    fra 22 £
    fra 22 £
  • tor.
    5. nov.21:00

    Europa Conference League

    Monaco vs FC Nordsjaelland
    Louis II Stadium, Fontvieille, Monaco
    fra 399 £
    fra 399 £
  • tor.
    5. nov.21:00

    Europa Conference League

    Getafe vs Brighton
    Coliseum Alfonso Perez, Madrid, Spania
    billetter
  • tor.
    26. nov.17:45

    Europa Conference League

    Brighton vs Craiova
    Falmer Stadium, Brighton, Storbritannia
    billetter

Hvorfor velge oss?

  • 150 % pengene-tilbake-garanti
  • Beste utvalg og priser på fotballbilletter
  • Kundeservice i Champions League-klassen

Hva andre supportere sier om oss

Vurdert til 4,7 / 5

Basert på 21 440 anmeldelser

Trustpilot-logo
  • for 5 måneder siden

    Ingen problem med billettene vi kjøpte.

    Espen Madsen

  • for 6 måneder siden

    Trygt og godt med god informasjon på forhånd. Jeg har kjøpt billetter her flere ganger og det har alltid vært en suksess.

    Jørgen Heggen

  • for 7 måneder siden

    Dyrt, men vi fikk det vi betalte for, så da blir det en anbefaling.

    Kent Salte

  • for 7 måneder siden

    Vi var en guttegjeng på 10 mann som bestilte biletter til Liverpool tottenham Det virket litt shady, men alt gikk smooth, fikk telefoner med det vi antok var sesongbilletter, kom oss inn og fikk se en kjempekamp Alt i alt en bra opplevelse, litt stive priser

    kristofferjuklerod

  • for 8 måneder siden

    Fikk billettene dagen før kampstart, og alt fungerte som forventet. Veldig fornøyd.

    Anna

  • for 10 måneder siden

    Spontan bestilling 4 timer før kamp og det funket fint. Fornøyd.

    Aud Hauge

  • for 11 måneder siden

    Veldig fornøyd, levert etter bestilling. Tilfredsstillende kommunikasjon. Anbefales

    Gunnar Søreng

  • for 1 år siden

    Kjempe bra 😊 godt oppfølgning underveis 👌😁

    Sadik Hasani

  • for 1 år siden

    Alt fungerte veldig bra og vi fikk veldig god oppfølging av LivefotballTickets

    Jørgen Westby

  • for 1 år siden

    Enkel prosess med kjøp av billetter, og fikk oppdateringer underveis frem til mobilbilletter ble mottatt på mail. Inngang på stadion gikk uproblematisk. Vær imidlertid oppmerksom på at det ikke er noe refusjon dersom kamper blir flyttet. Vi fikk solgt billettene igjen gjennom livefootballtickets.com, men ikke til samme pris som vi kjøpte for.

    Olav Østråt

  • for 2 år siden

    Foreløpig bra service, kampen er om 14 dager, så er litt spent på billettene, de kommer 24t før kampen står det. Lett å spore billettene med linken

    Christian Edwardsen

  • for 2 år siden

    Kjøpte billetter til Arsenal - Tottenham. De kom to dager før og de funket utmerket. Du får beskjed om at du får billettene på Whatsapp, var litt skeptisk,men det var det ingen grunn til. Prisen var billigere enn mange andre. Anbefales!

    Sander Dahle Fiske

  • for 2 år siden

    Kjøpte biletter til Everton - Aston Villa. Veldig ryddig og fin handel med god service. Plassene var ikke så bra denne gangen, men kan godt handle her igjen.

    Nils Petter Aspvik

  • for 2 år siden

    Har kjøpt 6 bilettar te forskjellige kamper via denna sidå og aldri hatt noe problem med hverken billetten elle sete. Konge seter kvar gong.

    thomas madsen

  • for 3 år siden

    Bestilte 2 billetter til Arsenal- Aston Villa kamp 14.4 . Alt gikk etter planen. God info underveis og rask svar på spørsmål. Billetter mottatt 27 timer før kamp, fungerte utmerket.

    Emina Dizdar

Vi samarbeider med

  • AC Milan Authorized Ticket Agent
  • TrustedSite Certified Secure
  • Trustpilot

Supportere som nylig har kjøpt billetter hos oss

  • adam S kapret 1 billett til Newcastle United vs Sunderland.19. okt. 2026
  • Hakan K sikret seg 2 billetter til Lille vs Galatasaray.19. okt. 2026
  • Curtis K fikk tak i 1 billett til Liverpool vs Brighton & Hove Albion.19. okt. 2026
  • Humberto M skaffet seg 3 billetter til Manchester City vs AEK Athens.19. okt. 2026
  • Frankie H kjøpte 2 billetter til Chelsea vs Aston Villa.19. okt. 2026
  • Sydney D fikk 2 billetter til Tottenham Hotspur vs Coventry City.19. okt. 2026
  • Kaj J kapret 4 billetter til Atletico Madrid vs Sevilla FC.19. okt. 2026
  • Annie C sikret seg 3 billetter til England vs Croatia.19. okt. 2026
  • ARTHUR A fikk tak i 2 billetter til Chelsea vs Tottenham Hotspur.19. okt. 2026
  • KHAIRUL AZAM B skaffet seg 2 billetter til Liverpool vs RC Lens.19. okt. 2026

Europa Conference League-billetter | LiveFootballTickets.com


Hvordan kjøpe Europa Conference League-billetter?

Vårt kundeserviceteam får mange supportere som spør: Hvordan kan jeg bestille Europa Conference League-billetter? Det er vanskelig å få tak i billetter når du ikke er medlem av noen av de deltakende klubbene. La oss gå gjennom stegene før billettene er dine.

  1. Velg kampen du vil se og klikk 'Vis billetter'.
  2. Velg området du vil sitte på innenfor stadion på høyre side.
  3. Velg antall billetter du vil kjøpe.
  4. Klikk på den grønne «Kjøp»-knappen.
  5. Fyll ut bestillingsskjemaet med dine personlige opplysninger.
  6. Ikke glem å sjekke at all informasjon er korrekt.
  7. Klikk «Betal».
  8. Billettene er nå dine!

Europa Conference League-turneringens oppsett

Europa Conference League er den nyeste turneringen. Etter Champions League og Europa League er dette den tredje europeiske klubbturneringen. Forbundet bestemte seg for å gi flere lag muligheten til å spille i Europa. Oppsettet av turneringen er en blanding mellom Champions League og Europa League. 72 lag starter i første kvalifiseringsrunde. Flere lag deltar i kvalifiseringen i andre og tredje runde. Etter flere kvalifiseringsrunder og en playoff-runde starter turneringen med 32 lag. Disse 32 lagene fordeles over 8 grupper. 8 vinnere av disse gruppene kvalifiserer seg direkte til sluttspillet. De 8 andreplassene skal spille en pre-knockout-runde med 8 lag som gikk ut av Europa League. De 8 vinnerne av pre-knockout-rundene skal møte de 8 gruppevinnerne i åttendedelsfinalen. Vinneren av denne turneringen kvalifiserer seg automatisk til Europa League.

Engelske lag i Europa Conference League

Det er maksimalt én billett til engelsk Premier League. Måten denne turneringen er formet på, er å gi lag fra de mindre europeiske ligaene også en sjanse til å vinne noe. De store ligaene har bare én billett til Europa Conference League. Billetten er reservert for vinneren av EFL Cup. Hvis vinneren av EFL Cup kvalifiserer seg til Champions League eller Europa League, går billetten til det syvende plasserte laget i ligaen. I 2022-2023-sesongen var det West Ham United som spilte Conference League-fotball. The Hammers kom helt til finalen og vant den takket være en 90-minutters vinner av Jarrod Bowen.

Ofte stilte spørsmål om Conference League-billetter

Hvor kan jeg kjøpe billetter til Europa Conference League?

LiveFootballTickets.com er markedsplassen på nett for alle dine fotballbilletter. Når du leter etter de beste tilgjengelige billettene, er dette stedet å være! Alle våre billetselgere lister sine tilgjengelige billetter på vårt nettsted. Så ta en titt på hva de har å tilby i vårt markedsplasslager.